Jump to content
Dogomania

KRAKÓW - SOŃKA - SZCZĘŚLIWA u MANCZY w Zakopanem


mar.gajko

Recommended Posts

  • Replies 145
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dodam, że luiza, któa była szczególnei związana z Sonią, nie spała z niedzielina poniedziełek, cały czas śniły jej się jakieś makabreski z Sońką w roli głównej. Bardzo, bardzo przeżyła rozstanie. I ta odległość. Bo tak w Krakowie, to chociaż można podjechać i popatrzeć na "swojego" psa.
Kasiu, chcemy dużo zdjęć i dużo wieści.

Link to comment
Share on other sites

Mancza, jak już uknułam misterny paln. Jak by co?
Otóż!!
Informuję wszytskie Panie dogomaniaczki, że TZ Manczy ma najpiękniejsze błękitne oczy jakie kiedykolwiek widziałam u faceta. I jeżeli będzie brak info o Soni, będę podawać adres wszytskim dziewczynom poniżej 30-stki, żeby sobie te oczęta obejrzały w naturze. Ostatecznie z Krakowa nie tak daleko; a może i z innych miast warto...

Ot, perfidia!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mar.gajko']Jaguś, sa intensywnie lazurowe; no, piękne![/quote]
Chwilę mnie nie było, a juz jakieś zachwyty i och-achy nad :crazyeye:. I to czyimi?
Nie ładnie Cioteczki:shake:, tu trzeba zachwycać się tymi oczętami, bo są naj, naj...
[IMG]http://www.mancza.pl/sonia/5.jpg[/IMG]


Jestem szcześliwa, że Sonia ma własny dom. Na pewno będzie jej dobrze w tym domku.
A naloty jak najbardziej wskazane, choćby w celach towarzyskich;).

Link to comment
Share on other sites

Oczy jedne i drugie piękne:evil_lol:.
Prosimy o jakieś szczegóły jak maleństwo (oczywiście to z brązowymi oczkami:p) sprawuje się na spacerkach, jak w domku no wszystko co może zainteresować zatroskane cioteczki, bo Luizka nam usycha z tęsknoty i troski:lol:. Pozdrowienia dla całej "Sońkowej" rodzinki.

Link to comment
Share on other sites

Nooooo Cioteczki:) widzę, że ciężka artyleria w użyciu.....
Zostałam przyparta do muru tymi groźbami, więc musze zapchać serwer dogomanii zdjęciami. Mam nadzieję, że mi admin wybaczy:))

przesyłam zdjęcie brązowego oczka, bo od lazurowego z daleka proszę:):):):)

[IMG]http://www.mancza.pl/sonia/8.jpg[/IMG]

[IMG]http://www.mancza.pl/sonia/7.jpg[/IMG]

[IMG]http://www.mancza.pl/sonia/9.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli chodzi o Sonie, to ma się świetnie. Kilka razy dziennie chodzimy na spacery.
Źle na razie znosi jak ją zostawiam samą. Pewnie boi sie, że ja zostawię.
Więc załatwia ze mną wszelkie sprawy służbowe i towarzyskie. Wszędzie jest bardzo grzeczna.

Jako przedstawicielka płci pięknej również jest zakochana w lazurowych oczach i bardzo płacze jak ich właściciel gdzieś wychodzi:)

W domu zachowuje sie wzorowo. Mimo nakazów i zakazów Cioteczek pozwoliłam jej zaanektować kanapę:) Ale w nocy grzecznie spi na fotelu:)

Na smyczy chodzi coraz lepiej. Prawie cały czas przy nodze. No chyba, że zobaczy wiewiórkę.

Link to comment
Share on other sites

:):):)
Proszę przekazać, że pozwalam:):)

Sarenek jeszcze nie spotkałyśmy. Przy innych psach Sonia zachowuje się wzorowo. Mniejszych nie zauważa, średnie toleruje tylko na większe pieski od siebie szczeka. Ale ich dużo nie ma:):)
Nawet na konie już nie warczy. Kozy również pozytywnie przeszły test spotkania:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='terra']
cyt."Hmmm, ma także do sarenek, tę słabość."
Czy to oznacza, że kazde stworzenie smakuje jej tak samo dobrze?:cool1:[/QUOTE]

Na razie nie było możliwości konsumpcji, a jedynie zapędy myśliwskie polegające na bieganiu za zwierzyną. Nie wiemy czy tylko biegamy, czy też pożarlibyśmy jakbyśmy dopadli. I wolimy się nie dowiedzieć. Bo ucisk szczęki Sonieczki dosyć pokaźny.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...