Jump to content
Dogomania

Waszkowe sznupy - sznupoza zaawansowana nieuleczalna - szukamy domów dla Sznaucerów w Potrzebie!!


Recommended Posts

  • 1 month later...
2 godziny temu, AniaGucio napisał:

Hej! Wiem, że całe życie przeniosło się na FB, ale mam nadzieję, że ktoś zajrzy i coś kupi. Najprawdopodobniej ruszę z bazarkiem jutro :) 

 

tak więc zapraszam :)

Z pewnością nie całe - dogomania żyje.

Link to comment
Share on other sites

Mi ostatnio dogo nie działało, co chciałam wejść to komunikat bad gateway...

Jak tam wasze sznupy znoszą upał?

U nas okey, mama była teraz z dziećmi na kolonii przez 10 dni i pierwszy raz od ostatnich kilku lat przeżyliśmy jej wyjazd bez żadnych psich zdrowotnych komplikacji :) Miła odmiana :) Jedyna strata to taka że ja głupia zapomniałam schować ładowarki do laptopa i Ali mi ją pogryzła... od nowego laptopa, którego nawet jeszcze nie zaczęłam spłacać <masakra> 

Ja w ramach upałów wzięłam moje dziewczyny 3 razy nad jezioro i Ali nauczyła się pływać :) Biały mokry sznup wygląda jak szczur :/ :)

Link to comment
Share on other sites

Wydawało mi się ze tu też wspominałam o Ali ... ale może nie bo na fb była informacja. Ali to nasz szczeniak sznaucera białego. Juz nie taki szczeniak bo jest z nami od lutego i ma prawie 9 miesięcy. Jest z hodowli ale same nie byłyśmy na tyle zainteresowane by pójść na wystawy , pozatym uszy jej urosły w nie wystawowych sposób ;) także wkrótce sterylka.  

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

cisza bo nie ma kiedy pisać, połamana Vega czuje się super, coraz więcej czasu muszę jej poświęcać, bo nie chce siedzieć już tyle sama co na początku, a między psy jej nie puszczę, bo jest ich za dużo i się boję, ze ktoś ją potrąci i coś się stanie; no i tutaj nie rozłożę dywanów czy drybedów bo zaraz Kropeczka zasika :/ 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...