Jump to content
Dogomania

Poszukiwany tytuł książki o psie.


Nabu

Recommended Posts

Witam serdecznie,
dzisiaj rozmawiałem z mamą o książkach i słysząc jeden z tytułów [I]Pies, który kochał zbyt mocno[/I], przypomniała jej się jedna książka, niestety nie pamięta jej tytułu.
Zamieszczę krótką recenzje tej książki, którą uraczyła mnie matula, może ktoś z was rozpozna jej tytuł.
[...][I]Książka opowiada o psie, który był bardzo przywiązany do swojego kochanego pana.
Pewnego dnia właściciel tegoż psiaka zmarł, osierocając swojego pupila. Psiak darzący
wielką miłością swojego przewodnika, cały czas siedział na jego grobie, nawet nie odchodząc się pożywić i napić.
Tak bardzo go kochał i tęsknił za nim. Nie odstępował grobu na krok, cały czas na nim leżąc i być może czekając na jego powrót.
Psiak w końcu umarł na grobie z głodu i wycieńczenia.[/I][...]
Przepraszam, ale łzy zaczęły mi spływać po policzkach podczas pisania tej krótkiej recenzji.
Nie mam talentu do pisania pięknych recenzji, ale myślę, że da się zrozumieć zamieszczony fragment.
Niestety nie znam tytułu tej książki, chociaż mam odczucie, że mimo wszystko skądś znam jej treść.

Będę bardzo wdzięczny za każdą udzieloną wskazówkę na temat książki.
Byłbym szczęśliwy jeśli miałby ją ktoś na sprzedaż.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='catie']Mi się to kojarzy z filmem Hachiko ;) [url]http://pl.wikipedia.org/wiki/Hachik%C5%8D#Hachik.C5.8D_w_mediach[/url] -> tu masz tytuł książki, o ile to o tą chodzi[/QUOTE]Albo historia Bobby, bohaterski psiak tytul ksiazki" Bobik od Franciszkanów' [url]http://pl.wikipedia.org/wiki/Greyfriars_Bobby[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...