Jump to content
Dogomania

Dług w lecznicy 5.900 zł,błagam o pomoc,Osoba od 40 lat pomagajaca zwierzetom teraz sama potrzebuje pomocy.


DORA1020

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Mały,przerażony psiak czeka na pomoc..

Psiak wazy około 6-7 kg . Ludzie chcieli się go dzisiaj pozbyć bo zagryza kury Pozbyc sie i to w okrutny sposób. Krystyna uratowała go w ostatniej chwili Jest bezpieczny tylko do środy . Na tyle udało się uprosić pewna Panią . Co dalej ?  . 

Co z nim bedzie?Jesli tam zostanie to predzej czy póżniej zabija go.

Myslalam nawet o hoteliku u Murki,chociaz i tak nie ma  na hotelik kasy,ale u Murki nie ma miejsca.

Poprosilam sharke o wstawienie zdjecia psiaka.Jest malutki i naprawde śliczny.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.01.2017 o 21:11, handzia napisał:

Wpłynęło 50 zł dla Krystyny od Bakusiowej, 50 zł od Livki, i 25 zł od Elypsy. Te pieniążki przekazuję Krystynie.

Bakusiowa wpłaciła również 50 zł na koty pani Zosi, przelewam je na konto lecznicy w Izbicy, gdzie jest dług za kociaki.

Bakusiowa wplaciła też 100 zł na szczebrzeszyniaki, przelałam do Dory10 :)

Bardzo, bardzo dziękujemy!!!!!!!!!!!!

To samo cytuję w tym miesiącu :) Livka, Elypsa i Bakusiowa bardzo, bardzo dziękujemy!!!!!

Wysłałam 100 zł do Dory dla Szczebrzeszyniaków, 50 zł do lecznicy w Izbicy za kociaki które leczy pani Zosia z Zamościa i 125 zł do Krystyny od naszych kochanych dziewczyn :) 

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, handzia napisał:

To samo cytuję w tym miesiącu :) Livka, Elypsa i Bakusiowa bardzo, bardzo dziękujemy!!!!!

Wysłałam 100 zł do Dory dla Szczebrzeszyniaków, 50 zł do lecznicy w Izbicy za kociaki które leczy pani Zosia z Zamościa i 125 zł do Krystyny od naszych kochanych dziewczyn :) 

Bardzo dziekujemy za pomoc:):):)

ja mam do adopcji 5 szczeniakow,w tej chwili maja miesiac,za miesiac moga byc zabrane

od malutkiej suni

starszy czlowiek,do ktorego przyblakala sie suczka prosi o pomoc

sa 3 suczki i 2 pieski

boje sie,zeby ludzie ze wsi nie zabrali tych maluchow,bo to male,sliczne,a pozniej na ulice

tam nikt nie bedzie myslal o sterylizacji,wies zabita dechami...

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, azalia napisał:

Dora,w jakim wieku jest ten mały psiaczek potrzebujący pomocy?

Czy jest przyjazny do innych psów,suczek?

Czy można prosić o zdjęcie,może uda mi się załatwić chociaż tymczas.

W jakiej miejscowości piesek przebywa?

Chyba jest do wszystkich przyjazny,oprocz ptakow

nie moglam wyslac zdjecia do sharki,wyslalam do handzi,ale zapomialam jej o tym powiedziec

moze uda sie handzi wstawic to zdjecie

numer do Krystyny

605 998 518

Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.02.2017 o 08:12, DORA1020 napisał:

Bardzo dziekujemy za pomoc:):):)

ja mam do adopcji 5 szczeniakow,w tej chwili maja miesiac,za miesiac moga byc zabrane

od malutkiej suni

starszy czlowiek,do ktorego przyblakala sie suczka prosi o pomoc

sa 3 suczki i 2 pieski

boje sie,zeby ludzie ze wsi nie zabrali tych maluchow,bo to male,sliczne,a pozniej na ulice

tam nikt nie bedzie myslal o sterylizacji,wies zabita dechami...

 

Ja właśnie dzisiaj zabieram mała suczke i 2 szczeniaki ze wsi - tez ludzie ze wsi koniecznie chca małe pieski dla dzieci - póki małe. Ubłagałam żeby oddali nam.

Ostatnio 4 fajne domy dla psiaków szczeniaków udało się znaleźć, może i te znajdą. Szkoda że odległość, pomogłabym.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
14 godzin temu, handzia napisał:

Wpłyneło 200 zł od bakusiowej :) 50 zł na koty pani Zosi z Zamościa (przesyłam do lecznicy w Izbicy) 75 zł na zwierzaki Krystyny i 75 zł na zwierzaki Dory :) Rozsyłam :)

Dzięki Bakusiowa!!!!!!!!! :) 

Wszystkie bardzo dziekujemy:)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...