Jump to content
Dogomania
malawaszka

Waszkowe sznupy - sznupoza zaawansowana nieuleczalna - szukamy domów dla Sznaucerów w Potrzebie!!

Recommended Posts

2 godziny temu, AniaGucio napisał:

Hej! Wiem, że całe życie przeniosło się na FB, ale mam nadzieję, że ktoś zajrzy i coś kupi. Najprawdopodobniej ruszę z bazarkiem jutro :) 

tak więc zapraszam :)

zajrzę na pewno

2 godziny temu, AniaGucio napisał:

Hej! Wiem, że całe życie przeniosło się na FB, ale mam nadzieję, że ktoś zajrzy i coś kupi. Najprawdopodobniej ruszę z bazarkiem jutro :) 

tak więc zapraszam :)

Z pewnością nie całe - dogomania żyje.

Mi ostatnio dogo nie działało, co chciałam wejść to komunikat bad gateway...

Jak tam wasze sznupy znoszą upał?

U nas okey, mama była teraz z dziećmi na kolonii przez 10 dni i pierwszy raz od ostatnich kilku lat przeżyliśmy jej wyjazd bez żadnych psich zdrowotnych komplikacji :) Miła odmiana :) Jedyna strata to taka że ja głupia zapomniałam schować ładowarki do laptopa i Ali mi ją pogryzła... od nowego laptopa, którego nawet jeszcze nie zaczęłam spłacać <masakra> 

Ja w ramach upałów wzięłam moje dziewczyny 3 razy nad jezioro i Ali nauczyła się pływać :) Biały mokry sznup wygląda jak szczur :/ :)

Ania - coś nie w temacie jestem - Ali?

Sisi już nie ma puchatych łapek - nie czesałam przez te upały jakoś takoś a ona ma watowate futro i..... maszynka i latlelek haha

Wydawało mi się ze tu też wspominałam o Ali ... ale może nie bo na fb była informacja. Ali to nasz szczeniak sznaucera białego. Juz nie taki szczeniak bo jest z nami od lutego i ma prawie 9 miesięcy. Jest z hodowli ale same nie byłyśmy na tyle zainteresowane by pójść na wystawy , pozatym uszy jej urosły w nie wystawowych sposób ;) także wkrótce sterylka.