Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

"Rozmowy w toku" - Chihuahua

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
89 odpowiedzi na ten temat

#1 heraon

heraon

Member

• Members
  • PipPip
  • 18 postów

Napisany 25 maj 2012 - 19:38

nie będę sie rozpisywał - wiem tylko tyle ze nie chodzi o hodowców a ludzi pozytywnie zakręconych posiadaniem pieska tej rasy :]
http://crazyworldpet...aszych-klientow

#2 Aysel

Aysel

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 1379 postów

Napisany 25 maj 2012 - 19:58

Nie będę wystarczająco 'interesująca' z moimi wychowanymi, ułożonymi psami w dodatku traktowanymi jak psy a nie jak zabawki ;)
Nie pójdę. Ten program to dno i przyczyni się jedynie do złych rzeczy.

#3 motyleqq

motyleqq

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 5596 postów

Napisany 25 maj 2012 - 21:08

Nie będę wystarczająco 'interesująca' z moimi wychowanymi, ułożonymi psami w dodatku traktowanymi jak psy a nie jak zabawki ;)

no może właśnie byłabyś fajnym kontrastem, bo zapewne reszta piesków będzie w różowych sukieneczkach :cool3:
Dodany obrazek

#4 Aysel

Aysel

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 1379 postów

Napisany 25 maj 2012 - 21:13

Oni mnie nawet do programu nie wezmą, bo wcześniej zrobią wywiad i nie będę poprawna politycznie haha ;)

Ten program nie ma na celu propagowania rasy tylko propagowanie chorych umysłowo ludzi ;)

#5 andromeda

andromeda

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 1132 postów

Napisany 25 maj 2012 - 22:50

To ludzie wybebeszają się w tym programie za 300 zł haha

#6 bobroska.

bobroska.

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 603 postów

Napisany 26 maj 2012 - 10:33

To ludzie wybebeszają się w tym programie za 300 zł haha

Ale potem są przecież SŁAFFNI. ;)

#7 Obama

Obama

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 1135 postów

Napisany 26 maj 2012 - 12:05

Ośmielę się nie zgodzić,kto jeśli nie Ty będzie opowiadał o zupełnie innej/lepszej stronie posiadania tej rasy?
Przez to,że rozsądne osoby nie chcą uczestniczyć w tego rodzaju inicjatywach to właśnie ta cała reszta znajduje dla siebie miejsce do prezentowania swojego spojrzenia na rasę.I społeczeństwo nie widząc alternatywy często przyjmie to za coś oczywistego.

Gdyby kręcili o bullterrierach,poszłabym nawet jeśli miałabym siedzieć ramię w ramię z dresami,elementem z półświatka czy innymi macho kojarzonymi z bullami.Właśnie po to,żeby pokazać inne oblicze tych psów oraz dowieść,że bull to także pies dla takich jak ja: z metra ciętych,wykształconych bez pociągu do zatargów z prawem :)

#8 Baton

Baton

Joy & pusto tu jakoś

• Members
  • PipPipPip
  • 3541 postów

Napisany 26 maj 2012 - 13:20

Ośmielę się nie zgodzić,kto jeśli nie Ty będzie opowiadał o zupełnie innej/lepszej stronie posiadania tej rasy?
Przez to,że rozsądne osoby nie chcą uczestniczyć w tego rodzaju inicjatywach to właśnie ta cała reszta znajduje dla siebie miejsce do prezentowania swojego spojrzenia na rasę.I społeczeństwo nie widząc alternatywy często przyjmie to za coś oczywistego.

Gdyby kręcili o bullterrierach,poszłabym nawet jeśli miałabym siedzieć ramię w ramię z dresami,elementem z półświatka czy innymi macho kojarzonymi z bullami.Właśnie po to,żeby pokazać inne oblicze tych psów oraz dowieść,że bull to także pies dla takich jak ja: z metra ciętych,wykształconych bez pociągu do zatargów z prawem :)

Tyle, że niestety na forach poświęconych tylko chi wypowiadały się osoby które odbyły wstępną rozmowę i dowiedziały się tego, że oni właśnie szukają osób które traktują tą rasę jak zabawkę, ubierają psiaki w sukienki itp. Nie chcą hodowców i innych osób które znają się na rasie i traktują ją jak normalnego psa, bo to byłoby nudne...

#9 Aysel

Aysel

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 1379 postów

Napisany 26 maj 2012 - 14:51

Dokładnie ;)

#10 Lotty

Lotty

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 1364 postów

Napisany 26 maj 2012 - 14:54

A potem się dziwimy, że wiedza i świadomość kynologiczna są w Polsce w większości na żenująco niskim poziomie.

#11 Obama

Obama

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 1135 postów

Napisany 26 maj 2012 - 18:44

Ok,myślałam,że to tylko domniemywanie,że tak działają.Ale jeśli istotnie mają konkretne oczekiwania ...szkoda.

#12 Baton

Baton

Joy & pusto tu jakoś

• Members
  • PipPipPip
  • 3541 postów

Napisany 26 maj 2012 - 18:53

Mogliby przynajmniej dać do tego programu chociaż jednego 'normalnego' właściciela chihuahua, myślę że i program by na tym zyskał, no ale cóż :roll: A tak to się nie dziwię, że połowa komentarzy jakie słyszę na spacerach to, że mam pieska zabawkę...

#13 wolf122

wolf122

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 3782 postów

Napisany 27 maj 2012 - 08:28

Nigdy nie przepadałem za p.Drzyzgą,nawet jak była w RMF.Może intuicja?Teraz od lat prowadzi Gadki w Tłoku dla idiotów jak zresztą większość sieczki,którą tłoczy nam tv.Sam jestem tym idiotą,który to czasami ogląda(nie Drzyzgę,ogólnie) ze względu na żonę:lol:,bo lubi te muzyczne badziewia ale ja w tym czasie klikam,także na ćwierć gwizdka.Ad rem-takie programy pokazują skrajności jako normę i to jest najbardziej szkodliwe i dla ludzi i dla zwierząt :roll: na pewno.Powielanie stereotypów np. pitbull=dres. No cóż tv jak głosi ma missssję:lol:;)Publiczna zanudza,prywatna ogłupia albo na odwrót:lol:

Dodany obrazek

#14 anorektyczna.nerka

anorektyczna.nerka

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 1265 postów

Napisany 27 maj 2012 - 09:00

Cóż się dziwić poziomowi tego programu, skoro jest on dla idiotów, prowadzony przez idiotów i jego bohaterami są idioci.

#15 ChiqDeeWikiXenia

ChiqDeeWikiXenia

:)

• Members
  • PipPipPip
  • 6395 postów

Napisany 05 czerwiec 2012 - 20:00

Kiedy to 'cudo' będzie w tv?

Galeria moich 12 łapek i przyjaciół :Dog_run:
http://www.dogomania...ch-przyjaciół-)

#16 slawi

slawi

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 1457 postów

Napisany 05 czerwiec 2012 - 20:31

nie wiem czy im wyszło z chi, teraz próbują tego samego z yorkami.... i niestety nie chodzi o wiedzę hodowców czy mądre promowanie rasy:angryy:

Dodany obrazek

Dodany obrazek

#17 Vesper

Vesper

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 3625 postów

Napisany 12 lipiec 2012 - 09:44

Kiedy to 'cudo' będzie w tv?

No właśnie, czy ktoś wie?

Szkoda że już po naborze- poszłabym na przesłuchanie, pogadała że są chi są "słitaśne" i może nawet któraś z moich dziewczyn dałaby sobie założyć koszulkę z napisem "I love my mommy" (mam taką :D kupioną na jakiejś wystawie... :stupid:)
A na nagraniu przemyciłabym zgrabnie teorie że pies to nie zabawka, może gdyby wypadła ciekawa dyskusja to by nie wycięli? I na nagraniu to już bez ubranka :evil_lol:
Sunia zabita widłami- jej dzieci- Baloo i 3 sunie szukają DS!!! wątek:
http://www.dogomania.../threads/230811

#18 Envi

Envi

Member

• Members
  • PipPip
  • 12 postów

Napisany 12 lipiec 2012 - 10:35

Zastanawia mnie pewna sprawa.
Jeśli wziąć pod uwagę, że w tym programie propaguje się trzymanie psów małych ras, jako zabawki dla siebie lub dziecka, to dlaczego Związek Kynologiczny i Obrońcy Praw Zwierząt nie wystąpią przeciw temu odcinkowi do sądu? Dlaczego o tym wspominam? Otóż ludzie oglądający takie programy zaczną napalać się na wszystkie małe psiaki, bo przecież są takie małe, takie słitaśne, urocze i wiele innych epitetów. No, a co się stanie, jak się okaże, że pies to nie tylko ZABAWKA i zaczynają się pojawiać obowiązki, a co najgorsza się znudzi. W takich sytuacjach psy wylądują w schronisku, u przyjaciół, na ulicy, w lasach i wiele innych miejsc o których strach wspominać. Patrząc racjonalnie, można zauważyć, że wśród ludzi oglądających takie programy występuje tzw. Owczy Pęd, a nikt nie myśli o jego konsekwencjach.

#19 Baton

Baton

Joy & pusto tu jakoś

• Members
  • PipPipPip
  • 3541 postów

Napisany 12 lipiec 2012 - 12:54

No właśnie, czy ktoś wie?

Szkoda że już po naborze- poszłabym na przesłuchanie, pogadała że są chi są "słitaśne" i może nawet któraś z moich dziewczyn dałaby sobie założyć koszulkę z napisem "I love my mommy" (mam taką :D kupioną na jakiejś wystawie... :stupid:)
A na nagraniu przemyciłabym zgrabnie teorie że pies to nie zabawka, może gdyby wypadła ciekawa dyskusja to by nie wycięli? I na nagraniu to już bez ubranka :evil_lol:

Pewnie będzie lecieć jakoś we wrześniu/ październiku....ale nie wiem.
Tak. Napewno by to wycieli..., ale jakby to leciało na żywo...:diabloti:
Dodany obrazek

#20 ChiqDeeWikiXenia

ChiqDeeWikiXenia

:)

• Members
  • PipPipPip
  • 6395 postów

Napisany 12 lipiec 2012 - 12:56

Hehe, też bym poszła, jakbym kłamać umiała;)
Telewizja tak manipuluje ludźmi, że nic dziwnego jaki później jest poziom wiedzy:angryy:

Galeria moich 12 łapek i przyjaciół :Dog_run:
http://www.dogomania...ch-przyjaciół-)