Jump to content
Dogomania

Waszkowe sznupy - sznupoza zaawansowana nieuleczalna - szukamy domów dla Sznaucerów w Potrzebie!!


Recommended Posts

[quote name='gosia2313']o nie, nie

panienka śpi na podłodze, na swoim śpiworku i kocyku : ) i chyba jej tam dobrze. zawsze się zwija w ślimaka i śpiocha[/QUOTE]

bożesztymój Ty, Ty, Ty... kobieto bez serca!!!! :placz: okruszek w ślimaka i na podłodze - kto to widział??!!






i co? ona nie chce na łóżko? nie próbuje nawet? ojjj czeka nas dużo nauki :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gosia2313']Jak Ci ją oddam ;D
Sunia jest przeeeeesłodaka i tak skromnie powiem, że chyba mnie lubi :oops: a potem sobie pomyśli, żem wyrodna i że ją porzuciłam :placz:[/QUOTE]

Gosia ja się upierać nie będę :lol: wiadomo, że dla psa nie jest dobrze tak przenosić, ale to była sytuacja ratująca jej życie, że ją zabrałaś awaryjnie - jakby mogła być u Was to będziemy szukać domku intensywnie, a ja mam masę sznupków więc ... ;) przemyśl to :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Muszę jeszcze coś o małej piździ napisać Jak to mówią "żeby nie było".

Ona jest taka, że jak się do kogoś przyczepi, to można jej wszystko robić. Można głaskać, całować, brać na ręce, wtykać tabletki. Ale na obcych warczy i np. na znajomą mamy się rzuca :D A ona i tak zachwyca się jaka to ona piękna, malutka, słodka itp :evil_lol:
Do mnie się tak przyzwyczaiła przez te kilka dni, że jak tylko się oderwę od komputera (ona w tym czasie leży na kocyku pod oknem) to zaraz wstaje i leci za mną, nawet, gdyby to były tylko 2 kroki do kontaktu, żeby zapalić czy zgasić światło :roll: Ta koleżanka ją trochę głaskała to chciała dziabać, albo jak ja ją miałam na rękach, a potem jej dałam to zaczęła warczeć.
Więc .... [B]strzeż się malawaszko ![/B] :diabloti:
Poza tym, jak już sobie kogoś uwidzi i się do niego przyzwyczai to jest super, na prawdę, jakbym mogła ją zostawić, to bym suczydła nie oddała :oops:

Link to comment
Share on other sites

ja bardzo proszę o informację JAK zarabiać??!! to są POMÓWIENIA drogi użytkowniku i za takie coś ponosi się karę! może jakieś wyjaśnienia KIM jesteś i dlaczego masz na tym wątku pretensje? wtedy będziemy mogły się ustosunkować do tych poważnych zarzutów - bo takie słowa nie mogą być rzucane na wiatr - bardzo proszę o wyjaśnienia!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']ja bym jednak chciała żeby ta osoba wyjaśniła o co chodzi bo to nie jest miłe - takie oskarżenia są poważną sprawą[/QUOTE]

Nie przejmuj się, to ten sam troll, którego wcześniejszy wpis został usunięty przez moda.Albo nudzący się małolat, albo psychol nienawidzący zwierząt i tych, którzy zwierzętom pomagają. Niech jeszcze poszaleje, to trzeba poprosić admina o zbanowanie. Jednego takiego z krakowskich wątków szczęśliwie zbanowano.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...