Jump to content
Dogomania

Rozjaśnić sierść..


Agatka94

Recommended Posts

w sklepach zoologicznych widziałam i myślę że jak poszukasz w sklepikach internetowych to też znajdziesz. Ja mam breloczek na bateryjkę taką zegarkową i czerwoną diodę (mruga i przez to lepiej ją widać) .Bateryjka wystarczy na ok. 6 mies a całość kosztowała ok 5-10 zł. A i to jest równocześnie adresówka.
ps.jak w Twojej okolicy nie ma takich cudów to odblask przyczep - tyż działa

Link to comment
Share on other sites

Moja mam nie godzi sie na takie "sztuczne badziewia(swiatełka nie światełka)" jak ona to mówi.
Bardziej chodzi mi własnie o farbę...ale absolutnie nie o farbę dla "ludzkich włosów" tylko jakąś...naturalną..od ktorek pieskowi sie nic nie stanie..a bedzie go więcej widać..

Link to comment
Share on other sites

Spróbuj pokazać Mamie taki breloczek (jak znajdziesz w internecie) może się Mama przekona ,że to nie takie straszne ( w mojej okolicy już sporo psów to nosi i wzbudza to ogólną sympatię a nie śmiech)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agatka94']Moja mam nie godzi sie na takie "sztuczne badziewia(swiatełka nie światełka)" jak ona to mówi.
Bardziej chodzi mi własnie o farbę...ale absolutnie nie o farbę dla "ludzkich włosów" tylko jakąś...naturalną..od ktorek pieskowi sie nic nie stanie..a bedzie go więcej widać..[/quote]

No ja tam myslę, że światełka znacznie lepsze niz farbowanie. Światełko nie szkodzi psu, a na pewno będzie znacznie lepiej widoczny niż taki przefarbowany. Światełko widać z daleka i nie musisz wysilać wzroku żeby dostrzec psa w ciemnościach. I na pewno jes to mniejsza ingerencja w naturę. Są dostępne takie fajne obrózki z migajacymi diodami. Na pewno b się sprawdziły. :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote]Moja mam nie godzi sie na takie "sztuczne badziewia(swiatełka nie światełka)" jak ona to mówi.
Bardziej chodzi mi własnie o farbę...ale absolutnie nie o farbę dla "ludzkich włosów" tylko jakąś...naturalną..od ktorek pieskowi sie nic nie stanie..a bedzie go więcej widać..[/quote]
Agatko, niemożliwościa jest rozjaśnić włos nie ingerując w strukture włosa. Nie ma takiej farby rozjaśniającej, która sprawi, że będziesz miała jasnego pieska bez ingerencji we włos.

No chyba, że posypiersz psa pudrem albo pomaulesz sprayem...

...polecam farbę fluorescyncyjną....

I radziłbym nie eksperymentować z kolorowaniem psa... choć to nie mój biznes...


[url]http://www.karusek.com.pl/produkt.php?prod_id=4126&action=prod[/url]
[url]http://www.karusek.com.pl/produkt.php?prod_id=3748&action=prod[/url]
lub świeciący breloczek i widzisz psa w ciemnościach, a nie jakieś dziwne pomysły z farbowaniem... jak będzie bardzo ciemno to nawet białego nie zobaczysz...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...