Jump to content
Dogomania

Z jakich hodowli są wasze pieski??


AmiX

Recommended Posts

[quote name='agamewa']Witaj:)
Widziałam na fotkach Valentino i Zahirę-piękne psy!!!!:)pokrewieństwo ze strony ojca mojego Westerna;)[/QUOTE]
Widziałam też Westerna i jego brata Wranglera. Czy Western pokaże się na wystawach bo z tego co dobrze pamiętam widziałam go w pozycji wystawowej

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aurunia']Widziałam też Westerna i jego brata Wranglera. Czy Western pokaże się na wystawach bo z tego co dobrze pamiętam widziałam go w pozycji wystawowej[/QUOTE]

Wątpliwa sprawa,czy będzie wystawiony-(coś nie tak ze zgryzem),mamy pokazać się Małgosi ona oceni czy coś się zmieniło i czy może pokazać się na wystawie:)a jeśli nie to i tak dla mnie jest najukochańszym chłopakiem pod słoneczkiem:)
zresztą to też sprawa honoru obiecałam coś Ani.........

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agamewa']Wątpliwa sprawa,czy będzie wystawiony-(coś nie tak ze zgryzem),mamy pokazać się Małgosi ona oceni czy coś się zmieniło i czy może pokazać się na wystawie:)a jeśli nie to i tak dla mnie jest najukochańszym chłopakiem pod słoneczkiem:)
zresztą to też sprawa honoru obiecałam coś Ani.........[/QUOTE]
Najważniejsze że go kochasz a ty czy będzie gwiazdą ringów czy nie to już jest nie ważne.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[FONT=Times New Roman][SIZE=3]1.Cud Natury
2. Feniks[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]3.Made in Bakarat, Ile de France Bakarat
[/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3]4. W avatarze.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]5. Feniks był wnętrem :( Niestety odszedł teraz za tęczowyt most :(
[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Drugi piesek[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]1. Bargest
2. Full of Love ( Folly)[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]3. Nesca Cafe Bargest i Ukaiali de la Pam'Pommeraie[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]4. Niedługo się pojawią.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]5. Jeszcze rodowód się wyrabia, ale może, może...[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Co do Follysława to chciałam psa albo z Cud Natury, albo z Bakaratu. Cud Natury miało miot, ale po ciemnych rodzicach ( chodziło o to, że miały ciemne pycholki ) i nie chciałam. W Bakaracie miotu po samych bakaratowych nie było, ale był piesek po jednym z ich reproduktorów. Więc pojechałam i tak oto zagościł mi w domu Pan Wariat - Folly :)
[FONT=Times New Roman][SIZE=5][COLOR=black][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

[FONT=Garamond][SIZE=4]1. [B]Dexter[/B] [[URL="http://www.dexter.pro.pl"]www.dexter.pro.pl[/URL]]
[/SIZE][/FONT] [FONT=Garamond][SIZE=4]2. w rodowodzie - [B]TEMIDA[/B] w domu: [B]FURIA:loveu:[/B]
[/SIZE][/FONT] [FONT=Garamond][SIZE=4]3. Ojciec: [/SIZE][/FONT][I][FONT=Garamond][COLOR=darkred][SIZE=4][B]ELIKSIR[/B] z Końskiego Raju FCI[/SIZE][/COLOR][/FONT][/I][FONT=Garamond][SIZE=4]
Matka: [/SIZE][/FONT][I][FONT=Garamond][COLOR=magenta][SIZE=4][B]SUNFLOVER[/B] As Sadake FCI[/SIZE][/COLOR][/FONT][/I]

[CENTER][FONT=Times New Roman][SIZE=3]4. [IMG]http://www.dogomania.pl/site/gallery/getPic/57574[/IMG][/SIZE][/FONT]

[/CENTER]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]5. 2xNBwR, v-ce BIS BABY, NSZwR, ZW.MŁ., [/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3]BOB [/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3]Junior, JCAC,
[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Western już był..czas na Harmoniego:)
[B]Hodowla Bakarat[/B]
Imię:[B]Harmony[/B]
Ojciec:[B]BACK A WINNER du Gue de l’Adour[/B]
Matka:[B].GEORGIA Bakarat[/B]
Po raz pierwszy Harmony został wystawiony w klasie pośredniej w pażdzierniku 2010 r ,swój udany debiut przypieczętował 2 lokatą zdobywając swój pierwszy medal i piękny opis:)
Sezon wystawowy zakończył się wielkim sukcesem i zdobytym pierwszym tytułem CWC oraz Harmony uzyskał tytuł [B]reproduktora[/B]
Piesku życzę ci kolejnych sukcesów:)

Link to comment
Share on other sites

[B]Srebrne Marzenie[/B]
Imię: [B]Madison- w domu Madi[/B]
Ojciec: [B]BACK a WINNER du Gue de L`adour[/B]
Matka: [B]CRYSTAL FAIRY Stribrne Prani [/B]
[url]http://lh5.ggpht.com/_P-mtLdDwQTU/TLX8gLsrawI/AAAAAAAABgE/YyL9SbGA9sQ/s720/DSC_0206.jpg[/url]
[url]https://lh5.googleusercontent.com/_P-mtLdDwQTU/TW_PV-hmLpI/AAAAAAAACDs/KRhtKhtIthg/s512/page3.jpg[/url]
Sunia nie jest wystawowa ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Moj piesek pochodzi z Dani
Hodowla : De Meltese ´´s
Imie : De Meltese ` Nick
Ojciec : Care Abauts Golden Boy
Matka : De Meltese `
Przodkowie jego pochodza z hodowli Szwedzkiej Debonaire `s Imagine i byli szwedzkimi INTCH jak i Dunskimi
NIKI jest niewystawowy bo ma jedna wade urusl za duzy 3.90 kg
Moze ktos slyszal o tej Szwedzkiej hodowli bo ponoc znana

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 months later...

Witam,

[B]Pięknota FCI[/B]
U mnie MEGI Oskar :)
Ojciec-Sasquehanna JAŚ
Matka-MELISANA Oskar

oraz potomstwo Megi:BORYS,BOLEK,BAJKA,BELLA [B]Pięknota FCI[/B]....Ojciec naszego przychówku to Sweet Sky Navi Liberi Gaias.
Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[B]ELMORK[/B] [B]FCI[/B]
Imię : Charli vel Czarek
Ojciec : AREUS MAGNETIC BOY Eternal Love Fci
Matka : EFFI Elmork

[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images43.fotosik.pl/994/0f276a2f858f5709med.jpg[/IMG][/URL]
Aktualnie ciut ponad 4 miesiące :)
Pies kuzynki , a ja robię za niańkę i wprowadzam kuzynkę w świat kynologii :)

Będzie wystawiany :)

Link to comment
Share on other sites

Są w trakcie stawiania... już nie mam do nich mocy bo uszami ja mam się zając :D Dzisiaj je wygoliłam bo po prostu ilość sierści jaką na nich miał zdecydowanie utrudniała ich postawienie.
Na razie ciągniemy na gumkach , od jutra spróbujemy kleić... chyba ,że macie jakieś inne pomysły :)?

Link to comment
Share on other sites

No właśnie, normalnie to nie przeszkadza, ale jak chcecie się wystawiać to uszy muszą być na baczność ;)
Dobrze zrobiłaś z wycięciem włosów, a dalej to trzeba masować, kleić, można też dawać galaretki z kurzych łapek itp.
(poczytaj sobie z resztą tu: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/5191-Dobry-spos%C3%B3b-na-klapni%C4%99te-uszka..."]klik[/URL]) :)

A tak poza tym to śliczne maleństwo z niego :loveu: :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 year later...
  • 5 years later...
Dnia 5.03.2007 o 20:37, agoosia napisał:

1. Perełki Lublina (pewnie nikt nawet o niej nie słyszał :(.. )
2. Arika
3. Tiffany's Major Apokryf a mama to Adelina W.D Dlamour
4. zdjecia aktualnego nie posiadam :( jak tylko bedzie wkleje..
5. jeszcze nie wystawiana choc bym chciala jednak chyba sie nie uda..

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...