Jump to content
Dogomania

Przysmaki jamników :))


edziakalitowa

Recommended Posts

Rudy diabeł to pożera dosłownie wszystko-w sylwestra balona,ostatnio ściągnął mi z biurka gumke do ścierania i zeżrał w całości(musiała być pyszna :roll:).Pilnować go trzeba ciągle,a i tak zawsze coś wpadnie do jego paszczy.
Natomiast Fred jest wybredny-mięsko,chleb tylko z masełkiem(wiem bo jak zostawie na stole to sucha bułka jest nietknięta,a tej z masłem nie ma..) :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

:scream_3: :scream_3: A mój jamniorek z zup uwielbia kapuśniak i zupę ogórkową. Jak wywęszy swoim nochalkiem co się gotuje to nie daje spokoju i jest w stanie zmieścić cały "ludzki" talerz zupy, czesto z dokładką.. Lubi też arbuza, a z warzyw - kapustę świeżą. Kocha także tuńczyka, makrelę wędzoneą no i o słodycze.

Link to comment
Share on other sites

A moja Figula to ma na koncie niejedno przestępstwo kradzieży jedzenia kogoś z domowników. Mój tata zrobił sobie kluski z mięsem i zostawił talerz na stole bo musiał wyjść na chwilę. Niestety nie najadł się, bo jamnior wskoczył stół i rozprawił się z pierogami. Czego nie zjadł - to wylizał smaczny tłuszczyk. :evil_lol: Bardzo lubi też kawę ( zwłaszcza Capuccino ) i lody.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*Iza*']Jeszcze mi się przypomniało coś ;). Nasz uwielbia stare kości wykopane z ziemi . Na szczęście takich mało..;)[/quote]
Moje dwa gady (w tym jeden nie - jamnik!) też uwielbiają takie kości... Po prostu rarytas...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...