Jump to content
Dogomania

Dług w lecznicy 5.900 zł,błagam o pomoc,Osoba od 40 lat pomagajaca zwierzetom teraz sama potrzebuje pomocy.


DORA1020

Recommended Posts

Chętnie zamówię karmę dla szczeniaków. Pewnie by doszła za kilka dni. Proszę o info do kogo wyslac. 

Ogloszen na Olx nie mogę już wyróżniać :(. Po  „dobrej” zmianie nie akceptuje moich kart kredytowych. W tym tygodniu napisze do nich mejla z zapytaniem o co im chodzi ale prawdę mówiąc to na cud nie licze. 

Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, Ingrid44 napisał:

Chętnie zamówię karmę dla szczeniaków. Pewnie by doszła za kilka dni. Proszę o info do kogo wyslac. 

Ogloszen na Olx nie mogę już wyróżniać :(. Po  „dobrej” zmianie nie akceptuje moich kart kredytowych. W tym tygodniu napisze do nich mejla z zapytaniem o co im chodzi ale prawdę mówiąc to na cud nie licze. 

Ingrid do Krystyny,adres jest w 1 poście

Link to comment
Share on other sites

17 minut temu, DORA1020 napisał:

Dziekuję terra za wstawienie fotek:)

te maluszki szukaja domu w dwupaku,są ze sobą bardzo zżyte,dwie koteczki:)

Zmodyfikowałam ogłoszenie koteniek, teraz jest Filemonka i Boni, numer tel. do Ciebie Dora1020.

Ogłoszenie wyróżnione przez Ingrid i sharkę. Zaciskam kciuki za kochający domek

https://www.olx.pl/oferta/filemonka-i-boni-dwie-2-5-miesieczne-kotki-czekaja-na-domek-CID103-IDx6YMN.html

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.11.2018 o 07:56, terra napisał:

Zmodyfikowałam ogłoszenie koteniek, teraz jest Filemonka i Boni, numer tel. do Ciebie Dora1020.

Ogłoszenie wyróżnione przez Ingrid i sharkę. Zaciskam kciuki za kochający domek

https://www.olx.pl/oferta/filemonka-i-boni-dwie-2-5-miesieczne-kotki-czekaja-na-domek-CID103-IDx6YMN.html

Bardzo dziękuje terra:)

Mam nadzieje,ze długo nie będa czekać

Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, Ingrid44 napisał:

Swietnie. W takim razie lecę zamawiać. 

Bardzo dziękuje Ingrid:)

DT  wstepnie chyba znalazłyśmy,ale musimy dostarczać karmę  do czasu znalezienie dS

a niestety wykarmic potrzeba będzie 11 psiaków /razem z sunia/

więc każde ziarnko karmy na wagę złota

dziewczyny potrzebuja również kocyków,poduszeczek i innych takich rzeczy

Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, Ingrid44 napisał:

Zamówiłam 15 kg karmy Bosch dla juniorów małych ras. 

Bedzie w środę. 

Bardzo dziękuję Ingrid:) Krystyna bardzo się ucieszyła:) na dogomaniaczki zawsze można liczyć:)

to szczeniorki sobie podjedza:)

jak już będa w dt  będę miała fotki,bo i trzeba będzie domów szukac,bo nie można zostawic dt   z tym problemem /szukania domów/

Link to comment
Share on other sites

Do Krystyny ktos zadzwonił,że sa wyrzucone na pole 2 małe kotki:(---rudy i czarny

niestety noc spędziły na polu,rano Krystyna zabrała,bardzo zmarzniete,wymagaja leczenia

szukamy dt  ,bo u niej choroba,nie moga zostać,zabrała tylko na chwile,bo na tym polu by nie przezyły

Link to comment
Share on other sites

To dziękuję tej Cioteczce, która wyróżniła ogłoszenia, bo odzew jest spory od razu.

Ludzie wciąż piszą, chociaż napisałam ,że mają dzwonić pod podany numer,

jeśli tak wydzwaniają do P. Krystyny, to mam nadzieję, że Dante i Mała Mi już mają domki.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...