Jump to content
Dogomania

Miniaturowa sunia na stałe w DT. 27.12.2021 [*]


Tola

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

Parę dni temu stwierdzono u Zulci zespół przedsionkowy; teraz  jest pod opieką weta, bierze leki, w poniedziałek jedziemy na USG, bo niepokoi nas chudnięcie suni pomimo sporego apetytu.

 Tymczasem u nas pogoda popsuła się i po paru bardzo słonecznych, pięknych dniach znowu brak słońca, pada deszcz - nic tylko spać;)

P1290321.jpg

P1290323.jpg

P1290324.jpg

P1290326.jpg

P1290329.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.10.2017 o 21:10, MikAga napisał:

Cześć Martusiu,

mam nadzieję i jestem dobrej myśli,że Zuleczka zagości tu na swoim wątku,

i pocieszy cioteczkowe oczka,

zdrówka maleńka,buziaki Zuleńko i dla siostruni,

pozdrawiam,Aga i Mka.

 

Dnia 27.10.2017 o 17:27, Havanka napisał:

Mimo choroby i tych 16 lat, Zulcia wygląda pięknie ! Oby jak najdłużej cieszyła sie życiem bez bólu. Dobrze, ze ma Florcię, która pewnie zmusza ją do większej aktywności z racji swojego wieku. Trzymajcie sie kochani !

Jak już wiecie 24.10 USG wykazało u Zulci guz? torbiel? na prawej nercehttp://pu.i.wp.pl/bloog/84069394/51194094/beksa_V6_orig.gif

Gdyby nie chudnięcie Zulci, (znowu schudła 20 dkg)  bylibyśmy bardziej optymistycznie nastawieni .

 Wet z Lublina, który wykonywał USG odradza tego typu operację w tym wieku.

30.10 Zulcia miala zrobione prześwietlenie płuc no i wszystko ok!!

Na razie odwołujemy wizytę 15 listopada w Warszawie u onkologa - powtórzymy za 2 tyg. USg no i zbadamy tarczycę - może przyczyną chudnięcia jest tarczyca...

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.10.2017 o 19:13, Havanka napisał:

Miejmy nadzieję, ze to "tylko" tarczyca.    Powodzenia w łapaniu moczu u Florci ! To bardzo żywotna sunia.

 

Dnia 1.11.2017 o 07:08, terra napisał:

Mocno zaciskam kciuki za zdrowie Zulci i Florci.

 

Dziękuję, ze jesteście, jestem dobrej myśli. :)

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Piękne psy, krajobrazy i wiewiórka:) Aż nie wierzę, że tyle czasu mnie tu nie było:/

Trzymam kciuki za zdrowie suń. Co więcej mogę...:/ W tym wieku też nie zdecydowałbym się na operację, ale znam weta, który operował starsze psy. W ogóle najlepszy wet jakiego spotkałem, a dopiero co niedawno studia skończył. Praktyki miał w "mojej" lecznicy, a rok temu wrócił pod Warszawę. Zajmował się moim Aresikiem i pewnie tylko dzięki niemu dożył prawie 18 lat w całkiem niezłym zdrowiu.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...