Jump to content
Dogomania

SKARPETA OWCZARKOWA Dla bezdomnych Cywilów, Szarików, Rexów i Alexów


egradska

Recommended Posts

[quote name='agaton85']Słuchajcie, jutro idę założyć konto w mBanku na skarpetę, dam znać wieczorem co i jak :)[/QUOTE]

[COLOR=#000000][FONT=Verdana]okazało się, że musimy mieć pełnomocnictwa wszystkich osób, które mają mieć dostęp do konta.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Verdana]Wszystkie potrzebne dane itd. Wymyśliłyśmy, że dogadamy to na zlocie, a do tego czasu skarpeta będzie korzystać z Donkowego psiego konta, założonego na potrzeby bazarków. Wszystkie wpłaty będą miały w opisie słowo skarpeta i będzie wiadomo, jakie jest przeznaczenie środków. Wydaje się to być rozwiązaniem optymalnym, skoro zlot będzie już wkrótce, od 6 do9 wrzesnia[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

no jak wyżej nie przepadnie bo na razie pieniązki ulokujemy na koncie innym tylko wtedy w przelewach będzie trzeba wpisywać np. "skarpeta owczarkowa " czy coś takiego

więc czekamy na dane konta i można zacząć przesyłać pieniążki

aktualizacja

[B]1. kakadu -[/B] [B][COLOR=#FF0000]5[/COLOR] [/B] owczarkowych dukatów[B]
2. Mortes -[COLOR=#FF0000] 5[/COLOR] [/B] owczarkowych dukatów[B]
3. Mazowszanka - [COLOR=#FF0000]5[/COLOR] [/B] owczarkowych dukatów[B]
4. al-ka - [COLOR=#FF0000]30[/COLOR] [/B] owczarkowych dukatów[B]
5. Beta&Czata - [COLOR=#FF0000]10 [/COLOR] [/B]owczarkowych dukatów[B]
6. DONnka - [COLOR=#FF0000]10[/COLOR] [/B] owczarkowych dukatów[B]
7. egradska - [COLOR=#FF0000]20[/COLOR] [/B] owczarkowych dukatów[B]
8. Katarzyna Starkiewicz [COLOR=#FF0000]10 [/COLOR][/B]owczarkowych dukatów[B]
9. wolf122 - [COLOR=#FF0000]5 [/COLOR] [/B]owczarkowych dukatów[B]
10.dariex z Owczarka i dogo- [COLOR=#FF0000]25[/COLOR] [/B] owczarkowych dukatów[B]
11.betka - [COLOR=#FF0000]20[/COLOR] [/B] owczarkowych dukatów[B]
12.bela51 - [COLOR=#FF0000]5[/COLOR] [/B] owczarkowych dukatów[B]
13. anett - [COLOR=#FF0000]20[/COLOR] [/B] owczarkowych dukatów[B]
14.luiza 126 z Owczarka [COLOR=#FF0000]30[/COLOR] [/B] owczarkowych dukatów[B]
15.aannee z Owczarka [COLOR=#FF0000]5 [/COLOR] [/B]owczarkowych dukatów
[B]16.Elwira 1992 z Owczarka i dogo[/B] -[COLOR=#FF0000] 30 [/COLOR]o. dukatów[B]
17.agaton85 - z Owczarka i dogo [COLOR=#FF0000]20[/COLOR] [/B] o. duk atów[B]
18.arteria z Owczarka - [COLOR=#FF0000]5[/COLOR] [/B] owczarkowych dukatów[B]
19.karolek 615 z Owczarka - [COLOR=#FF0000]10[/COLOR] [/B] owczarkowych dukatów[B]
20.bicolor z Owczarka - [COLOR=#FF0000]10[/COLOR] [/B] owczarkowych dukatów[B]
21.Jo-aśka z Owczarka - [COLOR=#FF0000]10[/COLOR][/B]owczarkowych dukatów[B]
22.sylwiaczek z Owczarka - [COLOR=#FF0000]10[/COLOR] [/B] owczarkowych dukatów
[B]23.witka4 z Owczarka - [COLOR=#FF0000]20 [/COLOR][/B] owczarkowych dukatów[B]
24.Nesa z Owczarka - [COLOR=#FF0000]5[/COLOR] [/B]owczarkowych dukatów[B]
25.Aronkowa z Owczarka - [COLOR=#FF0000]10[/COLOR] [/B]owczarkowych dukatów[B]
26.dianadi z Owczarka - [COLOR=#FF0000]5[/COLOR] [/B] owczarkowych dukatów[B]
27.Afra z Owczarka - [COLOR=#FF0000]5[/COLOR] [/B] owczarkowych dukatów[B]
28.Ola. z Owczarka - [COLOR=#FF0000]5[/COLOR] [/B] owczarkowych dukatów[B]
29.coffe z Owczarka- [COLOR=#FF0000]5[/COLOR] [/B] owczarkowych dukatów[B]
30.monicore -[COLOR=#FF0000]15[/COLOR] [/B] ow czarkowych duka tów[B]
31.Carmella z Owczarka - [COLOR=#FF0000]5[/COLOR][/B]owczarkowych dukatów[B]
32.ewach z Owczarka – [COLOR=#FF0000]10[/COLOR] [/B]owczarkowych dukatów[B]
33. ma_ga - [COLOR=#FF0000]5[/COLOR] [/B]owczarkowych dukatów[B]
34. joteska - [COLOR=#FF0000]10[/COLOR] [/B]owczarkowych dukatów[B]
35. justysiek - [COLOR=#FF0000]10 [/COLOR][/B]owczarkowych dukatów[B]
36. Brawurka z owczarkopedii [/B] [B][COLOR=#FF0000]10[/COLOR][/B] owczarkowych dukatów[B]
37.isiak z Owczarka - [/B] [B][COLOR=#FF0000]10[/COLOR][/B] owczarkowych dukatów[COLOR=#FF0000][B]
[COLOR=#000000]38. Toscana z Owczarka- [COLOR=#FF0000]10[/COLOR] [/COLOR][/B][COLOR=#000000]owczarkowych dukatów[/COLOR][/COLOR]

razem: 440 ( o ile dobrze liczę [IMG]http://www.owczarek.pl/forum/smileys/smiley36.gif[/IMG])

Link to comment
Share on other sites

[quote name='egradska'][COLOR=#000000][FONT=Verdana]okazało się, że musimy mieć pełnomocnictwa wszystkich osób, które mają mieć dostęp do konta.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Verdana]Wszystkie potrzebne dane itd. Wymyśliłyśmy, że dogadamy to na zlocie, a do tego czasu skarpeta będzie korzystać z Donkowego psiego konta, założonego na potrzeby bazarków. Wszystkie wpłaty będą miały w opisie słowo skarpeta i będzie wiadomo, jakie jest przeznaczenie środków. Wydaje się to być rozwiązaniem optymalnym, skoro zlot będzie już wkrótce, od 6 do9 wrzesnia[/FONT][/COLOR][/QUOTE]
nie mów, że jedziesz na ten zlot do krynicy morskiej :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='egradska'][COLOR=#000000][FONT=Verdana]okazało się, że musimy mieć pełnomocnictwa wszystkich osób, które mają mieć dostęp do konta.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Verdana]Wszystkie potrzebne dane itd. Wymyśliłyśmy, że dogadamy to na zlocie, a do tego czasu skarpeta będzie korzystać z Donkowego psiego konta, założonego na potrzeby bazarków. Wszystkie wpłaty będą miały w opisie słowo skarpeta i będzie wiadomo, jakie jest przeznaczenie środków. Wydaje się to być rozwiązaniem optymalnym, skoro zlot będzie już wkrótce, od 6 do9 wrzesnia[/FONT][/COLOR][/QUOTE]

Wszystko się zgadza :):):)
Zasięgnęłam info w mBanku i dowiedziałam się co następuje :
technicznie może i byłoby to możliwe, żeby dostęp do konta miało więcej osób, znając login i hasło, ale mogłyby się pojawić problemy przy przelewach, które wymagają potwierdzenia dodatkowym hasłem smsowym
Hasło jest wysyłane tylko na jeden numer telefonu podany przy zakładaniu konta
Poza tym nie można wykluczyć sytuacji, o której pisała egradska na owczarku - próby jednoczesnego logowania się z dwóch kompów naraz, a wtedy blokada konta murowana[IMG]http://www.owczarek.pl/forum/smileys/smiley2.gif[/IMG]
Optymalnym wyjściem jest ustanowienie dwóch pełnomocników do konta, ale to wymaga podania szczegółowych danych osobowych tych osób - stąd propozycja egradski o dograniu tych spraw w czasie zlotu a do tego czasu korzystaniu z konta, które założyłam w mBanku specjalnie na potrzeby bazarków pieskowych. Mam juz numer konta, ale czekam właśnie na link aktywacyjny i jak tylko konto będzie w pełni aktywne roześlemy z egradską namiary wszystkim deklarującym.
Prosimy jeszcze o chwilkę cierpliwości oraz o to, aby w tytule przelewu pisać: SKARPETA OWCZARKOWA i np. deklaracja stała za sierpień.
Wtedy nie pomiesza mi sie z wpłatami z bazarku, który też za chwilę bedę rozliczać

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kakadu']nie mów, że jedziesz na ten zlot do krynicy morskiej :cool3:[/QUOTE]

a będziecie też? Maxio był w ub roku i jeśli tylko parę rzeczy mi się ułoży, to pojedziemy znów, tam widziałam mojego zwierza szczęśliwego jak nigdy. W tym roku byłoby to wskazane i ze względów skarpetowych:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DONnka']Wszystko się zgadza :):):)
Zasięgnęłam info w mBanku i dowiedziałam się co następuje :
technicznie może i byłoby to możliwe, żeby dostęp do konta miało więcej osób, znając login i hasło, ale mogłyby się pojawić problemy przy przelewach, które wymagają potwierdzenia dodatkowym hasłem smsowym
Hasło jest wysyłane tylko na jeden numer telefonu podany przy zakładaniu konta
Poza tym nie można wykluczyć sytuacji, o której pisała egradska na owczarku - próby jednoczesnego logowania się z dwóch kompów naraz, a wtedy blokada konta murowana[IMG]http://www.owczarek.pl/forum/smileys/smiley2.gif[/IMG]
Optymalnym wyjściem jest ustanowienie dwóch pełnomocników do konta, ale to wymaga podania szczegółowych danych osobowych tych osób - stąd propozycja egradski o dograniu tych spraw w czasie zlotu a do tego czasu korzystaniu z konta, które założyłam w mBanku specjalnie na potrzeby bazarków pieskowych. Mam juz numer konta, ale czekam właśnie na link aktywacyjny i jak tylko konto będzie w pełni aktywne roześlemy z egradską namiary wszystkim deklarującym.
Prosimy jeszcze o chwilkę cierpliwości oraz o to, aby w tytule przelewu pisać: SKARPETA OWCZARKOWA i np. deklaracja stała za sierpień.
Wtedy nie pomiesza mi sie z wpłatami z bazarku, który też za chwilę bedę rozliczać[/QUOTE]

Marzenka, dzięki, to czekam na to konto i porozsyłamy czym prędzej.

Link to comment
Share on other sites

a na dogo myślę że można spokojnie wkleić numer konta itp. na [pierwszą stronę tutaj bodajże nie ma zakazanego tego :)


aktualizacja

[B]1. kakadu -[/B] [B][COLOR=#FF0000]5[/COLOR] [/B] owczarkowych dukatów[B]
2. Mortes -[COLOR=#FF0000] 5[/COLOR] [/B] owczarkowych dukatów[B]
3. Mazowszanka - [COLOR=#FF0000]5[/COLOR] [/B] owczarkowych dukatów[B]
4. al-ka - [COLOR=#FF0000]30[/COLOR] [/B] owczarkowych dukatów[B]
5. Beta&Czata - [COLOR=#FF0000]10 [/COLOR] [/B]owczarkowych dukatów[B]
6. DONnka - [COLOR=#FF0000]10[/COLOR] [/B] owczarkowych dukatów[B]
7. egradska - [COLOR=#FF0000]20[/COLOR] [/B] owczarkowych dukatów[B]
8. Katarzyna Starkiewicz [COLOR=#FF0000]10 [/COLOR][/B]owczarkowych dukatów[B]
9. wolf122 - [COLOR=#FF0000]5 [/COLOR] [/B]owczarkowych dukatów[B]
10.dariex z Owczarka i dogo- [COLOR=#FF0000]25[/COLOR] [/B] owczarkowych dukatów[B]
11.betka - [COLOR=#FF0000]20[/COLOR] [/B] owczarkowych dukatów[B]
12.bela51 - [COLOR=#FF0000]5[/COLOR] [/B] owczarkowych dukatów[B]
13. anett - [COLOR=#FF0000]20[/COLOR] [/B] owczarkowych dukatów[B]
14.luiza 126 z Owczarka [COLOR=#FF0000]30[/COLOR] [/B] owczarkowych dukatów[B]
15.aannee z Owczarka [COLOR=#FF0000]5 [/COLOR] [/B]owczarkowych dukatów
[B]16.Elwira 1992 z Owczarka i dogo[/B] -[COLOR=#FF0000] 30 [/COLOR]o. dukatów[B]
17.agaton85 - z Owczarka i dogo [COLOR=#FF0000]20[/COLOR] [/B] o. duk atów[B]
18.arteria z Owczarka - [COLOR=#FF0000]5[/COLOR] [/B] owczarkowych dukatów[B]
19.karolek 615 z Owczarka - [COLOR=#FF0000]10[/COLOR] [/B] owczarkowych dukatów[B]
20.bicolor z Owczarka - [COLOR=#FF0000]10[/COLOR] [/B] owczarkowych dukatów[B]
21.Jo-aśka z Owczarka - [COLOR=#FF0000]10[/COLOR][/B]owczarkowych dukatów[B]
22.sylwiaczek z Owczarka - [COLOR=#FF0000]10[/COLOR] [/B] owczarkowych dukatów
[B]23.witka4 z Owczarka - [COLOR=#FF0000]20 [/COLOR][/B] owczarkowych dukatów[B]
24.Nesa z Owczarka - [COLOR=#FF0000]5[/COLOR] [/B]owczarkowych dukatów[B]
25.Aronkowa z Owczarka - [COLOR=#FF0000]10[/COLOR] [/B]owczarkowych dukatów[B]
26.dianadi z Owczarka - [COLOR=#FF0000]5[/COLOR] [/B] owczarkowych dukatów[B]
27.Afra z Owczarka - [COLOR=#FF0000]5[/COLOR] [/B] owczarkowych dukatów[B]
28.Ola. z Owczarka - [COLOR=#FF0000]5[/COLOR] [/B] owczarkowych dukatów[B]
29.coffe z Owczarka- [COLOR=#FF0000]5[/COLOR] [/B] owczarkowych dukatów[B]
30.monicore -[COLOR=#FF0000]15[/COLOR] [/B] ow czarkowych duka tów[B]
31.Carmella z Owczarka - [COLOR=#FF0000]5[/COLOR][/B]owczarkowych dukatów[B]
32.ewach z Owczarka – [COLOR=#FF0000]10[/COLOR] [/B]owczarkowych dukatów[B]
33. ma_ga - [COLOR=#FF0000]5[/COLOR] [/B]owczarkowych dukatów[B]
34. joteska - [COLOR=#FF0000]10[/COLOR] [/B]owczarkowych dukatów[B]
35. justysiek - [COLOR=#FF0000]10 [/COLOR][/B]owczarkowych dukatów[B]
36. Brawurka z owczarkopedii [/B] [B][COLOR=#FF0000]10[/COLOR][/B] owczarkowych dukatów[B]
37.isiak z Owczarka - [/B] [B][COLOR=#FF0000]10[/COLOR][/B] owczarkowych dukatów[COLOR=#FF0000][B]
[COLOR=#000000]38. Toscana z Owczarka- [COLOR=#FF0000]10[/COLOR] [/COLOR][/B][COLOR=#000000]owczarkowych dukatów
[/COLOR][/COLOR][B]39.[/B] [B]płocczanka z owczarkopedii [/B]- [COLOR=#FF0000]20[/COLOR] owczarkowych dukatów

razem: 460 ( o ile dobrze liczę [IMG]http://www.owczarek.pl/forum/smileys/smiley36.gif[/IMG])

Edited by Elwira1992
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elwira1992']a na dogo myślę że można spokojnie wkleić numer konta itp. na [pierwszą stronę tutaj bodajże nie ma zakazanego tego :)[/QUOTE]

nie można, wkleja się tylko konta fundacyjne:shake: Mam nadzieję, ze i takiego się doczekamy z czasem

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdyska25']Zapiszę sobie wątek bo onki były, są i pewnie będą jeszcze obecne w moim życiu. Wspaniałe, wierne, oddane.
Na razie muszę podliczyć wszystkie swoje wydatki i na pewno tu jeszcze zajrzę nie jeden raz.[/QUOTE]

Zapraszamy Cię serdecznie do grona ONkomaniaków :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='egradska']a będziecie też? Maxio był w ub roku i jeśli tylko parę rzeczy mi się ułoży, to pojedziemy znów, tam widziałam mojego zwierza szczęśliwego jak nigdy. W tym roku byłoby to wskazane i ze względów skarpetowych:cool3:[/QUOTE]
pojechałabym, ale po pierwsze drogo wychodzi (moja koleżanka z pracy jedzie więc jestem poinformowana), a po drugie nie mam czym...
poza tym w czerwcu już 2 tygodnie byliśmy w kątach rybackich (czyli obok), więc sie vega wyszalała...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kakadu']pojechałabym, ale po pierwsze drogo wychodzi (moja koleżanka z pracy jedzie więc jestem poinformowana), a po drugie nie mam czym...
poza tym w czerwcu już 2 tygodnie byliśmy w kątach rybackich (czyli obok), więc sie vega wyszalała...[/QUOTE]

a propos nie mam czym:) My pociągi mamy:evil_lol: Plusem jest ośrodek zapsiony, plaża nad zatoką tylko dla nas, no i spotkanie z Neptunem w Gdansku przy okazji powrotu. W ub. roku była cudowna pogoda, odważniejsi nawet się kąpali.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='betka']A można wysyłać dukaty raz na kwartał (w pierwszym miesiącu kwartału)?, zaznaczając oczywiście na przelewie za które to miesiące.[/QUOTE]

[B]Betko[/B], można jak najbardziej :)
Jak komu wygodnie :razz:
Tylko trzeba pamiętać, żeby to zaznaczyć w tytule przelewu ;)

[quote name='kakadu']no właśnie, przepraszam, a tak czekam na kilka odpowiedzi i sie dziwie, ze nic nie przychodzi :oops:
już wyczyszczona[/QUOTE]

Zaraz wyślę namiary :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...