Jump to content
Dogomania

sponiewierana Trufla i szczęśliwa Szczęściara


Malgoska

Recommended Posts

Tak Małgosiu, pewnie Iwonka i ja jeszcze dzisiaj mówiliśmy Marcie o pilnowaniu, okresie adaptacyjnym do nowego miejsca, ale to mądra sunia - to owczarka:)
Trzymam kciuki by obydwie Panie się pokochały i Szczęściara miała cudny dom,
tak jak Ikusia napisała o Fiordzie; to są Psy przez duże "P".
Kochani dziękuję:loveu: za wszystko, za ogłoszenia, łapanie po nocy..

Iwonce z Amoka, która włożyła tyle pracy by Sunia była szczęśliwa, dzięki :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malgoska']Wojtek, rusz w sprawie fantów, bo ja od września będę miała mniej czasu. Teraz mogę podziałać a widzę, że długi straszne.[/QUOTE]
Małgosiu mógłbym i jutro Ci podrzucić to co mam, jeśli coś dozbieram to jeszcze dowiozę
Dzięki:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta72']Uprasza sie o wielkie trzymanie kciuków za Szczęściarę;)[/QUOTE]
:)

[quote name='wojtuś']Trzymamy dalej mocno kciuki:)

Kochani - dostałem z ogł. maila od pani o Kafirka, odszedł jej ukochany Czarek i chce dać domek kolejnemu pieskowi - szczeniakowi do 4-5 miesięcy, Kafirek ma już domek, pani przyjmie innego szczeniaka.
Wysłałem pani rudą sunię od hell_angel [URL]http://tablica.pl/oferta/daj-mi-dom-pomoz-mi-uwierzyc-ze-czlowiek-nie-musi-byc-zly-ID1lVxd.html[/URL]
Runę i Raszko od missieek [URL]http://zwierzakidoadopcji.ekrakow.pl/?cat=33[/URL]

i .. że Iwonia też jej prześle Maluchy:) .Iwonia piszę PW z e-mailem Pani Renaty

Domek z ogródkiem- nie sprawdzony.

[B]Edit:[/B] dosłałem jeszcze Pani 6 maluchów z wątku Maci:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/230027-Kilkudniowe-szczeniaki-zjadane-przez-pchły-i-przerażona-mamuśka-proszą-o-pomoc!!/page5[/URL]
i FB:
[URL]https://www.facebook.com/events/515889331771569/?context=create[/URL]

Może, któryś z maluchów znajdzie domek:)[/QUOTE]

[quote name='barb']Marta bardzo poważnie podeszła do tej adopcji. Też wierzę, że będzie dobrze.[/QUOTE]

Dzięki, podeślę
:)
Ja zrobiłam małe szpiegowskie poszukiwania w sprawie Szczęściary,
dziś rozmawiałam z chwilkę z jej [B]nową panią [/B]i wstępny plan działania jest.
Szczęściara to kochana, pojętna suczka.
Za 2 dni będziemy rozmawiać,
spacer po 20ej był i sunia dała radę.
Jak ja się cieszę, że ona ma dom..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwoniam']
Dzięki, podeślę
:)
Ja zrobiłam małe szpiegowskie poszukiwania w sprawie Szczęściary,
dziś rozmawiałam z chwilkę z jej [B]nową panią [/B]i wstępny plan działania jest.
Szczęściara to kochana, pojętna suczka.
Za 2 dni będziemy rozmawiać,
spacer po 20ej był i sunia dała radę.
Jak ja się cieszę, że ona ma dom..[/QUOTE]
Super dziękuję:)
Nie znałem kulisów poznawania Pani Marty,
nawiązałem kontakt jak pojawiła się na wątku;)

A Szczęściara zapadnie mi w serducho na całe życie, są takie psy szczególne, wyjątkowe
podobnie jak Layla, Szczotek (Szaki)...

Dla Iwonki P. napiszę tutaj, że Layla, która była u niej w hoteliku - oprócz cudownego DS ...
prowadzi blog dla obcokrajowców w Krakowie;);)
[URL]http://layloosha.wordpress.com/[/URL]


Dałem wczoraj info na krakowskim:
[COLOR=#000000]"""Kochani będę jeszcze raz zbierał fanty na bazarek (Małgośka będzie go prowadzić - dzięki [/COLOR]:loveu:[COLOR=#000000]) na zapłatę hoteliku dla piesków z tego wątku: [/COLOR][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/230114-Szcz%C4%99%C5%9Bciara-i-Trufla-z-Olkusza-czekaj%C4%85-na-w%C5%82asne-domki-prosz%C4%85-o-og%C5%82oszenia%21"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...5%82oszenia%21[/URL]

[COLOR=#000000]Gdyby ktoś miał fanty, proszę o wiadomość, odbiorę[/COLOR];-)

[COLOR=#000000]Za fanty do poprzednich bazarków dziękuję Foksi i Dżekuś, PaulinieB, majowej, maszy44,[/COLOR]
[COLOR=#000000]Ikusi i Kejsi, ewiekrakow - [/COLOR]:loveu: """

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wojtuś']Super dziękuję:)
Nie znałem kulisów poznawania Pani Marty,
nawiązałem kontakt jak pojawiła się na wątku;)
"[/QUOTE]
W duzym skrocie: Marta założyła wątek na Dogomanii w dziale Przygarnę psa i otrzymała zaproszenie na wątek olkuski, gdzie zauważyla Szczęściarę. Ale jej serce skradła Dosia z Mokrego Noska jednak ta adopcja nie doszla do skutku.
Marta ponownie zainteresowała sie Szczęściarą, po konsultacjach z obiema Iwonkami zdecydowala sie na sunię.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barb']Chyba, że Marta jest tak zabsobowana sunią... Może spacerują :lol:[/QUOTE]

dokładnie tak jest
zajmujemy się naprzemiennie
-patrzeniem sobie w oczy w stosownej odległosci
-odbywają się też próby pochodzenia z mojej strony do suni, i sa one uwieńczone sukcesem:) jak na pierwsza dobę uwazam wielkim:)
-były juz 4 spacerki od wczoraj
-udało się przekonać sunię ze moze zabrac łakocia a mojej dłoni i nic jej się nie stanie złego

na olkuskim tez zostawiałm wpis

co do uciekania....bede bardzo uważąc, ma Szczęściara wizytówki z moimi danymi,ale oby nie były NIGDY potrzebne!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta72']dokładnie tak jest
zajmujemy się naprzemiennie
-patrzeniem sobie w oczy w stosownej odległosci
-odbywają się też próby pochodzenia z mojej strony do suni, i sa one uwieńczone sukcesem:) jak na pierwsza dobę uwazam wielkim:)
-były juz 4 spacerki od wczoraj
-udało się przekonać sunię ze moze zabrac łakocia a mojej dłoni i nic jej się nie stanie złego

na olkuskim tez zostawiałm wpis

co do uciekania....bede bardzo uważąc, ma Szczęściara wizytówki z moimi danymi,ale oby nie były NIGDY potrzebne!!![/QUOTE]


bardzo się cieszymy i czekamy na fotki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta72']dokładnie tak jest
zajmujemy się naprzemiennie
-patrzeniem sobie w oczy w stosownej odległosci
-odbywają się też próby pochodzenia z mojej strony do suni, i sa one uwieńczone sukcesem:) jak na pierwsza dobę uwazam wielkim:)
-były juz 4 spacerki od wczoraj
-udało się przekonać sunię ze moze zabrac łakocia a mojej dłoni i nic jej się nie stanie złego

na olkuskim tez zostawiałm wpis

co do uciekania....bede bardzo uważąc, ma Szczęściara wizytówki z moimi danymi,ale oby nie były NIGDY potrzebne!!![/QUOTE]
Dziękujemy Marto :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta72']dokładnie tak jest
zajmujemy się naprzemiennie
-patrzeniem sobie w oczy w stosownej odległosci
-odbywają się też próby pochodzenia z mojej strony do suni, i sa one uwieńczone sukcesem:) jak na pierwsza dobę uwazam wielkim:)
-były juz 4 spacerki od wczoraj
-udało się przekonać sunię ze moze zabrac łakocia a mojej dłoni i nic jej się nie stanie złego

na olkuskim tez zostawiałm wpis

co do uciekania....bede bardzo uważąc, ma Szczęściara wizytówki z moimi danymi,ale oby nie były NIGDY potrzebne!!![/QUOTE]
Cudowne wiadomosci!:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ellig']Cudowne wiadomosci!:loveu:[/QUOTE]

[quote name='wojtuś']Tak cudowne wiadomości o Suni :loveu:
Dzięki Marto :loveu:
i też czekam na fotki Szczęściary od Iwonek :loveu:[/QUOTE]
Na wątku olkuskim jest więcej wiadomości :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malgoska']Wojtek, czy te rzeczy które masz są gotowe do wystawienia czy trzeba je prać, prasowac? Może mógłbyś dziś je podrzucić?[/QUOTE]
Dzięki :) jak rozmawialiśmy jutro podrzucę po pracy

[quote name='barb']Na wątku olkuskim jest więcej wiadomości :lol:[/QUOTE]
Czytałem już;) i jeszcze wrócę, jestem teraz "po odrobieniu" i po spacerku z moimi 2 psimi przyjaciółmi;)

Wracając do hoteliku w Mokrym Nosku- jest tam "mój" Bartuś i pomimo ogłoszeń nie ma chłopak szczęścia.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...