Jump to content
Dogomania

To i owo o Ovo wyrwanej z olkuskiej mordowni - Ovka ma DS


Gusiaczek

Recommended Posts

[quote name='anica']przepraszam.. ja chciałam tylko pocieszyć.. to teraz wstydzimy się razem.. zawsze to raźniej :oops:
Ovolinka , trzymaj się ślicznotko , zdrowiej! :)[/QUOTE]
Nie ma za co przepraszać :), ale jestem tu n(ova) ;) i jeszcze nie gadam Waszym językiem:)

Link to comment
Share on other sites

Dzisiejszy raport:
zastrzyki i kroplówka.
Zameldowałam, że Ovolinka pije na potęgę i sika , jak najęta. Leki przeciwzapalne są temu winne i dzisiejsza dawka została zmniejszona zwłaszcza, że i tak nadszedł czas przejścia w łagodniejsze faszerowanie. Pani wetka powiedziała, że Sunia ma bardzo wiotką krtań (chrapie donośniej ode mnie;) ) i zaproponowała lek (na stałe) Caniviton - co to jest? czy jest konieczne? jak można kupić poza lecznicą? (może będzie taniej) i czy ja też mogę też to brać? :eviltong: się pytam Was, doświadczone Ciocie.
Poza tym Ovolinka będzie darmowo zaczipowana.
Biochemia za ok. tydzień.
Wg. moich obliczeń tańsza będzie obróżka p/kleszczowa, ale proszę o radę jaką kupić i ew. gdzie (u nas 80 zł na 7-8 miesięcy).
W drodze powrotnej trochę poszalała (minimalne ADHD), a teraz śpi nieprzytomnie, co świadczy, że jest jeszcze osłabiona - w ogóle śpi dużo.
To tyle na dzisiaj.
Serdecznymi myślami jesteśmy z Malinką i Nutusią. Trzymamy kciuki, Kochane:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Gusiaczu, Caniviton mozna kupic w sklepach internetowych, nie wiem ,ktory z 3 ma zalecony Ovolinka?
[URL]http://www.caniviton.pl/OA/Products.htm[/URL]
Najlepsza obroza to KILTIX, zmierz obwod szyi Ovo to sprawdze gdzie mozna kupic taniej:)

[url]http://allegro.pl/kiltix-obroza-mala-35cm-przeciwkleszczowa-bayer-i2357231586.html[/url]

Edited by Ellig
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ellig']Gusiaczu, Caniviton mozna kupic w sklepach internetowych, nie wiem ,ktory z 3 ma zalecony Ovolinka?
[URL]http://www.caniviton.pl/OA/Products.htm[/URL]
Najlepsza obroza to KILTIX, zmierz obwod szyi Ovo to sprawdze gdzie mozna kupic taniej:)

[URL]http://allegro.pl/kiltix-obroza-mala-35cm-przeciwkleszczowa-bayer-i2357231586.html[/URL][/QUOTE]

dzięki Kochana:loveu:

Link to comment
Share on other sites

DzińDybry, choć na spacerki wątpliwie dybry :(
Fajnie, że leki będą słabsze, bo tyle już tego biedny żołądeczek (że o wątrobie nie wspomnę) musiał przyjąć i przetworzyć, że o matkomojajedyna!
Ovka - już niedługo chyba do nas przyjedziesz, co? ;)

Link to comment
Share on other sites

przepraszam, że wcinam się do dziewczynki Ovolinki - zajrzyjcie dziewczynki chodciaż, biedny, starszy jamniko-corgi psinka bardzo potrzebuje pomocy [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227282-Nie-umrę-jeszcze-poczekam-na-Ciebie-Marley-Łódz[/URL]:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']DzińDybry, choć na spacerki wątpliwie dybry :(
Fajnie, że leki będą słabsze, bo tyle już tego biedny żołądeczek (że o wątrobie nie wspomnę) musiał przyjąć i przetworzyć, że o matkomojajedyna!
Ovka - już niedługo chyba do nas przyjedziesz, co? ;)[/QUOTE]

Dopiero po szczepieniach:( - nie możemy się już doczekać:)

Link to comment
Share on other sites

ja też ... jestem nowa , też dopiero się uczę( języka na dogo)
a czy Ovolinka musi brać ten canivition? czym skutkuje.. wiotkość tchawicy? jeśli tylko chrapaniem - to lepiej niech chrapie:roll:
moja Jasieńka... też chrapie hihihi ...zawsze mówię... co za stary chłop tu przyszedł spać!:eviltong:
uwielbiam!!! to jej chrapanie... nawet ostatnio.. hmmm jakby przestała tak głośno chrapać!?.. i brakuje mi tego :roll:
będę podczytywać.. z tą obróżką p/kleszczą -kupię też dla Jasi...
nadal trzymam kciuki za Ovolinkę!

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=black]Witam, Witam[/COLOR][COLOR=black][FONT=Wingdings][FONT=Wingdings]:)[/FONT][/FONT][/COLOR]

[COLOR=black]Ok. 4.00 rano napełniłam kuwetę, namoczyłam wykładzinę w pokoju moich tymczasów, pobawiłam się. Roboty mam od nie wiem czego;) [/COLOR]
[COLOR=black]Kochani, nie jest źle – micha jest!, one są!, czuję się zdecydowanie lepiej, a może nawet dobrze. [/COLOR]
[COLOR=black]Obecne wety są w porzo , mimo że kłują, badają, wenflony zakładają , ale dobrego słowa nie skąpią i sprawili, że jest duuuuuuuuuużo lepiej.[/COLOR]
[COLOR=black]Jedynie mam zastrzeżenia do Jacka – nie pozwala mi spać w łóżku! [/COLOR][/B]:mad:[B][COLOR=black] No dobra, trza uszanować, ale ... mam na niego sposób: kładę się na posłanku i czekam ... Siwy zasypia ... wtedy nawigacja i SIUP! w nogi - tak żeby nie poczuł;) Koła w górę, chrapanko (i tak zwala na Gusiaka) , a ok. 4.30 pobuda dla tej, co też chrapie. [/COLOR]

[COLOR=black]Z tego co podsłuchałam, dzisiaj zapadnie decyzja kiedy koniec faszerowania mnie tablicą Mendelejewa. Oby już! [/COLOR]
[COLOR=black]A, jeszcze Wam naklikam: w poniedziałek Filip miał operację. Tymczasowiczka moja była zakręcona, jak słoik ogórków. Jak jej pomóc? pomyślałam i ... się rozchorowałam! A co? Emocje trzeba dzielić – wtedy mniej boli;) Udało się – tak Filipowi, jak i mnie już lepiej[/COLOR][COLOR=black][FONT=Wingdings][FONT=Wingdings]:)[/FONT][/FONT][/COLOR]

[COLOR=black]Dobra, idę spać – czas szybciej mija, a zapachy kuchenne mówią mi, że micha tuż! ;)[/COLOR]
[COLOR=black]Trzymanko Kochani[/COLOR][COLOR=black][FONT=Wingdings][FONT=Wingdings]:)[/FONT][/FONT][/COLOR]
[COLOR=black]Lejla Ovo[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]ja też ... jestem nowa , też dopiero się uczę( języka na dogo)
a czy Ovolinka musi brać ten canivition? czym skutkuje.. wiotkość tchawicy? jeśli tylko chrapaniem - to lepiej niech chrapie:roll:
moja Jasieńka... też chrapie hihihi ...zawsze mówię... co za stary chłop tu przyszedł spać!:eviltong:
uwielbiam!!! to jej chrapanie... nawet ostatnio.. hmmm jakby przestała tak głośno chrapać!?.. i brakuje mi tego :roll:
będę podczytywać.. z tą obróżką p/kleszczą -kupię też dla Jasi...
nadal trzymam kciuki za Ovolinkę! [/QUOTE]

Najważniejsze, że trafiłyśmy tutaj i wykazujemy chęć nauki, prawda?;)
Obróżka nie tylko p/kleszczom, ale i pchłom i cenowo "przyjazna" (w porównaniu do cen w lecznicach).
Dzięki za kciuki - Ovolinka jutro kończy "serię Mendelejewa":multi:
Merdaski od Ovo dla Jasi:)
[QUOTE]

Ha! I to są wieści, jakich nam potrzeba :smile:!
Tak trzymać :smile:.
No, może z wyjątkiem moczenia wykładziny ;-)[/QUOTE].

Jesteśmy już po wizycie - wetka, zadowolona nie mniej niz my, z efektów leczenia. Wenflon zdjęty - "depilacja na lato gratis" rzekła psia medycyna;) Jutro zapowiada sie ostatnia wizyta, a przed nami biochemia, szczepienia i czipowanie (za friko!). Trzymanko kciuków, by co złe już było het za nami.
Wykładzina i tak stara, brzydka - szybsza wymiana będzie i już;)

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE] [INDENT] Teraz będzie już tylko lepiej :smile:
[/INDENT]


[/QUOTE]

i jest!:multi:

[QUOTE]Gusiaczku wiesz ,ze ja nawet jak nie pisze to jestem z Wami.
Ovolinko zdrowka:smile:[/QUOTE]

Wiem, Elu Kochana:)
Ovolinka dzisiaj miała ostatnie zastrzyki - już bez kroplówki. Za tydzień wizyta kontrolna i czas na szczepienia. Teraz śpi smacznie i pewnie śni o obiadku;) żarciuch jest niesamowity:)

Link to comment
Share on other sites

Miło się czyta o zdrowych psiakach, bez stresu i napięcia:lol:. Lejla cwaniutka sunia, wie co robi:grins::grins: łóżeczko to najlepsza rzecz do spania nie tylko dla ludziów :eviltong:.Myzianki dla zdrowej królewny:glaszcze::glaszcze::calus:

Link to comment
Share on other sites

Ciocie Kochane! :)
Pani wetka powiedziała, żem zdrowa:multi: Gusiak tylko panikuje, bo szczepień nie mam, więc nawet niuchać na spacerkach nie pozwala:(
Przytyłam - już ponad 7 kg mam na stanie:eviltong: Filip się martwi, że jestem przekarmiana.
No, muszę kompa zaraz wyłączac, bo się Gusiak do pracy spóżni;)
Merdaski:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...