Jump to content
Dogomania

Plamy na skorze pomocy!!!!


Recommended Posts

Cześć, jestem tu nowa. Mam 9 miesięcznego cavalierka. Już dawno zauważyłam u niego dziwne plamy na skórze zwłaszcza na brzuchu i genitaliach. Jak był mały miał problemy z oczami. Teraz drapie się po nich po uszach i nogach nie wie dla czego weterynarz wszystkie te objawy zignorował mówił ze taki jest pies ale mały często piszczy przy drapaniu uszu i pyszczka i nie przestaje. i wydaje mi sie ze plam przybywa. Nie wiem co ma z tym robić proszę pomóżcie mi strasznie się o niego martwię a ostatnio doszło do tego jeszcze wypadanie sierści garściami. Nie wiem co mam robić:(

Link to comment
Share on other sites

Prawdopodobnie Twój psiaczek ma alergię. Proponuję wizytę u lekarza i szybkie testy z krwi. Czym karmisz psiaka? Najmniej uczula jagnięcina z ryżem lub ziemniakami. Ale mogą uczulać również dodatki , dlatego im szybciej zrobisz badania tym jest większa szansa, że piesek przestanie się drapać. Powinien weterynarz sprawdzić jeszcze gruczoły przyodbytowe. Jeszcze może się drapać od środków przeciwpchelnych, problemy z tarczycą także mogą powodować świąd skóry.
powodzenia
ania

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...