Jump to content
Dogomania

To i owo o Ovo wyrwanej z olkuskiej mordowni - Ovka ma DS


Gusiaczek

Recommended Posts

4 godziny temu, Gusiaczek napisał:

No, na koniec dnia dobre wieści - wyniki wykazały poprawę, nadal mam poniżej normy - 14,3, a było <5, zatem lek działa ! Niestety przy dzisiejszym czesaniu Guś nieco się zmartwiła, bo z brzuszka mego przecudnego wyszeczasła ogrom łupieżu, natomiast po wierzchu jest go zdecydowanie mniej - schodzi, czy jak? ;) Przede mną kolejna wizyta, ustalenie/podtrzymanie dawki leku i jakoś dam radę, bo niedoczynność tarczycy, to pikuś w porównaniu z innymi zarazami, prawda? ;)
Pozdrawiam :) Ovo
 

Ovo, dzielna jesteś jak niewiemco! :)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Miałem nadrobić zaległości, a je odkładałem bo nie miałem czasu, a one rosną w tak szybkim tempie, że chyba nigdy bym tego nie doczytał więc je nadrobiłem (mniej więcej) i teraz muszę już być na bieżąco:) Popodziwiałem fotki i przemyślenia oraz oczywiście cieszę się, że wyniki badań wyszły OK:)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Nie chcę panikować, ale nadal się niepokoję .... jutro zrobię na żądanie badania: morfologia, biochemia i mocz.
Dzisiaj Ovo znów wylizuje podłogi, ślini się, przełyka jakby chciała pozbyć się czegoś z gardła, nie ma upału o ona zieje bez przerwy i bardzo dużo pije .... Nie pcha się do łóżka, rzadko kładzie na posłaniu tylko chowa w przeróżnych katach, jest mniej aktywna ... W tyle głowy od jakiegoś czasu tłucze mi się myśl : Cushing :( No, ale jak rzekłam, nie chcę panikować.

Edit:
czytam o niedoczynności, o  Cushingu i ... łeb mam kwadratowy :( 
wiele objawów takosamych, innych brak, może, może ..........tak, a może nie
nie wiem czy iść sama z siebie na te badania, czy czekać na lekarza ? 
qrcze, nooo :(

Link to comment
Share on other sites

Gusiaczku, przytulam!..i ja też nastawiam się na pozytywne myślenie!...to badanie o którym myślę w kierunku Cushinga, to wymaga kilku godzin u weta... ja pamiętam ,że z Jasieńka siedziałam...kilkanaście... bo podejrzewali po drodze jeszcze różne inne świństwa!... zobaczysz ,że Ovcia , nie ma tego 'cholerstwa'  nie ma takiej opcji!mruga.gif

Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, elik napisał:

Faktycznie Ovo zachowuje się nietypowo, ale nie zakładaj od razu najgorszego :)

 

12 godzin temu, inka33 napisał:

Guś, przytulam. Ovo, zdrówka! Kciukam, jak niewiemco!!!

 

1 godzinę temu, anica napisał:

Gusiaczku, przytulam!..i ja też nastawiam się na pozytywne myślenie!...to badanie o którym myślę w kierunku Cushinga, to wymaga kilku godzin u weta... ja pamiętam ,że z Jasieńka siedziałam...kilkanaście... bo podejrzewali po drodze jeszcze różne inne świństwa!... zobaczysz ,że Ovcia , nie ma tego 'cholerstwa'  nie ma takiej opcji!mruga.gif

Dziękuję za słowa otuchy :)
Dzisiaj rano było prawie jak kiedyś, kilka razy tylko usiłowała "coś" przełknąć. Mam nadzieję, że w ciągu dnia będzie ok. Z badaniami czekamy jednak na powrót "naszego" doktora, by zadecydował jakie, albo, co daj b., opierniczył mnie, że wymyślam i panikuję ;) Ostatnie wyniki T4 i (chyba) ft3 w widełkach, cholesterol też ...  Oby się nie powtórzył ślinotok i wylizywanie podłóg, to w miarę spokojnie dotrwam przyszłego tygodnia

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Mattilu napisał:

Przede wszystkim nie czytaj w googlach o objawach choroby!!! Jak zaczynam czytać takie rzeczy to od razu jestem bardzo chora na wszystko! Poczekajcie na doktora, mam nadzieję, że Was opierniczy i wykluczy wszystkie świństwa. Sciskam.

Dobrze prawisz :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Mattilu napisał:

Przede wszystkim nie czytaj w googlach o objawach choroby!!! Jak zaczynam czytać takie rzeczy to od razu jestem bardzo chora na wszystko! Poczekajcie na doktora, mam nadzieję, że Was opierniczy i wykluczy wszystkie świństwa. Sciskam.

 to wszystko prawda! święta prawda!Invision-Board-France-512.gif

Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.06.2017 o 18:43, elik napisał:

Sądząc po objawach może to być zwykłe podrażnienie, zapalenie gardełka.

Pewnie tak, ale powtarza się to co kilka tygodni i dlatego mnie zastanawia .... Tak czy siak po niedzieli idziemy  do weta kontrolnie (tarczyca), więc dowiemy się co jest grane ;) 

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Gusiaczek napisał:

Pewnie tak, ale powtarza się to co kilka tygodni i dlatego mnie zastanawia .... Tak czy siak po niedzieli idziemy  do weta kontrolnie (tarczyca), więc dowiemy się co jest grane ;) 

Słusznie, żadnych objawów nie wolno lekceważyć.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...