Jump to content
Dogomania

Dług w lecznicy 5.900 zł,błagam o pomoc,Osoba od 40 lat pomagajaca zwierzetom teraz sama potrzebuje pomocy.


DORA1020

Recommended Posts

Krystyna prosi o pomoc

musi wysterylizowac 3 suczki---z rodzin patologicznych

jedyna pomoc to sterylizacja,bo suczki rodza,a szczeniaczki sa mordowane

bardzap prosze o wsparcie finansowe

moze ktos pomoc w kosztach sterylizacji?

Jedna sunia ma guza:( przy sterylizacji bedzie miala usuniecie guza

Jesli ktos zechce pomoc mozna jakas kwote wplacic na konto weta

Bardzo prosze o pomoc.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.09.2017 o 19:16, DORA1020 napisał:

Dziekuje Tyska za ogloszenie:)

oby jej sie udalo.

Jej dzieciaki tez ogłaszam.... tutaj jeszcze ze starymi zdjęciami: https://www.olx.pl/oferta/jedyne-w-swoim-rodzaju-kociaki-slodziaki-CID103-IDosx7q.html
 

Dzisiaj dostałam nowe, domowe, przesliczne, więc ogłoszę na inne miasto. Na razie nie miałam czasu siąść do tego, ciągle coś się dzieje, ciągle trzeba coś ratować...

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Dora, a może zgłosić sunie do Akcji Sterylizacji albo poprosić Fundację Kastor o pomoc?

Nie mam zdjeć,a byc moze to konieczne

masz moze tel  do Kastora?

Zapytam

Tych ludzi trzeba na dodatek prosić,żeby można bylo wysterylizować suczki/każda w inmnej rodzinie/

Kto działa w terenie i ma do czynienia z patologia...zrozumie.

To bardzo trudne i stresujace dla osoby,która chce pomóc.

Ale trzeba zrobić to koniecznie,mówołam Krystynie,zeby sterylizować,napewno ktoś pomoże.

Oprócz debili,sa na tym świecie dobrzy,wrażliwi ludzie.

Być może uda sie zrobić jakieś zdjecia.........

Link to comment
Share on other sites

Tutaj jest link do wątku Akcja Sterylizacja. Najlepiej żeby poprosił o pomoc ktoś kto jest deklarowiczem. Widziałam, że Livka wpłaca. Może znajdziecie jeszcze kogoś innego kogo znacie wpłacającego. Może pomogą w przypadku jednej suni lub dwóch. Jak bedzie trzeba to postaram sie wpłacić jakąś kwotę.

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.09.2017 o 21:06, Tyś(ka) napisał:

Jej dzieciaki tez ogłaszam.... tutaj jeszcze ze starymi zdjęciami: https://www.olx.pl/oferta/jedyne-w-swoim-rodzaju-kociaki-slodziaki-CID103-IDosx7q.html
 

Dzisiaj dostałam nowe, domowe, przesliczne, więc ogłoszę na inne miasto. Na razie nie miałam czasu siąść do tego, ciągle coś się dzieje, ciągle trzeba coś ratować...

I ogłoszenie z nowymi zdjęciami: https://www.olx.pl/oferta/do-wyboru-do-koloru-kociaki-slodziaki-do-adopcji-CID103-IDoHhyA.html

Link to comment
Share on other sites

oczywiście że mogę zgłosić którąś z suczek, ale ponieważ nie mam czasu na rozczytanie wątku podeślijcie mi proszę na pw wszelkie możliwe informacje łącznie z linkami do wątku suczek (mają jakieś oddzielne?); od lat mozna powiedzieć wpłacam na akcję i nie miałam konieczności korzystac z jej pomocy więc szanse są raczej duze; 

(post napisany jako odpowiedź na prośbę w pw)

 

Link to comment
Share on other sites

25 minut temu, kakadu.pl napisał:

oczywiście że mogę zgłosić którąś z suczek, ale ponieważ nie mam czasu na rozczytanie wątku podeślijcie mi proszę na pw wszelkie możliwe informacje łącznie z linkami do wątku suczek (mają jakieś oddzielne?); od lat mozna powiedzieć wpłacam na akcję i nie miałam konieczności korzystac z jej pomocy więc szanse są raczej duze; 

(post napisany jako odpowiedź na prośbę w pw)

 

Dora1020 załatwiłam jedna osobę. Wyjaśniłam, że nie ma osobnego wątku. Dalej kontaktuj się na pw.

 

Czy Livka odezwała się?

Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, bakusiowa napisał:

Dora1020 załatwiłam jedna osobę. Wyjaśniłam, że nie ma osobnego wątku. Dalej kontaktuj się na pw.

 

Czy Livka odezwała się?

Tak,odezwala sie.

Livka pokryje koszt sterylizacji jednej suczki,za co bardzo jej dziekuje:)

Pieniążki od Livki juz sa.

Zaraz napisze do kakadu

Dziekuje:)

Link to comment
Share on other sites

22 godziny temu, bakusiowa napisał:

To jest jedna suczka. A jak z pozostałymi? 

Niestety problem:(

Tak jak pisalam wczesniej,sunie sa w rodzinach patologicznych,nie zgadzaja sie na sterylke,wogole nie zycza sobie wtracania sie ,jak ich zmusic do sterylizacji?

W Polsce nie ma obowiazku sterylizacji,jesli rodzina jest patologiczna,jak sie z nimi dogadac?

Nie o wszystkim moge pisac na watku.

Jesli uda sie te sunie wysterylizowac ,napisze o tym.

Link to comment
Share on other sites

Krystyna szuka na cito dt dla 2 kotkow:3 miesiecznej szylkretki i bialego kocurka.

Ma 3 dni.Pozniej ludzie oddaja bialego kocurka 80letniej kobiecie,ktora ma problemy z chodzeniem,ostatnio zostal od niej zabrany psiak,ktory siedzial we własnych odchodach,bo ta kobieta nie miala mozliwosci posprzatac kojca.A teraz ludzie chca jej dac malego kotka,chca jak najszybciej pozbyc sie kotkow,boja sie,ze te kotki zostana u nich.A co bedzie z szylkretka? Byly jeszcze dwa kotki,jeden znalazl dom w Zamosciu,jeden za tydzien jedzie do W-wy.Zostaja dwa.

Zrobilam ogloeszenia,ale zadnego odzewu:(

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, DORA1020 napisał:

Niestety problem:(

Tak jak pisalam wczesniej,sunie sa w rodzinach patologicznych,nie zgadzaja sie na sterylke,wogole nie zycza sobie wtracania sie ,jak ich zmusic do sterylizacji?

W Polsce nie ma obowiazku sterylizacji,jesli rodzina jest patologiczna,jak sie z nimi dogadac?

Nie o wszystkim moge pisac na watku.

Jesli uda sie te sunie wysterylizowac ,napisze o tym.

Może dać im na flaszkę.

 

Link to comment
Share on other sites

16 godzin temu, bakusiowa napisał:

Może dać im na flaszkę.

 

Niestety to inna patologia,nie alkoholicza:(

Krystyna dostala info  o przetrzymywanej w skandalicznych warunkach suni bernandynce i suni on-ki,w gownach,szkieletory,wiezione na krociutkich lancuchach,a on-ka zamknieta w jakies szopie,bez swiatla dziennego,wczesniej pobil psa,ktorego zabral sasiad do siebie,psiak przeszedl operacje i jest u tego dobrego czlowieka,niestety sunie wymagaja pomocy,interwencji,na ktora Krystyna nie ma z kim jechac:( i to jest najsmutniejsze:( dziewczyna chce pomoc zwierzakom,ale nie ma z kim tam pojechac.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...