Jump to content
Dogomania

Dług w lecznicy 5.900 zł,błagam o pomoc,Osoba od 40 lat pomagajaca zwierzetom teraz sama potrzebuje pomocy.


DORA1020

Recommended Posts

Panią Krystynę znam jeszcze z dzieciństwa, razem z moimi dziadkami zajmowała się pomocą na rzecz zwierząt, odkąd pamiętam pomagała zwierzakom i tak jest do tej pory, Pani Krystyna bardzo zasługuje na pomoc od nas wszystkich. Dajcie znać jak będzie wydarzenie na fb.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula91']Panią Krystynę znam jeszcze z dzieciństwa, razem z moimi dziadkami zajmowała się pomocą na rzecz zwierząt, odkąd pamiętam pomagała zwierzakom i tak jest do tej pory, Pani Krystyna bardzo zasługuje na pomoc od nas wszystkich. Dajcie znać jak będzie wydarzenie na fb.[/QUOTE]
Wlasnie tak jak napisalam od 30 lat pomaga zwierzetom,jeszcze niektorych dogomaniaczek nie bylo na swiecie jak ona biegla z pomoca zwierzakom.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ladymonia0610']Zapisuje watek. Co najbardziej jest potrzebne?[/QUOTE]
Najbardziej potrzebne sa pieniadze na splacenie dlugow za telefon,i na wykupienie lekow/nie wiem czy o to moge proscic
i karma dla 15 kotow i 7 psiakow,zapomnialam ,ze tam jeszcze przygarnela chorego bialo-czarnego psiaka,/cudo kochane/
dobrze by bylo znalezc mu dom,ten psiak nie moze tam zostac.
Kasza,ryz,makaron,puszki.

Link to comment
Share on other sites

Dora :loveu: wspaniale, że założyłaś ten watek :)

Ja znam panią Krystynę, to wspaniała osoba, oddana zwierzętom do ostatnich sił. Miałam przyjemność kilka razy jeździć z nią na interwencje do maltretowanych zwierząt. Ja zajmuję się tym od niedawna, ona już 30 lat, więc uczę się od najlepszych...
To taka osoba, kiedy usłyszy, że gdzieś cierpi zwierzę, rzuca wszystko, wstaje w nocy i idzie nie patrząc na nic.

Nie da rady wyliczyć wszystkich zwierzaków, którym pomogła, bo mój post miałby kilka stron, ale przytoczę jeden, który bardzo mnie urzekł. Pani Krystyna przez kilka lat wstawała o 5 rano, codziennie, nieważne czy lato czy zima, chodziła w tajemnicy dokarmiać psa u faceta, który go głodził.

Wczoraj opowiadała mi przez tel. jak łowiła kotkę w wiejskim wychodku, bo poprosiła ludzi, żeby przytrzymali ją do dnia następnego (miała być sterylizowana). Więc "madrzy" włściciele zamknęli w wychodku, przerażona kotka wpadła do środka...Wiadomo kto musiał ją z tamtąd wyciągać...Z takimi ludźmi Krystyna użera się na co dzień...

W naszym słowniku brak jest słów, które pomogłyby opisać panią Krystynę, naprawdę wspaniała osoba, ja tez dorzucę jakiś grosik od siebie.

Link to comment
Share on other sites

Ja wydarzenie mogę założyć, tylko trzeba pomyśleć z tym kontem, pewnie przydałoby sie fundacyjne na fb. My tutaj sie znamy, ufamy sobie, ale obce osoby z fb mogą niechętnie wpłacać na prywatne konto.
Jeszcze ktoś tutaj napisał o wrzuceniu wątku na miau, to dobry pomysł. Może ktoś wie jak to zrobić?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ingrid44']Mari23 wczesniej pisala ze moze uzyczyc fundacyjnego konta.[/QUOTE]
Ach, nie doczytałam chyba ;) Więc nie ma sprawy, zakladam wydarzenie :)

Już doczytalam, tylko mari pisze, że na konto fundacyjne muszą być faktury na psie potrzeby: wet, karma itp. Nie wiem czy nie lepiej zbierać jednak na prywane...
Ja zakładam wydarzenie, na razie nie wstawiam konta, zastanowimy się może jeszcze.
Link do wydarzenia:
[URL]http://www.facebook.com/events/402514923141475/?context=create[/URL]

Edited by handzia
Link to comment
Share on other sites

[quote name='handzia']Ludzie na fb pytają gdzie mieszka Krystyna, dlaczego opieka społeczna jej nie pomaga ? Ogólnie zainteresowanie jest. Trzeba coś postanowić z tym kontem, dajemy konto Kudlatej czy jak?[/QUOTE]
Handzia,najlepiej podaj konto Fundacji ,w ktorej jest mari,Help Animals,popros ja,ona poda Ci numer konta.
Bo moga ludzie sie czepiac,ze na prywatne konto.
Co do Opieki Spolecznej,nie myslcie,ze Opieka taka hojna,dostala zasilek na 2 miesiace,w wys.200zl.
Teraz zasilku nie ma.Tak jak pisalam,dostalaby zasilek,gdyby miala II grupe inwalidzka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='diana79']a może też przydała by się pomoc wyadoptować psiaki czy kociaki? można by porobić ogłoszenia w necie bo pewnie nie mają skoro p. Krystyna nie ma internetu[/QUOTE]

Psiaki sa nieadopcyjne,te,ktore sa na dworze maja wypaczona psychike.Tylko jeden psiak czarno-bialy,ktory jest w domu,dobrze bylo by gdyby znalazl dom.No i kilka kotkow napewno jest do adopcji.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DORA1020']Handzia,najlepiej podaj konto Fundacji ,w ktorej jest mari,Help Animals,popros ja,ona poda Ci numer konta.
Bo moga ludzie sie czepiac,ze na prywatne konto.
Co do Opieki Spolecznej,nie myslcie,ze Opieka taka hojna,dostala zasilek na 2 miesiace,w wys.200zl.
Teraz zasilku nie ma.Tak jak pisalam,dostalaby zasilek,gdyby miala II grupe inwalidzka.[/QUOTE]
Jezeli podam konto fundacji, pieniądze bedzie można tylko przeznaczyć na zakup rzeczy dla zwierzat, ponieważ wypłaty z konta fundacyjnego musza miec pokrycie w fakturach. Karma dla zwierzaków na pewno przyda się Krystynie, ale nie bedziemy mogły z tych pieniędzy zapłacić za jej leki, czy rachunek za telefon.
Wpadłam tez na pomysł, że może osoby z dogo wpłacą na konto Kudlatej, wtedy z tych pieniędzy pomożemy zapłacić Krystynie za leki czy telefon. Natomiast pieniądze z fb, które wpłyną na konto fundacji, przeznaczymy na zakup karmy dla jej podopiecznych. Co Wy na to?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='handzia']Jezeli podam konto fundacji, pieniądze bedzie można tylko przeznaczyć na zakup rzeczy dla zwierzat, ponieważ wypłaty z konta fundacyjnego musza miec pokrycie w fakturach. Karma dla zwierzaków na pewno przyda się Krystynie, ale nie bedziemy mogły z tych pieniędzy zapłacić za jej leki, czy rachunek za telefon.
Wpadłam tez na pomysł, że może osoby z dogo wpłacą na konto Kudlatej, wtedy z tych pieniędzy pomożemy zapłacić Krystynie za leki czy telefon. Natomiast pieniądze z fb, które wpłyną na konto fundacji, przeznaczymy na zakup karmy dla jej podopiecznych. Co Wy na to?[/QUOTE]


świetny pomysł!

[quote name='handzia']Na fb wstawiłam konto SHA.[/QUOTE]

jak tylko coś wpłynie - będę podawać wpłaty na bieżąco

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...