Jump to content
Dogomania

Koralik,przerażony psiak.Koralik został JUŻ W DOMU STAŁYM!!!


Romka

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Jaro,nic się nie zmieniło.Może tylko,że wita mnie jak wszystkie inne psiaki,przez kraty boksu,ale natychmiast odskakuje.W każdą sobotę i niedzielę daję psiakom puszkę z mięskiem,żeby dobrze mnie kojarzyły.Może uda się wreszcie któregoś dnia wyciągnąć Koralika na spacer.Peruś z tego samego boksu też nie wychodzi.Tylko Bobik wychodzi na spacerki.

Koralik jest problematyczny,potrzebuje wrażliwego i świadomego człowieka a ludzie niestety chcą psiaki piękne,młode i bez problemów.

Link to comment
Share on other sites

Moja przyjaciółka,z wielkim sercem dla psiaków przygarnęłaby Koralika choćby dzisiaj.

Niestety,może zapewnić mu mnóstwo miłości,czasu i cierpliwości,ale nie ma zaplecza finansowego.

Oczywiście za opiekę,mogę zapewnić najlepszą na świecie nie weżmie ani grosza,ale wsparcie na weta i karmę

było by potrzebne na ponad 2 lata,pnieważ ma wypracowaną emeryturę,ale trzeba poczekać do wieku emerytalnego.

Wtedy,zapewni mu wszystko,co najlepsze bez wsparcia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='azalia']Moja przyjaciółka,z wielkim sercem dla psiaków przygarnęłaby Koralika choćby dzisiaj.

Niestety,może zapewnić mu mnóstwo miłości,czasu i cierpliwości,ale nie ma zaplecza finansowego.

Oczywiście za opiekę,mogę zapewnić najlepszą na świecie nie weżmie ani grosza,ale wsparcie na weta i karmę

było by potrzebne na ponad 2 lata,pnieważ ma wypracowaną emeryturę,ale trzeba poczekać do wieku emerytalnego.

Wtedy,zapewni mu wszystko,co najlepsze bez wsparcia.[/QUOTE]

Azalio,napisz mi proszę na PW więcej szczegółów.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='azalia']Moja przyjaciółka,z wielkim sercem dla psiaków przygarnęłaby Koralika choćby dzisiaj.

Niestety,może zapewnić mu mnóstwo miłości,czasu i cierpliwości,ale nie ma zaplecza finansowego.

Oczywiście za opiekę,mogę zapewnić najlepszą na świecie nie weżmie ani grosza,ale wsparcie na weta i karmę...[/QUOTE]

Łaaaaałłłl może to być wspaniały dom dla Koralika, ale wizyta PA konieczna.
Będę trzymać kciuki żeby się Koralikowi poszczęściło :loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Dziewczyny,otrzymałam wiadomość z Inspektoratu Fundacji MONDO CANE w Jeleniej Górze.Zgodzili się objąć opieką naszego Koralika.Karma oraz leczenie.Jak porozmawiam telefonicznie z inspektoratem napiszę więcej.Jest szansa dla Koralika.


Azalio napisz coś więcej o tym jak wygląda dom tymczasowy.Czy Koralik będzie pierwszym podopiecznym domku?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Romka']Dziewczyny,otrzymałam wiadomość z Inspektoratu Fundacji MONDO CANE w Jeleniej Górze.Zgodzili się objąć opieką naszego Koralika.Karma oraz leczenie.Jak porozmawiam telefonicznie z inspektoratem napiszę więcej.Jest szansa dla Koralika.


Azalio napisz coś więcej o tym jak wygląda dom tymczasowy.Czy Koralik będzie pierwszym podopiecznym domku?[/QUOTE]

Czyli Koralik ma szanse na DT ???
To byłoby dla niego wybawieniem i szansą na normalność.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elik']Czyli Koralik ma szanse na DT ???
To byłoby dla niego wybawieniem i szansą na normalność.[/QUOTE]

Tak,jest szansa na domek tymczasowy dla Koralika.Rozmawiałam telefonicznie z azalią.Napisze na wątku kilka słów o tym jak wygląda domek tymczasowy.Jutro dzwonię do fundacji i spróbuję uzgodnić szczegóły,mam bardzo obiecującego maila.:lol:

Gdyby udało się umieścić Koralika w fundacji,chciałbym,żeby wszystko odbyło się bardzo formalnie i mam nadzieję,że azalia będzie robić nam zdjęcia i będzie informować nas o postępach Koralika.Chyba,że domek tymczasowy sam się zaloguje na forum.:lol:

Link to comment
Share on other sites

Potencjalną opiekunkę Koralika znam ponad 20 lat,kocha zwierzęta ogromnie i jest bardzo dobrym,wrażliwym człowiekiem.
Koralik nie będzie jej pierwszym podopiecznym,jej ostatni pies odszedł niedawno,dożywszy 18 lat.

Jedyną"wadą" jest to,że mieszka w centrum miasta,ale niedaleko jest park i wiele miejsc spacerowych.
Jest gotowa poświęcić pieskowi tyle czasu,ile będzie trzeba,aby nabrał zaufania do ludzi i zaczął cieszyć się życiem na wolności.

Mam nadzieję,że uda się dojść do porozumienia w sprawach formalnych i Koralik będzie miał szczęśliwy,kochający dom.

Link to comment
Share on other sites

Jutro Funadacja Mondo Cane Inspektorat w Jeleniej Górze


[URL]http://www.mondocane.com.pl/[/URL]

sprawdza domek tymczasowy dla naszego Koralika:lol:


Ustaliłam dziś ze schroniskiem,że jeśli domek okaże się właściwy,Koralik zostanie wydany na umowę tymczasową.Umowa taka gwarantuje (w razie gdyby coś nie udało się)powrót psa do schroniska.

Fundacja zobowiązała się także do podpisania z domkiem tymczasowym umowy dot.ponoszenia kosztów karmy i leczenia weterynaryjnego.

Wszelkie zbiórki na Koralika będą przeprowadzane na konto Inspektoratu.

Ja natomiast zobowiązałam się ogarniać to organizacyjnie:lol:

Czekamy...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...