Jump to content
Dogomania

Miniaturowa sunia na stałe w DT. 27.12.2021 [*]


Tola

Recommended Posts

Aga - jutro bedę w schronie to coś napiszę.
A Zulka to sunia - rewelacja: mądra, subtelna, posłuszna, odważna (chodzi po mojej suce i zupełnie nie zwraca uwagi, ze ta groznie pomrukuje). I straszny z niej żarłok. Ale to dobrze, bo musi nabrać trochę kobiecych kształtów na tych kosteczkach:lol: Wieczorem wrzucę zdjęcia

Link to comment
Share on other sites

Zulka juz w Warszawie u Moniki. Muszę przyznać: nie wiedziałam, że tak przeżyję wyjazd tej małej:-( Ale każda sunia powinna mieć swój włąsny domek, więc zadanie zostało wykonane.
Aga - te sunie są w schronisku, dzisiaj zawiozłam im troszkę przysmaków. Nie mogłam jednak dzisiaj uzyskac zadnych informacji o psinkach. Umówiłam się na sobotę, porobię zdjecia i moze założę wątek.

Link to comment
Share on other sites

Sunia miała u mnie niewielkie kłopoty zołądkowe; tzn wyprózniała się przez pierwsze dni po zabraniu ze schroniska 2 razy dziennie ale były to rzadkie kupki. Byłam u weta, dostała lek, wszystko mineło po 2 dniach. Przy tym wszystkim sunia miała olbrzymi apetyt, wprost połykała jedzenie. W ciągu tygodnia pprzybyło jej 0.5 kg O tym wszystkim informowałam przyszłą włascicielkę. Prosiłam, aby zastanowiła się, czy jest gotowa zabrac sunię po przezyciach i zająć sie nią. Zupełnie nie niepokoiło nas to jej wypróznianie, bo wiem ze po zabraniu ze schroniska takie kłopoty występują czesto. Sunia u mnie załatwiała sie na spacerach, raz siusiu przytrafiło sie w domu...Po przyjezdzie suni do Warszawy (odwieziona na miejsce), dostawałam info, ze sunia jest za chuda(pewnie chora), za cicha(pewnie chora), za smutna(pewnie chora), nie szczeka, ma gazy, czuc jej z pyszczka, pewnie ma robaki, itd. Wczoraj przyszła info, ze wymiotuje i nie chce jeść, załatwia się w mieszkaniu, mąz jest zły. Dzisiaj pani oskarzyła mnie, ze dałam jej chorego psa, a parę minut temu przyszła wiadomośc, zebym sobie sunie zabrała!!! Zaznaczam, ze sunia pojechała z ksiazeczka zdrowia, z wpisanym lekiem, który brała u mnie na brzuś, z wpisem, ze była odrobaczona.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...