Jump to content
Dogomania

off topic czyli pogaduszki o wszystkim i o niczym


Recommended Posts

  • Replies 633
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='emidu']Chodzi o ta suczke?
Muscaria Sagittarius? powiązania z duszkiem nie widze, ale mniejsza...
Jeśli tak to fotki ze Szczecina są na tej stronce [URL]http://www.westie.e-promo.pl/szczecincacib07.htm[/URL][/quote]

Ojej, ale pomyłka:lol:
Chodziło mi o klasę [B]młodzieży[/B] Camelię Przyjazny Duszek:p

Przeglądałam tą stronkę i niestety nie jej nie ma... Trudno

Link to comment
Share on other sites

Ja nie jeżdżę :D ! Mój West po prostu nie może ustać w spokoju, ma bardziej wydłużony pyszczek niż we wzorcu :D ale i tak kochany :* Jakie mają osiągnięcia wasze pociechy :D Dobre czy tak bardziej umiarkowane :D ?

Link to comment
Share on other sites

Heh życzę szczęścia :razz: A co robicie jak waszym psom jest gorąco :razz: ? My (znaczy nie ja :-o tylko Westi) wkładamy do zimnej/letniej wody i tam może przesiedzieć prawie cały dzień :eviltong: A wy co robicie :cool3: ?

Link to comment
Share on other sites

Bu :( sunię którą miałam wystawiać pogryziono i nie będzie jej na wystawie jutro... Będę tylko dla towarzystwa w takim razie:) ale nie wiem jak ja si w takim razie nauczę wystawiania psów, spartolę Bezikowi sprawę w NDMie ! :(

Link to comment
Share on other sites

Ale wiesz... większość psów w klasie otwartej ma już za soba sporo wystaw i ocen, sędziowie prawdopodobnie je kojarzą i nie wiem czy moje białe ma jakieś szanse ;) Ale to tylko dla zabawy będzie, żeby zobaczyć jak go ocenią.
A co do ćwiczenia - ćwiczymy, ćwiczymy :) Akurat o to się nie boje, jak biega agility to czemu miałby sobie z głupim ringiem nie poradzić :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Likaa']Ja bede w Nowym saczu, Sopocie ;)

Czeeść an_bzik ;)![/quote]
Likuś, czy ja dobrze czytam? Będziesz w Sopocie???:crazyeye:
Czemu wczesniej nic nie pisałas??

[quote name='an bzik']
Ale wiesz... większość psów w klasie otwartej ma już za soba sporo wystaw i ocen, sędziowie prawdopodobnie je kojarzą i nie wiem czy moje białe ma jakieś szanse ;-) Ale to tylko dla zabawy będzie, żeby zobaczyć jak go ocenią.
A co do ćwiczenia - ćwiczymy, ćwiczymy :smile: Akurat o to się nie boje, jak biega agility to czemu miałby sobie z głupim ringiem nie poradzić :diabloti:[/quote]
Spoko, bedzie dobrze. Moja suczka, też w otwartej klasie startuje. A wystawa w Gdynia będzie dopiero jej drugą. Dacie rade!

Link to comment
Share on other sites

Morris no jasne ;)
Aniu od Bzika :lol: dacie rade, sprobujcie na jakiejsc krajowce i zobaczycie jak wam pojdzie ;)

Aniu od Nuty :lol: będziemy będziemy w Sopocie i od razu zostaniemy tam na kilka dni ;) Takze napewno bedzie fajnie ;)
Tylko ze najprawdopodobniej nie ja bede wystawiala mojego wariata ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Po pierwsze westów się nie strzyże , a trymuje ;)
Psa przed wystawą trymuje się częsciej , co 1-2 miesiące a potem jeszcze kilka dni przed samą wystawą. Na wystawie - już tylko uczesanie, tapirowanie itp.
Bzik na wystawie jeszcze nigdy nie był, będzie w październiku, jak juz pisałam.. A w Poznaniu będę go wystawiać jeśli będę miała jak jechać i nasza hodowczyni mi jakoś pomoże bo nawet stolika trymerskiego ni mam:p ...

Link to comment
Share on other sites

A stołka zwykłego nie można mieć? :grin: Żartuje :razz: Będziesz na tej klubowej Terrierów? A na międzynarodówce :razz: ? Z jakiej hodowli masz Bzika? mm.. widzę że trenujecie agility :razz: To chyba bzik w avku nie :D ? Wiem że westiki sie trymuje :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...