Jump to content
Dogomania

WORLD DOG SHOW 2013 -Węgry/Budapeszt/


krzysio

Recommended Posts

Ja nawet nie mogę otworzyć ;/ Sprawdzi mi ktoś nagiego psa peruwiańskiego średniego, psy, klasa otwarta? Jeśli rasy są po węgiersku to nie wiem dokładnie ale coś z "peru" chyba "perui" coś, po angielsku peruvian hairless dog, w oryginale perro sin pelo del peru medio...

Link to comment
Share on other sites

[TABLE]
[TR]
[TD="width: 256, colspan: 4"]Perro sin pelo del Perú, Medium[/TD]
[TD="width: 64, align: right"]9[/TD]
[TD="width: 64"][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD][/TD]
[TD]Intermediate[/TD]
[TD]Dog[/TD]
[TD][/TD]
[TD="align: right"]3[/TD]
[TD][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD][/TD]
[TD]Open[/TD]
[TD]Dog[/TD]
[TD][/TD]
[TD="align: right"]1[/TD]
[TD][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD][/TD]
[TD]Champion[/TD]
[TD]Dog[/TD]
[TD][/TD]
[TD="align: right"]2[/TD]
[TD][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD][/TD]
[TD]Junior[/TD]
[TD]Bitch[/TD]
[TD][/TD]
[TD="align: right"]1[/TD]
[TD][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD][/TD]
[TD]Intermediate[/TD]
[TD]Bitch[/TD]
[TD][/TD]
[TD="align: right"]1[/TD]
[TD][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD][/TD]
[TD]Champion[/TD]
[TD]Bitch[/TD]
[TD][/TD]
[TD="align: right"]1[/TD]
[TD][/TD]
[/TR]
[/TABLE]

Edited by panbazyl
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aziza']Napisałaś do organizatora?

Ja mam nadzieję, że nas policzyli w podawanej 8.
Wysłałam poleconym priorytetem 19.03 i cisza.[/QUOTE]
tak, napisałam na contact ze strony WDS oraz na FB. dostalam "z automatu" tekst że ostatnie 2 tyg to jeszcze nie wszystkie psy są ujęte i bla bla bla i ze poinformują do polowy miesiąca czy pies przyjęty! Kuźwa! Dodzwonić się chcę od godziny, wyslac faxa do nich i NIC! A co jak nie znajdą tego zgłoszenia? List polecony który wyslałam na pewno z Pl wyszedł (sprawdziłam na przesyłkach na poczcie) ale dalej nie wiem.
edit - też poleconym priorytetem i też 19 wysyłałam..... Więc nie wiem czy jesteście policzeni. Przepraszam jeśli sieję panike, ale mnie szlag trafia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panbazyl'] List polecony który wyslałam na pewno z Pl wyszedł (sprawdziłam na przesyłkach na poczcie) ale dalej nie wiem.
[/QUOTE]

Skoro wysłałaś poleconym, to żaden problem sprawdzić co się dzieje z przesyłką ;-)
[URL]http://www.poczta-polska.pl/sledzenie-przesylek-listowych/[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aziza']Napisałaś do organizatora?

Ja mam nadzieję, że nas policzyli w podawanej 8.
Wysłałam poleconym priorytetem 19.03 i cisza.[/QUOTE]

Ja też wysłałam 19.03 poleconym i priorytetem i dziś mam na mail potwierdzenie na oba zgłoszone psy :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Quirk']Skoro wysłałaś poleconym, to żaden problem sprawdzić co się dzieje z przesyłką ;-)
[URL]http://www.poczta-polska.pl/sledzenie-przesylek-listowych/[/URL][/QUOTE]

Mi pokazuje tylko, że wyszedł z Polski i nie wiem, czy mają niepewne info czy jak.
Wysłałam 14.03... Mam potwierdzenie wysłania, potwierdzenie wpłaty też jest, więc jeśli nie przyjmą to się będę kłócić... napisali mi w mailu to co cytowałam, ze nie ważne, kiedy dotrze, żeby tylko data wysłania listu i przesyłki była w terminie...

Dziękuje za screena, no cóż niby jest 1 psiak w otwartej ale nie mam pojęcia, czy to mój... nie sądzę, żeby był tylko jeden...

+ Przypominam się;
[B][COLOR=#666666]M[/COLOR][COLOR=#ff0000]am w aucie miejsce dla małego/średniego psa, którego mogłabym zabrać ze sobą i wystawić w dowolny dzień.[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doginka']Ja mam w jednej klasie 17 psów, a w drugiej tylko 2:lol: Więc 1 w klasie też jest możliwe;-)[/QUOTE]

Chodzi po prostu o to, że domyślam się, jaki psiak z konkurencji się pojawi. ;) Poza tym liczba ogólna 9 psów w rasie była już na tych pierwszych statystykach, więc to chyba jednak nie my...

Link to comment
Share on other sites

ufff.. jestem.
Z tym sprawdzeniem poleconego to tak do konca różowo nie jest, bo pokazuje tylko do momentu wyjścia listu z Pl, dalej juz nie....
Dziś za to poznałam jakie sa kierunkowe do Hungary i Budapestu, stwierdziłam, ze WSZYSTKIE telefony w ichnim związku zostały odłączone, fax również (planowałam przesłac im kopie zgloszeń).
Po kilku wymianach maili (te początkowe "z automatu") dostałąm w koncu taki pisany przez żywego ludzia, że mam teraz poczekać na potwierdzenie mailem, ze wszystko ok. I ze wszystko ma być wyslane na początku maja, tylko dokładnie co to nie wiem - chyba jakies dokumenty i faktura.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panbazyl']ufff.. jestem.
Z tym sprawdzeniem poleconego to tak do konca różowo nie jest, bo pokazuje tylko do momentu wyjścia listu z Pl, dalej juz nie....
[/QUOTE]

Mam inne doświadczenia. W styczniu wysłałam list, a ponieważ długo nie docierał do adresata, zaczęłam go śledzić:

[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Wynik pracy:[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Kod kreskowy: RRXXXXXXXXXXXPL
Zbierane dla dostawy:
Польша
Письмо заказное
Без разряда
Без отметки
Sender:
Odbiorca:
Operacja Data Miejsce wykonywania operacji Charakterystyka pracy Waga (kg) Deklarowana wartość (RUB) Bezgotówkowych płatności (rub) Miejsce przeznaczenia
Kod pocztowy Nazwa urzędu pocztowego Kod pocztowy Adres
Импорт 01 lutego 2013 14:08 104001 МОСКВА PCI-1 0.000 0 0 525000 ТЮМЕНЬ, ТЮМЕНСКАЯ ОБЛАСТЬ
Обработка 05 lutego 2013 05:47 104001 МОСКВА PCI-1 Покинуло место международного обмена 0.000 0 0
Обработка 05 lutego 2013 16:54 102322 МОСКВА-ДОМОДЕДОВО АОПП УЧ-1 Прибыло в сортировочный центр 0.000 0 0
Обработка 06 lutego 2013 15:48 102322 МОСКВА-ДОМОДЕДОВО АОПП УЧ-1 Покинуло сортировочный центр 0.000 0 0
Обработка 07 lutego 2013 03:29 625960 ТЮМЕНЬ МСЦ Прибыло в сортировочный центр 0.000 0 0
Обработка 07 lutego 2013 20:04 625960 ТЮМЕНЬ МСЦ Покинуло сортировочный центр 0.000 0 0

[/FONT][/COLOR]

Edited by Quirk
Link to comment
Share on other sites

Heh znowu przedłużyli zgłoszenia...;)
[QUOTE] Dear Exhibitiors,
the online entry with online payment for the following shows is prolonged up to 7th April midnight as last chance:

1. World Dog Show 2013
2. Budapest CACIB Show
3. Interra Terrier Show
4. Euro Sighthound Show
5. Hungarian National Breeds World Cup

Be aware that at midnight the system closed automatically and after that you are unable to enter your dog(s) in any ways.

[B]For your own interest, do not let your entry for the very last moment![/B]

[/QUOTE]

No robią wszystko, żebym zgłosiła...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Quirk']Mam inne doświadczenia. W styczniu wysłałam list, a ponieważ długo nie docierał do adresata, zaczęłam go śledzić:

[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Wynik pracy:[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Kod kreskowy: RRXXXXXXXXXXXPL
Zbierane dla dostawy:
Польша
Письмо заказное
Без разряда
Без отметки
Sender:
Odbiorca:
Operacja Data Miejsce wykonywania operacji Charakterystyka pracy Waga (kg) Deklarowana wartość (RUB) Bezgotówkowych płatności (rub) Miejsce przeznaczenia
Kod pocztowy Nazwa urzędu pocztowego Kod pocztowy Adres
Импорт 01 lutego 2013 14:08 104001 МОСКВА PCI-1 0.000 0 0 525000 ТЮМЕНЬ, ТЮМЕНСКАЯ ОБЛАСТЬ
Обработка 05 lutego 2013 05:47 104001 МОСКВА PCI-1 Покинуло место международного обмена 0.000 0 0
Обработка 05 lutego 2013 16:54 102322 МОСКВА-ДОМОДЕДОВО АОПП УЧ-1 Прибыло в сортировочный центр 0.000 0 0
Обработка 06 lutego 2013 15:48 102322 МОСКВА-ДОМОДЕДОВО АОПП УЧ-1 Покинуло сортировочный центр 0.000 0 0
Обработка 07 lutego 2013 03:29 625960 ТЮМЕНЬ МСЦ Прибыло в сортировочный центр 0.000 0 0
Обработка 07 lutego 2013 20:04 625960 ТЮМЕНЬ МСЦ Покинуло сортировочный центр 0.000 0 0

[/FONT][/COLOR][/QUOTE]

Informacja o moim kończy się na wysłaniu z Polski. Poza tym tam nawet pisze, że nie zawsze mają dokładne informacje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maharaja']Mam prośbę - mógłby mi ktoś wysłać stawkę pekińczyków? jakoś nie mogę się tego doszukać na stronie WDS.[/QUOTE]Razem 55
Psy baby 1, szczenięta 2, młodzież 9, pośrednia 6, otwarta 8, championów 7, weteranów 1
Suki młodzież 8, pośrednia 3, otwarta 3, championów 5, weteranów 2

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...