Jump to content
Dogomania

Dług w lecznicy 5.900 zł,błagam o pomoc,Osoba od 40 lat pomagajaca zwierzetom teraz sama potrzebuje pomocy.


DORA1020

Recommended Posts

12 godzin temu, mimiś napisał:

czy  ta onka z interwencji jest u Pani Krystyny??

Nie,ona nie moze juz przyjmowac zwierzakow,w tej chwili ma 8 psiakow /i koty/ wszystkie stare i chore,i teraz znalazla jeszcze jednego wyrzuconego starego,chorego na bebeszjoze ,wyglodzonego

a sunia jest bezpieczna

Link to comment
Share on other sites

Jeśli ktoś zechce wpłacać pieniądze na zwierzaki Krystyny, to podam konto na priv. Niepotrzebnie jestem pośrednikiem. 

Oczywiście jeśli jeszcze coś przyjdzie na moje konto, niezwłocznie przekażę. 

Ostatnie wpłaty 50 zł od Livki i 25 od Elypsy przekazałam, dziękuję w imieniu zwierzaków Krystyny. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Dnia 17.05.2017 o 17:51, mimiś napisał:

ja poprosze nr konta pani Krystyny

 

Dnia 17.05.2017 o 19:07, bakusiowa napisał:

To ja też poproszę.

Juz dziewczyny Wam zaraz wysyłam :)

Na razie jeszcze wpłynęło 50 zł dla Krystyny od Bakusiowej , 25 zł od Elypsy i 50 zł od Livki :) Wszystko przekazałam dalej :) Dziękujemy bardzo :)

 

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj odszedł Pikuś[*] :(

Staruszek zabrany z ulicy Szczebrzeszyna,w chwili zabranai mogł miec ok.10 lat

Chorowal na serce,a ostanio nowotwor z przerzutami:(

t_most...jpg.aadfdc1e45da3486af34fa9245a5dfa7.jpg

Bardzo dziekuje Krystynie,ze dala mu dom i dbala o niego,byl u niej 7 lat.

Wspolczuje Krystynie,placze i bardzo to przezywa.

Zegnaj kochany i dobry psiaku:(

Link to comment
Share on other sites

Bardzo mi przykro z powodu Pikusia :( Współczuję Krystynie....

Wpłynęło 25 zł od Elypsy i 50 zł od Livki. Przekazałam juz pieniążki. Przesłałam już wszystkim numery nowego konta. Teraz potwierdzać na wątku będzie Dora1020. Dziękuję :)

 

Link to comment
Share on other sites

Też tylko mam stare, ślepe i chore.Pies ponad 21latek, koty 3 i papuga.Kot Tramp, ma lat tyle lat , co świat i ani jednego zęba.Kicia Mizia, po sterylce aborcyjnej 2 lata temu.Proszę o konto, bardzo chętnie wpłacę.Jestem tylko do wtorku teraz, więc potem po 11 lipca.Znasz jakieś inne ślepe, stare to pisz, bo zawsze te 20, 30 zł mam.Widzę znajome osoby, więc One wiedzą, że ja to ja.Proszę o konto.

 

Link to comment
Share on other sites

Dziekuje Syla w imieniu Krystyny:)

Krystyna jest w trudnej sytuacji,nie tylko materialnej

ma na posesji 4 agresyne psy,zabrala je jak mialy o.8 m-cy ,nie udalo sie ich zresocjalizowac,niektorym to przeszkadza,juz kilka razy byla policja,a co kobieta temu winna,uratowala te psy,co ma teraz z nimi zrobic....Jak mozna byc tak podlym?

Zaginela jej 15letnia kotka,Krystyna szuka jej,bardzo to przezywa.

Zglaszaja sie do niej patologiczne osoby,a to chca oddac szczeniaczka,a to kotka okocila sie/chociaz Krystyna wczesniej prosila o sterylizacje/bezplattna/ a teraz sa male kotki i te osoby przychodza do niej,zeby zabrala te kotki.Takich sytuacji jest bardzo duzo,nie o wszystkim mam czas pisac.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.06.2017 o 08:36, aka_nina napisał:

A może zrobić zbiórkę na siepomaga.pl albo pomagam.pl albo innej stronie? :)

Mozna.Tylko kto zrobi?

Wczoraj Krystyna zawiozla kocurka na operacje,mial jaks guzka.

Miala problem z przetrzymaniem kotka przed operacja,bo kocurek ma klaustrofobie,w zamknieciu szaleje,panicznie boi sie zamkniecia.

Ale juz po operacji.Kotek ma sie teraz lepiej.

Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, DORA1020 napisał:

Mozna.Tylko kto zrobi?

Wczoraj Krystyna zawiozla kocurka na operacje,mial jaks guzka.

Miala problem z przetrzymaniem kotka przed operacja,bo kocurek ma klaustrofobie,w zamknieciu szaleje,panicznie boi sie zamkniecia.

Ale juz po operacji.Kotek ma sie teraz lepiej.

wiem, że tam trzeba poprzez fundację na siepomaga.pl

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

dzieki Tyska:)

To nie wzystkie zwierzaki

w kojcach sa 4 agresywne,staruszka Stefcia,jeszcze jeden staruszek/nie pamietam imienia/ i chyba z 10 kotow

wpadlam do niej na chwile,i zrobilam kilka fotek

dobrze gdyby jednooki Bugi znalazl dom,bo nie toleruje Latka,nie zgadzaja sie ze soba,sa zazdrosnie o siebie.

W ciezkim stanie trafil do Krystyny,skopany,pobity,z wypadajacym okiem.

Teraz jest juz dobrze i oby psince trafil sie dobry dom.

Bardzo prosze o ogloszenie Bugiego.Ma ok.2-3lat.

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Poker napisał:

Czy przydadzą się koce, pościele, ręczniki dla psów i podusie dla kotków? Mam również materiały opatrunkowe.

Przydadza sie,i jakby byly takie spanka,w jakim spi Puszek,bo sa tyklo dwa,jak jeden zajmie miejsce to drugi musi polozyc sie obok.

Materialy opatrunkowe rowniez,ciagla jakis zwierzak musi brac zastrzyki lub ma zabiegi,Krystyna raz ,dwa razy w tygoniu musi wozic zwierzaki do weta.

szkoda,ze nie udalo mi sie obfocic Stefci,18letniej starowinki,taka kochana sunia

wszyskie pragna uwagi,glaskania

gdyby ktos chcial porozmawiac z Krystyna to numer tel  w 1 poscie

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, mar.gajko napisał:

Może by w kwestii tych agresywnych psów skontaktowac się z jakimś behawiorystą? Nie mogą one całego życia spędzić w kojcach wyłącznie. A i pani Krystynie byłoby lżej gdyby chociaż jeden czy dwa, po ułożeniu znalazły domy.

Nie wiem.....

Sa u niej juz ok. 8 lat

dwa zabrala z wykopanego dolu,ktos podawal im jedzenie widłami,mialy wtedy ok. 8 m-cy,od poczatku byly agresywne

jednego wziela z lasu ,taki śmiejacy pies/jak mowi o nim Krystyna/

i sunia ze schronu,ktora przywiozla jej funia

o pewnych sprawach nie moge pisac na watku,ale sytuacja Krystyny jest dramatyczna/sprawy sadowe/

Kobieta,ktora ma klopoty osobiste,kupa starych,chorych zwierzakow i wiele telefonow z prosba o pomoc

mozna do niej zadzwonic,potrzebuje nawet wsparcia w rozmowie z życzliwa osoba

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...