Jump to content
Dogomania

Frank's Pro Gold z Finlandii.


GrubbaRybba

Recommended Posts

[COLOR=#2F4F4F][SIZE=3][FONT=franklin gothic medium]Wiem, że temat owych karm był już poruszany na tym forum, ale odniosłam wrażenie, że urwał się bezpowrotnie. Dlatego postanowiłam poruszyć go na nowo.

[B][SIZE=4]Dlaczego Frank's?[/SIZE][/B]

[LIST]
[*]Najważniejszym kryterium produkcji karm Frank’s Pro Gold jest [B]dbałość o[/B][B] najwyższą jakość[/B]. W przypadku żywności dla psów oznacza to używanie jako źródła białka [B]prawdziwego mięsa[/B] z kurczaka, jagnięciny i indyka. Co istotne, mięso użyte do produkcji karm jest wysokiej jakości i spełnia te same normy odnośnie klasy jakości, co produkty przeznaczone do spożycia dla ludzi.
[*]Karmy zawierają nienasycone kwasy [B]Omega 3[/B] i[B] Omega 6 [/B]w optymalnej proporcji 5:1, oraz[B] chondroitynę[/B] i [B]glukozaminę[/B] dla zdrowych stawów.
[*][B]Brak [/B]natomiast[B] pszenicy[/B], sztucznie zawyżającej poziom białka. [B]Brak[/B] s[B]kładników powodujących alergie[/B] jak krew, soja, czy wieprzowina, [B]brak odpadów produkcji zwierzęcej[/B] jak łąpy, pióra, dzioby, [B]brak składników modyfikowanych genetycznie[/B].
[*]Dzięki opisanemu powyżej rygorystycznemu podejściu do produkcji karm, [B]Frank’s Pro Gold osiąga wyjątkowy poziom przyswajalności[/B] (zbadana przyswajalność powyżej 92%).
[*][B]Jako nieliczne na rynku europejskim Karmy Frank’s Pro Gold dog posiadają rekomendację [/B][B]AAFCO [/B](The Association of American Feed Control Officials).
[/LIST]

[B][SIZE=4]
Dlaczego karmię Frank'sem?[/SIZE][/B]
Najważniejszy powód jest taki, że [B]sama karmię nimi moje psy[/B] i uważam, że są świetne. [B]Mam dwa psy sportowe[/B]. Sunię, mix terierka biegającą flyball i trenującą rekreacyjnie frisbee oraz psa, whippeta, alergika trenującego frisbee. [B]Wiem, jak ważne jest karmienie psów sportowych i jak bardzo karma wpływa na kondycję i wydolność organizmu psa[/B]. Na swoich psach przetestowałam wiele karm od Acany, przez Orijena, Royal Canin, Purinę Pro Plan, Hillsa, Brit Care, na Taste od Wild skończywszy. Różne karmy miały różne plusy i minusy i w rozmaity sposób wpływały na kondycję moich psów, ale żadna nie była idealna. Stale musiałam zmieniać karmy i kombinować, bo ciągle w badaniach okazywało się, że czegoś psy mają za dużo, a czegoś innego im brakuje. Moje testy trwały kilka ładnych lat, aż kilka miesięcy temu znajoma z zagranicy poleciła mi karmy Frank's Pro Gold. Powiedziała, że karmi nimi swojego flyballowego whippeta. Spróbowałam i okazało się to strzałem w dziesiątkę. [/FONT][/SIZE][/COLOR][COLOR=#2F4F4F][SIZE=3][FONT=franklin gothic medium]Sunię karmię karmą Fish&Rice, a psa Performance. [/FONT][/SIZE][/COLOR][COLOR=#2F4F4F][SIZE=3][FONT=franklin gothic medium] [B]Psy dobrze się po nich czują, humor im dopisuje, nie ma biegunek, nie drapią się. Mają błyszczącą sierść, bezwonny oddech i robią małe kupy. A co najważniejsze, w sezonie zawodów sportowych i intensywniejszych treningów ich kondycja i wytrzymałość się na świetnym poziomie. :)

[/B]
[/FONT][/SIZE][/COLOR][COLOR=#2f4f4f][SIZE=3][FONT=franklin gothic medium][SIZE=4][/SIZE]

[/FONT][/SIZE][/COLOR][COLOR=#2F4F4F][SIZE=3][FONT=franklin gothic medium]
[/FONT][/SIZE][/COLOR]

Edited by dzasta
Reklama
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='Kozanka']Nie mogę znaleźć, czym konserwowane są te karmy i ile kosztują poszczególne rodzaje karmy.[/QUOTE]

Witam,
Jeśli pyta Pani o konserwanty to są to witaminy/przeciwutleniacze.
[COLOR=#000000][FONT=Verdana][SIZE=2][/SIZE][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Verdana][SIZE=2]Pozdrawiam,Asia[/SIZE][/FONT][/COLOR]

Edited by dzasta
Reklama
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...