Jump to content
Dogomania

Pay zajął 3 miejsce w Niemczech !


Manu

Recommended Posts

Nie, nie...

C1 to zaprzęg z 4-3 psami - husky (choć nie zawsze, bo mogą to być każde z czterech ras zaprzęgowych: husky, malamut, grenland i samojed).

W "D" jest zaprzęg z 2 psami.

W "C" jest zaprzęg 3-4 psi.

W "B" jest zaprzęg 5-6 psi.

W "A" jest zaprzęg 7-8 psi.

W "O" (Open) jest zaprzęg z 9 i więcej psami.

"1" to husky (plus trzy pozostałe rasy zaprzęgowe też mogą, ale jakiś husky myusi być) <-- nie pokopałam z tą regułą ?

"2" to trzy rasy oprócz husky, czyli malamuty, grenlandy i samojedy

"3" to wszelkie zaprzęgowe (lub czasem nie...) bez papierów

Link to comment
Share on other sites

ELO!!!

wielkie THX dla wszystkich ;) kurcze gdyby nie te 0.74 sekundy bylbym drugi ;) no coz jak jechalm na zawody slyszalem ze trasa szybka i plaska jednak juz po kilometrze okazalo sie ze nie jest to taka plasak trasa ;) dlugi podbieg lagodny i na koncowce kolo 100 m ostro ;) i tak pare razy ;) na trasie mnostwo biegaczy ktorzy dopingowali ;) trasa dobrze oznaczona nie bylo problemu ze znalezieniem trasy :) na mete wpadlem ze znajomym nimcem ktorego poznalem 2 lata temu w Karpaczu na wyjezdzie po wjechaniu na mete kiedy sprawdzali chipy psom podszedl do mnie i mnie usciskal poniewaz na trasie bylismy rywalami a po mecie przyjaciolmi :) zdziwilo mnie tylko jedno ze po biegu nie ma posilku regeneracyjnego jak w polsce ale jednak na wieczor maszera zeby wejsc trza bylo okazac bilet wstepu ;) ktory byl z nr startowym i talonami na jedzonko na wieczorze... jedzonko bylo pyszne ziemniaczki z jakims dobrym mieskiem 8) no coz drugi dzien zapowiadal sie niezle lezalem w lozku do 11:30 bo start mialewm o 13:24 (czy jakos tak) szkoda ze nie mialem innego smaru do ploz moze na innym smarze wykrecil lepszy czas poniewaz snieg byl gorszy niz w pierwszy dzien... no ale coz na mecie wszyscy liczyli odrazu czasy i jednak nie udalo sie zajac 2 miejsca a tak nie wiele brakowalo :) klase C1 wygrala babka ktora byla 3 na mistrzostwach europy w jakuszycach a 2 miejsce zajal gosc ktory wygrał pulke na ME w jakuczycach wiec mysle ze jak na mnie to dobry wynik osiagnelem w niemczech (postraszylem troszke niemcow przed Wlochami 8) )

jak cos to popowiadam w cisnej ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...