Jump to content
Dogomania

Niunia po wypadku przebywa w hoteliku. Prosimy o wsparcie!


Recommended Posts

[quote name='snuszkak']a co Wy tam chcecie - ona tylko go wietrzy co jakiś czas, czysta sunia jest :cool3: a jak współlokator?[/QUOTE]
To może niech go od razu wytrzepie;)

Współlokator zrobił się przy niej wyszczekany. Dosłownie:) Zawsze się bał ludzi, a teraz często zdarza mu się nas obszczekać:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='snuszkak']a jak jej reakcje na ludzi? miała może kontakt z jakimiś nowymi osobami?[/QUOTE]
Miała kontakt. Niestety.
Znowu wszystko wg tego samego scenariusza: Niunia jest na smyczy, widzi obcego człowieka (mężczyzna [wolontariusz]) i bez ostrzeżenia podbiega i gryzie. Pojedyncze ugryzienie, ale dość mocne. Tym razem wyżej - w udo.
To wygląda jakby broniła osoby na drugim końcu smyczy.
Np ja poznałem ją w boksie, jak była luzem i nic nie zrobiła. Nie wiadomo właśnie jak by była wtedy na smyczy...

Link to comment
Share on other sites

staram się sobie przypomnieć jak było u mnie, na smyczy miała kontakt na pewno w gabinetach wet. i to z kobietami i mężczyznami tam zero problemu, mimo zabiegów i innych rzeczy

na rowery się czaiła i to zawsze odwrócenie uwagi w tym przypadku skutkowało, w domu na smyczy przywiązana bo na początku po operacji nie mogła chodzić luzem to poznała mojego brata, chłopaka, tatę też nic ale to było na samym początku być może nie czuła się na tyle pewnie by coś zrobić i nie miała jeszcze czego bronić

jestem załamana, że ponownie ugryzła.... :(

Link to comment
Share on other sites

Pocieszające jest chociaż to, że nie gryzie osoby, która ją prowadzi bo takie rzeczy też się zdarzają:roll:
No i nie gryzie wszystkich facetów, tylko wybranych.

To jest do oduczenia, ale potrzebujemy ochotnika do pogryzienia;) Nie wydaje mi się, żeby któryś z sąsiadów hotelu się zgodził:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='What May NN']A co z Niunią? Ona cofa się w rozwoju społecznym "lecząc" Samiego...[/QUOTE]
Nie wydaje mi się by coś na tym ucierpiała. Powiedziałbym, że zyskała bo z Samiemu trzeba poświęcać trochę dodatkowego czasu w boksie na po prostu bycie obecnym przy nim. A co wtedy robić? Zajmować się Niunią, a on niech widzi, że to nic strasznego:) Nawet przyda jej się odrobina spokoju.
Była z innym psem to bardzo się rozbrykały ze sobą - jeden nakręcał drugiego - było obszczekiwanie itd.
Chwilowo wszyscy faceci zajęci, ale jeśli Niunia ma się zamienić miejscami z inną sunią to nie ma problemu - tylko dajcie znać:)

Edited by Maciek777
Link to comment
Share on other sites

[quote name='snuszkak']chudzinka znowu się wydaje, a może tylko takie zdjęcie, oby zmiana lokatora jej pomogła, pracujecie z Niunią nad jej zachowaniem?[/QUOTE]
Przydałoby się Niuni trochę przytyć, ale póki co tak się nie dzieje.
Co do pracy z nią to jesteśmy w kontakcie z behawiorystą i niedługo będziemy działać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maciek777']Przydałoby się Niuni trochę przytyć, ale póki co tak się nie dzieje.
Co do pracy z nią to jesteśmy w kontakcie z behawiorystą i niedługo będziemy działać.[/QUOTE]
Niunia została odrobaczona i behawiorysta poinformował nas co mamy robić. Czas na zmiany:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...