Jump to content
Dogomania

Rehabilitacja kotki Felusi Ogromne koszty! Szansa na chodzenie! POMOCY!


Temida

Recommended Posts

Mój chory kiciuś :placz:, który odszedł za tęczowy most Buruś.

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/11/b6ec29533c.jpg/][IMG]http://img11.imageshack.us/img11/4360/b6ec29533c.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

Edited by anka :)
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 109
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kochani BAZAREK DLA NASZEJ Felusi :)

[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/230431-Dla-FELUSI-Avon-do-18-08[/url]

i jeszcze dzisiejszy artykuł:

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/341/felusia.jpg/][IMG]http://img341.imageshack.us/img341/6351/felusia.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Dołożę również 5 zł, może wspólnymi siłami, a właściwie grosikami - damy szansę kotce na lepszy los. Znam kotkę, która na skutek potrącenia przez samochód doznała rozległych obrażeń, przeleżała kilka dni w rowie, następnie przeczołgała się do ludzi, którzy znaleźli i powiadomili jej właścicieli i po roku leczenia jest zdrowa . To bardzo mądre i wdzięczne zwierzę. Jest niesamowita. Pozdrawiam i bądźmy dobrej myśli. HELENA5

Link to comment
Share on other sites

Jejku jak się czyta to łza w oku staje miejmy nadzieję że kotce uzbierają się pieniążki i będzie mogła żyć szczęśliwie w swym kocim życiu. Do kiedy zbieracie pieniądze na biedna kicie?
Może jak w sobotę za tydzień przyjadę z wakacji do Brodnicy (woj. Kujawsko-Pomorskie) zrobiłabym ogłoszenia i porozwieszała po sklepach po słupach informacyjnych?? Wyglądało by to w ten sposób zdjęcie chorej kotki opis np. Biedna kotka szuka pomocy ...... rozwinięcie zakończenie np. Dla kotki liczy się każdy grosz będziemy bardzo wdzięczni a kota bardzo szczęśliwa że otrzymała szansę na lepsze życie. i np. na dole czy jakoś tak pieniądze, na które Państwo chcecie przeznaczyć na kotkę prosimy przelać na ... (podamy nr konta) i wszelkie informacji na stronie [URL="http://www.dogomania"]www.dogomania[/URL] itp... oczywiście tu piszę wszystko w skrócie na ogłoszeniu byłoby wszystko doskonale zrobione|??? , ale czy za tydzień w sobotę to już nie jest za późno???? oczywiście wzięłabym się za to w poniedziałek, gdyż wszystko w niedziele pozamykanie , ale zrobiłabym to jak najszybciej i porozwieszałabym zaraz w ten sam dzień w Brodnicy i okolice wioski np. Zbiczno, , Górzno, itp ?? Jak myślicie czy to dobry pomysł moim zdaniem tak bo jeśli jest pomysł trzeba go zrealizować i czekać na finisz? tylko czy to nie za późno? Temida co o tym sądzisz??

Edited by anka :)
Link to comment
Share on other sites

Relacja od Edyty. Zbieramy dalej:

Muszę pochwalić naszego malca, Felusia była bardzo dzielnym pacjentem. Mniej dzielnym podróżnikiem. W drodze powrotnej kategorycznie odmówiła współpracy z transporterem, po prostu miała go już dość i pozwoliłam Jej jechać śpiąc na tylnym siedzeniu, na poduszkach i kocach. Wiem, że nie powinna tak podróżować ze względów bezpieczeństwa i wszystkim zawsze odradzam podobne pomysły, ale nie daliśmy rady inaczej. Po prostu po tylu godzinach w zamknięciu zaprotestowała skutecznie.

Pominę szczegóły komplikacji w tej podróży, bo prócz drobnych kłopotów z netem mieliśmy jeszcze kilka bardziej poważnych przygód, ale to jest temat na zupełnie inną historię... Napiszę tylko, że dobrze, że we Wrocławiu znalazła się dobra dusza i nas przyjęła na noc pod swój dach.


Koniec końców we wtorek Felusia miała wykonane badanie weterynaryjnym rezonansem magnetycznym w przychodni VetMR. Badanie trwało ponad 2 godziny i odbywało się w pełnej narkozie, kotka była ułożona w półrękawie, który został dopasowany do rozmiarów Jej maleńkiego ciałka. W ustach miała rurkę inkubacyjną, przez którą oddychała. Podczas badania miała regularnie zakraplane oczy a pod koniec podano Jej kroplówkę, żeby się nie odwodniła, ponieważ w stresie podróży bardzo mało piła, był upalny dzień, dodatkowo w miejscu gdzie stoi sprzęt do rezonansu musi być stała, wysoka temperatura 25 stopni C. Pan doktor bardzo troskliwie się zajmował Felą, sam 'odsikał' kotkę, okazało się, że mają w swojej lecznicy od trzech lat kota-rezydenta, który również wymaga regularnego wyciskania i nie chodzi. Pan doktor się okazał jeszcze bardziej 'swój' jako krajan z województwa łódzkiego. Felusia wyglądała biedniutko, takie maleństwo, przy tak wielkim sprzęcie. Najważniejsze, że badanie się odbyło. Kilka obrazów z badania dostałam od razu na płytce, czekam jeszcze na opis i jak tylko go dostanę umawiam konsultację neurologiczną. Precyzyjna i kompleksowa diagnostyka są niezbędne dla określenia dalszego postępowania. Nie wiem jeszcze, czy Felusia po raz kolejny musi się stawić osobiście u Pana doktora.


Na koszty, jakie ponieśliśmy we Wrocławiu składa się konsultacja 100, rtg 50, rezonans 800. Wszystkie rachunki zostaną przekazane do Łódzkiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami.

Kosztów podróży i noclegu na szczęście nie muszę doliczać, ponieważ dzięki sprzyjającym okolicznościom oraz dobrej duszy wyniosły 0 złotych.

Link to comment
Share on other sites

Dobrze Temida n trzeba jej jak najszybciej pomóć to obiecuje jak tylko wrócę z wakacji do Brodnicyzajme sie jak najszybciej ogłoszeniami napiszmi proszę na PW jakie konto i całą nazwę mam napisać na ogłoszeniach gdzie ludzie mają przesyłąć pieniązki na Felusie. Bardzo się ciesze, ze Felusia jest już w domku. No jak czytam co Felusia przechodzi w swym kocim życiu łezka w oku się kręci, ale bądźmy dobrej nadzieji obiecuje pomogę jak mogę na wszelskie spodoby, ogłoszenia zaraz natychmiastowo zajme sie po prowrocie do Brodnicy. Te ogłoszenie w gazecie co podałaś to jest tylko u was w gazecie czy w Brodnickiej też się pojawi jeśli nie mogę i do gazety Brodnickiej to podać. Czy do ogłoszen, które bede robiłą mogę brac zdjecia Felusi z 1strony?? :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Temida dobrze to po powrocie z wakacji tak jak wcześniej pisałam porobię po ogłaszam po oklejam. Dowiem się również jakie koszty wynoszą artykuły w gazecie, a ty ile zapłaciłaś jeśli mogę zapytać.? Mam nadzieje, że nie masz nic przeciwko jeśli dałabym do Brodnickiej gazety, żę potrzebna jest pomoc dla kotki????:-(
yunona- trzymanie i wspieranie również pomaga jak najbardziej.

Jeśli masz Temida jakieś wątki, z kotkami które pilnie potrzebują pomocy wklejaj mi proszę na profil. ok Jeśli chodzi o Felusie damy wspólnymi siłami radę :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...