Jump to content
Dogomania

Waszkowe sznupy - sznupoza zaawansowana nieuleczalna - szukamy domów dla Sznaucerów w Potrzebie!!


Recommended Posts

Tazzman ma 7... jak ten czas pędzi... Wg karmy jest już seniorem :0

 

Ania na głuchośc sa dobre obroże które maja wibracje, koleżanka stosowała bo psica nie słyszała jak sie ją wołało to jej wtedy wibrowała obrożą.

O imiona trzego kota tez nie ogarniam... ale w sumie musze się przyznać ze kotów nie ogarniam Waszki w ogóle a i psy już mi się rozjezdzają...

Link to comment
Share on other sites

No tak joga :)

W sumie to ta opowieść o gluchocie miała być w formie informacji a nie narzekania :) Obudzić go na spacery to nie problem, na dworze bardzo fajnie reaguje na ruch smycza a w domu widzi co robi inka i ja naśladuje wiec jakoś ta gluchota zbytnio nam nie przeszkadza a są i plusy bo nie boi  się juz tak petard :) 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, AnkaG napisał:

Na kotach się nie znam haha. Tylko kiedyś czytałam że mogą mieć kocięta co 2 miesiące...

cudownie - bardzo Ci dziękuję za pocieszenie <wyrywa włosy z głowy>  :p 

 

Koka też głuchnie, tylko u niej to jest niebezpieczne, bo jak się zagapi i straci mnie z oczu to potem leeeci przed siebie i szuka, a ja wołam, a ona nie słyszy, albo słyszy, ale nie do końca i leci w złą stronę :/ Piździa głucha :/ 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Trzeba się zarejestrować na ich stronie - tu jest fajnie opisane co i jak bo ja nie umiem tego tak opisać: 

https://fanimani.pl/jak-to-dziala/

 

a potem wybrać Sznaucery w Potrzebie :p

https://fanimani.pl/sznaucery-w-potrzebie-podgrupa-fundacji-viva/

 

świetnym gadżetem jest przypominajka zainstalowana na przeglądarce i jak wejdziesz na stronę sklepu, który bierze udział w tym, to wyświetla się, że mozna kliknąć i wejść przez fanimani 

 

Link to comment
Share on other sites

Serio? Co 2 miesiące? Myślałam ze kotki tez mają ruje dwa razy w roku i koniec..

Figa tez jak się zagapi a potem jej się pomiesza to też leci w złą stronę ale ją  łatwo dogonić ;)

Ja za dużo przez neta nie kupuje ale empik i zooplus zawsze przez fanimani. Monika bo z tego co tam pisze to jest to do fundacji wypłacane kwartalnie... widzisz z tego jakąś przyzwoitą łaskę czy raczej 20-30 zl ? Tak pytam z ciekawości jaki to ma realny zasięg :)

Link to comment
Share on other sites

Z ostatniego maila z informacją:

" W ubiegłym tygodniu (od poniedziałku 2017.02.06 do wczoraj) uzbieraliście darowizny w wysokości 19,46 zł.

Łącznie zgromadziliście 1098,24 zł - gratulacje! " czyli całkiem ładna sumka przez ten czas co bierzemy udział, wypłacane co 3 miesiące po trochu

 

szkoda, że mało ludzi bierze udział, ludzie nie chcą się rejestrować, nie chce im się :( a to jest naprawdę super - ja robię zakupy dla psów i kilka zł zawsze wraca, to już kilka sterylek

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, malawaszka napisał:

Trzeba się zarejestrować na ich stronie - tu jest fajnie opisane co i jak bo ja nie umiem tego tak opisać: 

https://fanimani.pl/jak-to-dziala/

 

a potem wybrać Sznaucery w Potrzebie :p

https://fanimani.pl/sznaucery-w-potrzebie-podgrupa-fundacji-viva/

 

świetnym gadżetem jest przypominajka zainstalowana na przeglądarce i jak wejdziesz na stronę sklepu, który bierze udział w tym, to wyświetla się, że mozna kliknąć i wejść przez fanimani 

 

Tak jak Monika wyżej napisała.

14 minut temu, sybil napisał:

Kupuję w zooplusie, proszę poinstruuj mnie co mam zrobić, żeby to szło przez FaniMani i dla sznaucerów  k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,035_mz_orig

Cała sprawa jest mega prosta ja sie kliknęłam zarejestruj z Fejsbooka czy coś i w ogóle nie trzeba było nic wypełniać, wszystkie dane z fejsa ściągnęli.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...