Jump to content
Dogomania

Waszkowe sznupy - sznupoza zaawansowana nieuleczalna - szukamy domów dla Sznaucerów w Potrzebie!!


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Pierwsze wrażenia - typowy sznupcio, ruchliwy, delikatny, tulasty, zero agresji. Z Sisi był jeden zgrzyt wczoraj - ale to ona skoczyła do niego. Wąchają się, leżą razem na kanapie.

Widać, że miał mało ruchu - chudziutki, bez mięśni - waży 6,5 kg. Fajny maluszek :)

 

Link to comment
Share on other sites

6 dni za nami. :)

Jak u nas? wszystko dobrze :) Karim to bardzo inteligentny psiak :) Można z nim pogadać - taki typ wpatrzony w człowieka, świetnie reaguje na polecenia, nie jest namolny, nie jest nadpobudliwy. Taki normalny psiaczek. :). Na Sisi nie próbuje np wskakiwać, żyją w zgodzie , żadnych warków.

Jedno co odkryliśmy - nie chodził na dłuższe spacery. Zresztą widać bo mięśni to on nie ma. Dzisiaj go puściliśmy na łakach. W pewnym momencie, nerwowy i chciał wracać do samochodu. Wrócił więc na smyczkę i od jutra trening ze smakoszkami.

Link to comment
Share on other sites

Ale sisi ma piękne włochate nogi :) nigdy takich nie miałyśmy :) za leniwe jesteśmy lub za mało czasu żeby tak czesac :)

No niestety :(. Byłyśmy na konsultacji i bardzo dokładnym usg - cala śledziona w zmianach , to ona nam psuje krew i załatwiła anemię,  wątroba ma też zmianę i to duża i trzustka tez do dupy. Strasznie schudl :(

Link to comment
Share on other sites

Aniu ściskamy mocno, trzymajcie się :(

A ja napiszę jeszcze o Karimku. On po miesiącu wrócił z adopcji z etykietką m.in. że rzuca się na dzieci. Rzuca sie to rozumiem, że jest agresywny i próbuje ugryżć. A Karim to takie łagodne, delikatne psiątko. Merda cały czas ogonkiem. Mogę go brac na ręce w każdej chwili, sprawdzałam przy misce, jak gryzł kostkę. No nic - nawet nie warczy a co dopiero miałby ugyźć. Dzisiaj sie z nim bawiłam w podgryzanie ręki nawet bawi sie delikatnie.

A Sisi jest cała straaasznie futrzasta. Po 3 m-cach od strzyżenia to wygląda jak beczka tyle ma tego wlosa, dwa razy tyle co przeciętny sznup.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

U nas wsio ok :) Karimek kochane delikatne psiątko :) Bawi się piłeczką, lubi podgryzać moje rączki ale delikatnie to robi. Bardzo mądry psiak z niego, gdyby mógł toby gadał. Przychodzi jak siedzę na krześle, opiera się łapkami i główkę wtula. W domu nic nie robi, nie psoci, nie załatwia się. Dzisiaj mąż pojechał do wetów po tabletki na odrobaczenie i tabsy na sylwestra dla Sisi. Jak wrócił to Karimek złapał jego kapcia i biegał radośnie podskakując.

Z Sisi pełna zgoda dalej :)

Link to comment
Share on other sites

Super, że Karim taki bezproblemowy chłopak :) ludzie dziwne rzeczy mówią oddając psy. Najwyraźniej miał do was trafić i tyle :)

Od wczoraj mamy kryzys :( Brokat nie potrafi utrzymać się na nóżkach,  ledwo kontaktuje... bardzo słaby jest :( od wczoraj kroplowki mamy i pewnie dostaniemy kilka na święta 

 

Link to comment
Share on other sites

Dużo siły dla Was Ania i dla Brokatka! 

U nas też święta w stylu szpitalnym :( u Koki wczoraj był straszny kryzys, ledwo ją rano dobudziłam, od razu do weta i okazało się, że bardzo niski poziom cukru, słabe ciśnienie, język siny :( dostała leki, kroplówki i też czekam żeby te święta minęły, po nich dalsza diagnostyka, bo nie do końca wiadomo o co chodzi z Koką, ma chorą wątrobę, ale tu akurat teraz ma wyniki lepsze niż 2 tyg. temu, a prawie mi odpłynęła :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...