Jump to content
Dogomania

Husosy dog bowl


klaudiaZak

Recommended Posts

  • 2 months later...

[quote name='Ewa&Duffel']Znalazłam, tutaj można je kupić:
[URL]http://www.husosky.shoper.pl/pl/p/bowldog-miska-turystyczna-dla-psa/254[/URL]
Chyba się skuszę ;)[/QUOTE]


Super są te miski. Chyba także się skuszę, bo zwykła miska za dużo miejsca w plecaku zajmuje :)

P.S. Mam może głupie pytanie do Ciebie Ewa&Duffel. Czy Duffel to brat Rastiego? :) Bo coś tak chodzi mi po głowie :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rosiczka']Super są te miski. Chyba także się skuszę, bo zwykła miska za dużo miejsca w plecaku zajmuje :)

P.S. Mam może głupie pytanie do Ciebie Ewa&Duffel. Czy Duffel to brat Rastiego? :) Bo coś tak chodzi mi po głowie :P[/QUOTE]
Do nas już we wtorek doszła miseczka, jest naprawdę super :) Bardzo lekka, można ją łatwo złożyć i nawet do kieszeni schować, łatwa do utrzymania w czystości. Przypomina trochę taki mały rozkładany basenik dla dzieci :cool3:
Tak, Duffel ma brata Rastiego ;) Znacie się z Kasią ? Ale ten świat jest mały ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewa&Duffel']Do nas już we wtorek doszła miseczka, jest naprawdę super :) Bardzo lekka, można ją łatwo złożyć i nawet do kieszeni schować, łatwa do utrzymania w czystości. Przypomina trochę taki mały rozkładany basenik dla dzieci :cool3:
Tak, Duffel ma brata Rastiego ;) Znacie się z Kasią ? Ale ten świat jest mały ;)[/QUOTE]

A jak w tym sklepie co zamawiałaś z dostawą, wysyłają pocztą czy trzeba kurierem? Bo jak kurierem to drożej przesyłka niż miska :P
Tak, z Kasią razem studiuję. No właśnie tak ostatnio na fb wpadłam na zdjęcia Rastiego z bratem Dufflem i zastanawiałam się czy to inny golden o takim imieniu, czy ten sam którego zdjęcia oglądałam :) Fajnego masz tego goldena, wygląda na strasznie zadbanego.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rosiczka']A jak w tym sklepie co zamawiałaś z dostawą, wysyłają pocztą czy trzeba kurierem? Bo jak kurierem to drożej przesyłka niż miska :P
Tak, z Kasią razem studiuję. No właśnie tak ostatnio na fb wpadłam na zdjęcia Rastiego z bratem Dufflem i zastanawiałam się czy to inny golden o takim imieniu, czy ten sam którego zdjęcia oglądałam :) Fajnego masz tego goldena, wygląda na strasznie zadbanego.[/QUOTE]
Jest opcja przesyłki pocztą, priorytetem, za 6 zł :)
:) Dziękuję :) Chociaż teraz akurat średnio wygląda, wyłysiał i ma czerwoną szyjkę...a wczoraj pierwszy raz go sama obcięłam i teraz to już w ogóle wstyd się z nim gdzieś pokazać :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...