Jump to content
Dogomania

SKARPETA OWCZARKOWA Dla bezdomnych Cywilów, Szarików, Rexów i Alexów


egradska

Recommended Posts

18 godzin temu, DONnka napisał:

 

Myślę, że nikt nie będzie miał nic przeciwko temu, jeśli wesprzemy sunię. Potrzebujemy tylko informacji, czego jej potrzeba

 


Pomożemy w ogłaszaniu suni. Czy oprócz tego możemy dla niej coś jeszcze zrobić ?

I ja bardzo dziękuję :)

Dla suni, z racji jej wieku i stanu łap, przydałyby się suplementy, jak Caniviton Forte, czy może jakiś o=inny, oraz - jeśli można prosić: Plaqueoff - ze względu na stan zębów.

I puszki karmy... mam dla swoich psów Fitmin chrupki, i Joserę, ale ONeczka nie ma czym gryźć :(

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Dnia 7.01.2021 o 10:04, malagos napisał:

I ja bardzo dziękuję :)

Dla suni, z racji jej wieku i stanu łap, przydałyby się suplementy, jak Caniviton Forte, czy może jakiś o=inny, oraz - jeśli można prosić: Plaqueoff - ze względu na stan zębów.

I puszki karmy... mam dla swoich psów Fitmin chrupki, i Joserę, ale ONeczka nie ma czym gryźć :(

Kochana malagos, umknął mi Twój wpis nastrojowy-emotikon-ruchomy-obrazek-0310

Przepraszam bardzo nastrojowy-emotikon-ruchomy-obrazek-0372 
I już piszę do Ciebie priva 
nastrojowy-emotikon-ruchomy-obrazek-0243

Mam prośbę na przyszłość do wszystkich, którym przyznaliśmy naszą pomoc -  piszcie do mnie na priva - bardzo proszę. Wtedy nic mi nie umknie, a poza tym  zawsze i tak musimy poustalać szczegóły, adresy, dane do faktur, o których nie będziemy rozprawiać tutaj na wątku 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Dnia 15.02.2021 o 15:32, DONnka napisał:

Kochana malagos, umknął mi Twój wpis nastrojowy-emotikon-ruchomy-obrazek-0310

Przepraszam bardzo nastrojowy-emotikon-ruchomy-obrazek-0372 
I już piszę do Ciebie priva 
nastrojowy-emotikon-ruchomy-obrazek-0243

Mam prośbę na przyszłość do wszystkich, którym przyznaliśmy naszą pomoc -  piszcie do mnie na priva - bardzo proszę. Wtedy nic mi nie umknie, a poza tym  zawsze i tak musimy poustalać szczegóły, adresy, dane do faktur, o których nie będziemy rozprawiać tutaj na wątku 

Jest przesyłka :) Omega 3, AntiFleksi :)} dzięki serdeczne!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Przepraszam Serca
zajrzyjcie prosze na biedunia wielkuskiego ogromnego
 z wateczku punktu przetrzyman pisakow  w Oronsku 
kopiuje:
 

Nowy psiak jest naprawdę bardzo duży. 

Jest nieufny, nie podchodzi bliżej niż do wyciagnietej ręki:(

Ktoś mu musiał straszna krzywdę zrobić;(

received_499395258115054.jpeg

received_1670783399770253.jpeg

received_330411275072669.jpeg

 

przez przypadek mi sie ewu zacytowala

tutaj na tym watku psiaczkow z Oronska jest ten wielkusi smoku cudny

rozsylam z nadzieja ze moze akurat jakis cud

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Nie wiem, czy ktoś tu jeszcze zagląda, ale napiszę na wypadek, gdyby ktoś był ciekaw, co u nas słychać 😉
Cały czas działamy, ratujemy, diagnozujemy, leczymy, sterylizujemy i szukamy nowych domów dla owczarków w potrzebie 👍 W roku 2020 dzięki nam nowe, lepsze życie zaczęło 11 owczarków: Bella, Coffe, India, Gonzo, Harry, Kaira, Messi, Samba, Suri, Torres i Shakir ♥️ 🏡♥️ Na ich miejsce na bieżąco przybywały kolejne psiaki ...
W roku 2021 na dzień dzisiejszy swoje miejsce na Ziemi dzięki nam znalazły: Dela, Diana, Hela, Joker, Tiago, Vega, Sara, Shen i Grey ♥️🏡♥️
DZIĘKUJEMY w imieniu naszych aktualnych 12 podopiecznych WSZYSTKIM, KTÓRZY WCIĄŻ SĄ Z NAMI  **> **> **>
To dzięki WAM mamy tę MOC, że możemy odmieniać los owczarków w potrzebie  [tak] [tak] [tak]
 

223959641-1242949766138622-6808179003508859182-n

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...