Jump to content
Dogomania

Husky wzięty ze schroniska agresywny do małych psów


Guest Oliwka2306

Recommended Posts

[quote name='Oliwka2306']Nawet nie czytam krytyki - mam jej serdecznie dośc. Nie oddam psa i już. Koniec kropka proszę to pojąc. -.-[/QUOTE]

Nie czytaj, wypnij się na rady - najbardziej ucierpi pies, którego rzekomo tak kochasz. Widać niepotrzebnie się produkowałam i próbowałam być miła; napisałam to wszystko dla dobra psa, którego Ty za nic nie chcesz pojąć. Myślałam, że jesteś jedną z dojrzalszych 12-latek i będę mogła z Tobą normalnie porozmawiać, coś Ci uświadomić, że Twoje mało grzeczne posty wynikały tylko z ataków, ale widzę, że się myliłam - ty po prostu upierdziałaś sobie husky i go zatrzymasz, bo tak, bo chcesz, i już, wmówisz sobie jego szczęście i to, że wszyscy tylko Cię krytykują, żeby zrobić Ci na złość. Są 12-latki dojrzałe do posiadania psa, Ty jak się okazuje nie.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dziś dostałam odpowiedż z Mazowieckiej Fundacji Zwierząt że jedyne co mogli zrobić, to sprawdzić warunki psa z tego wątku i interweniować w razie kiedy zajdzie potrzeba. Tylko tyle i aż tyle, mogłam i zrobiłam dla tego psa. Nie szukam akceptacji i zrozumienia, nie patrze co jest dobre dla człowieka, tylko co jest dobre dla psa.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...