Jump to content
Dogomania

Waszkowe sznupy - sznupoza zaawansowana nieuleczalna - szukamy domów dla Sznaucerów w Potrzebie!!


Recommended Posts

Dnia 4.11.2017 o 14:41, ania0112 napisał:

Ja właśnie myślałam że młody,  przyjacielski i mocno w typie rasy to zaraz będzie kolejka. Wiem ze nie lubisz jak na wygląd lecą ale może go opitolic?  Bo głowę ma taką zarośnięta ;)

są jakieś telefony i zapytania, ale... jedna pani wydzwaniała - bombardowała telefonami w sobotę wieczorem aż do nocy, sorry, ale sznaucer potrzebuje zrównoważonego i cierpliwego opiekuna ;) odrobina kultury też nie zaszkodzi, a ja mam też prawo do spędzenia czasu z przyjaciółmi, rodziną, etc... ludzie myślą, ze każdy jest jedyny na świecie, i że będę całą dobę warować pod telefonem - otóż zonk ;) 

tak ogolę go, chociaż tak jak mówisz - jak ktoś ma go zechcieć dopiero po tym to masakra... we mnie rodzi się bunt :v

Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, AnkaG napisał:

 

Kate - Nusia ustawia Choco haha ? :)

Nuka go ustawia czasem jak Choco sie tuli za bardzo. Ostatnio byla chwila grozy bo chcialam powolutku Chockiemu obciac futro ale sie zorientowal i sie wkurzyl a Nuka na niego, dobrze ze sie nie pogryzly bo Nuka jest mala ale waleczna bardzo- broni mnie jak lew a raczej lwica :-) Musze go do fryzjera dac znow bo nie da sie chlopak nawet wyczesac. 

Ania jak rzucanie papieroskow idzie?  

Monika powinnas czasem schowac komorke zeby odpoczac od ludzi 

czemu nie mozna emoti wstawiac?

Link to comment
Share on other sites

Brokat pierwszego stycznia skończy 14 lat więc jeszcze ciut mu brakuje ale bliżej niż dalej. 

Ej Monika ale pomyśl ze to nie musi chodzić o bycie ładnym i rasowym tylko np oczy bardziej widać a może wtedy będzie mieć minę która do kogoś trafi.. czasem jest tak ze się patrzy na psa i jest ładny lub ok a czasem trafia do twojego serca..  może w nowej odsłonie podbije czyjeś serce 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.11.2017 o 18:01, Kate1205 napisał:

To super wiesci No bo rozumiem ze domki znalazly

nooo oczywista oczywistość, że domki :) 

 

telefonu czasem nie odbieram, zwłaszcza w weekendy wieczorem, po prostu nie mam siły już i potrzebuję odpoczynku :( mam ochotę w ogłoszeniach podawać tylko maila, ale jednak przez telefon można więcej "wysłyszeć"

 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, uxmal napisał:

Niebezpiecznie uroczo :)

Lutek jest podobny do Hugona (zewnętrznie tak na pierwszy rzut oka)
 

tak - ryjek ma taki długi też :)

 

i jeszcz jedna nowa dziewczynka... z okropna raną na łapce :/ 

 

dajcie kilka fajnych imion dla suczek plizzzz, ja juz nie mam weny :/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...