Jump to content
Dogomania

Canicross


nathaniel

Recommended Posts

Dzięki za szybką odpowiedź !
Spróbuję mamy od nich 2 obroże i fajnie się sprawują to może i szele też będą ok :) Ale najpierw się upewnię czy mi uszyją .
Raczej nie chodzi o męczenie się bo robię z nią na razie bardzo małe dystanse i wybieram pory wieczorne i poranne kiedy chłodno , bardziej chyba chodzi o to ,ze chce sobie poniuchać itd. dlatego tuż przed treningami będę ją brała na spacerek ,żeby mogła sobie robić wszystko :p może o coś da .
A może macie jakieś pomysły jak nauczyć ją olewania psów ? Tzn. żeby biegła przed siebie i nie zwracała uwagi na psy obok , mieszkamy w Krk i trudno znaleźć miejsce gdzie jest mało psów :P

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
  • Replies 576
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hej!
A ja mam pytanie o pas biodrowy.
No właśnie, nazwa wskazuje, że jest to pas biodrowy, jednak jak oglądam zdjęcia, to wszyscy biegacze maja taki pas zapięty w pasie.
Mam więc pytanie - jak prawidłowo powinno się nosić pas do canicrossu?
I czy ja, mając problemy z częścią lędźwiową kręgosłupa (w skrócie - jeśli jeden kręg przesunie mi się bardziej, to będę miała bezwładną dolną cześć ciała) mogę biegać z psem, który ciągnie mnie za pas zapięty w pasie, a nie na biodrach?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...