Jump to content
Dogomania

Ares znlazlam jego w blokowisku strasznem ..Ma domus! ! trzymajmy kciuki! szuka domku, milosci, zajrzyjcie kochani,juz w schron


Nadziejka

Recommended Posts

Kochani- przedstawiam cudne psie serce , od 2 dni przebywal u mnie pod blokiem , na placu zabaw dzieciecym:-(lezal sobie na kawalenku piaseczku , rozgladal sie caluni czas , szukal ....do kazdego przyjazny bardzo , chetny do zabaw z dziecmi, ..kolejne serce ktore ktos wywalil ... bo wakacje :shake: pilnowalam w nocy psinula , na sto procent , nie jest z zadnego domku na osiedlu.Rano dzis-zadzwonilam do schroniska , do strazy miejskiej, do Gosienki , ktora jest wolontariuszka w naszym schronisku.
Poniewaz nie bylo zadnego dt dla psiunia , ustalilismy , ze najlepiej i najbezpieczniej dla niego bedzie- jak znajdzie sie w naszym schronisku.
Panowie ze strazy zaraz przyjechali:modla:kondziunia wyglasiali i razem czekalismy na pana ze schroniska .
Oto i on - piekny , cudny ,samotny .....
DSC_0001.JPG

DSC_0003.JPGDSC_0006.JPGDSC_0007.JPG

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 362
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[COLOR=#4b0082][FONT=comic sans ms]Wo;ela ulge poczulam , gdy juz znalzl sie w schronisku, bezpieczny! ..na naszym osiedlu , wiele woele podlosci , nienawisci ...:shake:kolejne zdjecia , ktora zrobila w schronie Gosienka-gosia2313 [IMG]http://supergify.pl/images/stories/yrafy/jee/1111.gif[/IMG]dziekuje pieknie Gosiu
patrzcie jakie cudne serce, prosimy kochani- zagladajcie , szukamy ds, dt
[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-m5oKLP813g8/T_BEmTqjHKI/AAAAAAABCes/2Ku2WzRNIQ8/s640/DSC_0008.JPG[/IMG][IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-hjijlbr52Ds/T_BEoj4VtNI/AAAAAAABCfc/Iyw5r8V2Ebg/s512/DSC_0009.JPG[/IMG]
[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-RQdR9AcHRzQ/T_BEroG7F1I/AAAAAAABCfg/Mnb-JaqA9zY/s512/DSC_0010.JPG[/IMG]

[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-ExE2u5rBhDI/T_BEs6vUwBI/AAAAAAABCfU/r0Rk1knADFQ/s640/DSC_0011.JPG[/IMG][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Może jednak komus sie zgubił ? Piękny jest. Ewciu robilaś mu jakieś ogłoszenia, że znaleziony. Możeby cos porozwieszać ? Albo w necie dać kilka ?

[SIZE=1]Ewciu, a żadna suczka na osiedlu nie ma cieczki ?[/SIZE]

Edited by barb
Link to comment
Share on other sites

[quote name='barb']Może jednak komus sie zgubił. Piękny jest. Ewciu robilaś mu jakieś ogłoszenia, że znaleziony. Możeby cos porozwieszać ? Albo w necie dać kilka ?[/QUOTE]

[COLOR=#4b0082][FONT=comic sans ms]Witaj ciociu barb:buzi:jeszcze nie robilam zadnych ogloszen , poprosze Martike Aisze, dziekuje ciociu ze jestescie kochane!
Witaj Gosienko:modla::iloveyou:[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

:ylsuper:[FONT=comic sans ms]Witaj wujaszku, jak dobrze ze jestescie , mlodziunki jest , bardzo ladne zabki , jak obejrzy weterynarz psinke , to bedzie wiecej wiadomo , ciocia gosia2313 czuwa .
Maja caluni czas cieczki jakies sunki, , zadna nie wysterylizowana ...:shake: .... dzis upal nieznosny , w dodatku ten plac zabaw , na ktorym spedzil dzien i noc- jest b blisko ..,,ludzi strasznych , bez serca i sumienia ........
Witaj Martuniu , dziekuje ze jestes:buzi:psinus duzy dzieciaczek , napewno nie jest z zadnego bloku na calym naszym osiedlu . Napisalam do diany79, dianka robi cudne ogloszonka.[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mazowszanka']Ładny jest, wygląda na młodziaka. Niewyczesany, więc chyba nie z mieszkania.
Chyba ktoś się go pozbył :-(
Czyżby wakacje ?[/QUOTE]

Zaczęło się ......ech .....ludzie biorą psiaki aż tu nagle trzeba wyjechać. Więc rodzinka nad morze a pies na ulicę!
Standard :shake:

Link to comment
Share on other sites

Zaglądam i ja. Piękny chłopak, może faktycznie młody i głupi, i za sukami pobłądził :roll: Chętnie mu wykupię pakiet ogłoszeń ale nie wiem czy najpierw nie uzbierać o nim kilka informacji, no i nie poogłaszać go w pierwszej kolejności lokalnie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martika@Aischa']Zaczęło się ......ech .....ludzie biorą psiaki aż tu nagle trzeba wyjechać. Więc rodzinka nad morze a pies na ulicę!
Standard :shake:[/QUOTE]

Aż się boję do Lidla w Przasnyszu jeżdzić, bo to po drodze na Mazury.
W zeszłym roku w pierwszy dzień wakacji znalazłam koczującą pod sklepem młodą labradorkę.
Widać było, że miastowa.

Link to comment
Share on other sites

Jestem!!! Piękny pies ale za to bardzo smutny ... ludzie są okrutni, niewdzięczni ... wczoraj zadzwoniła do mnie koleżanka że 2 msc temu ktoś jej podrzucił pieska , oddała go facetowi na wieś ... a wczoraj dzwoni i mówi Aneta nie wiesz kto by wziął psinkę ja nie mogę jej wziąść mam owczarka a rodzice nie zgadzają się na drugiego psa , facet chciał potraktować go siekierą ... piesek cudny i młody ma ok pół roku ... nie wiem co dalej z nim koleżanka zrobi - mówiła o schronisku ,,,

Link to comment
Share on other sites

[quote name='yucca']Zaglądam i ja. Piękny chłopak, może faktycznie młody i głupi, i za sukami pobłądził :roll: Chętnie mu wykupię pakiet ogłoszeń ale nie wiem czy najpierw nie uzbierać o nim kilka informacji, no i nie poogłaszać go w pierwszej kolejności lokalnie.[/QUOTE]
:iloveyou:[FONT=comic sans ms]Witaj ciociu yucca kochana- ,masz racje ciociu, najlepiej bedzie uzbierac tr informacji i dopiero robic ogloszonka malemu .
Wotajcie gisuniu, Mazowszanko ,anetaa200, Betkano:klacz:jak dobrze was widziec!
U nas straszna burza! Grad lecial tez przed chwilka , co te wszystkie bidaki w taka burze ...na tym dworze ..ech ....
Dziekuje wam i badzcie z nami .
[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='yucca']Zaglądam i ja. Piękny chłopak, może faktycznie młody i głupi, i za sukami pobłądził :roll: Chętnie mu wykupię pakiet ogłoszeń ale nie wiem czy najpierw nie uzbierać o nim kilka informacji, no i nie poogłaszać go w pierwszej kolejności lokalnie.[/QUOTE]
Warto sprobować kilka lokalnych na początek , rowniez w formie papierowej.
Ewus a w schronisku nikt go nie szukał ? Jak ktos szuka zaginionego psa to zwykle najpierw tam pyta.


Ewciu kochana przy okazji - na Twoim wąteczku - zaproszę Cioteczki i Wujeczków, do zajrzenia na bazarek w moim podpisie. Dziś o 22.00 koniec a bardzo duzo ładnych i tanich rzeczy zostało. Może ktoś jeszcze znajdzie coś dla siebie. Bazar na pieski wyciągniete z olkuskiego pseudoschroniska.

Edited by barb
Link to comment
Share on other sites

Piękny młodziutki...ale bardzo smutny,niewyczesany...więc boję się stwierdzić,że ktoś go porzucił... :( wakacje to strasznie smutny okres dla wielu psiaków...ludzie sobie wyjeżdżają,a dla psa to życiowa tragedia.Mam nadzieję,że tak jednak nie jest w tym przypadku...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...