Jump to content
Dogomania

29.07.2012 VII Letnia KRAJOWA WYSTAWA PSÓW RASOWYCH w Będzinie


Marchewkowy

Recommended Posts

czy jest tutaj ktoś z organizatorów tej wystawy? bo z całym szacunkiem ale taki bałagan i niekompetencja z jakim się spotkałam zgłaszajac psa mnie powalił! każdy sobie, nikt nie podpisuje maili, mam wrazenie, że piszą do mnie różne osoby bo piszą w tej samej sprawie podając niemalże sprzeczne informacje... załamka :( odechciewa mi się tam jechać a tak bardzo się cieszyłam na tą wystawę :(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 203
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Monalisa a to jest juz lista? :)

Zapowiada sie Victoria, Ewelina (od Westow z warszawy) Martyna, Karolina, nie wiem czy Kinga od terierow jeszcze wystepuje no i chyba Kasia no to tak troche malo zbyloby wiecej al w ten sam dzien jest gorzow i wiele osob woli tam pojechac bo blizej..

Link to comment
Share on other sites

Wiem, że potwierdzenia listowne nie będą rozsyłane, ale czy ktoś dostał potwierdzenie na mail ? Ja parę tygodni temu gdy zgłaszałam Tamlina, dostałam tylko takiego maila :
''[FONT=arial]Ta wiadomość została wysłana automatycznie i jest potwierdzeniem przyjęcia zgłoszenia do weryfikacji. Zgłoszenia opłacone w terminie zostaną potwierdzone listownie.''
I co z tą weryfikacją ? Bo drugiego maila nie dostałam i zaczynam się martwić [/FONT]:eek3:

Link to comment
Share on other sites

My mamy to samo :roll:
A takie info pojawiło się na str. oddziału :
[B]Nie będziemy wysyłać potwierdzeń przyjęcia psa/psów na wystawę listownie. W związku z tym, że wstęp dla zwiedzających na tą wystawę jest bezpłatny, będą wysyłane tylko (automatyczne) potwierdzenia na podany w zgłoszeniu e-mail. Numerki startowe "opłacone" do odbioru będą na ringach, a "nieopłacone" w sekretariacie.[/B]

Edited by izabela.szczepaniak
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Merrick']Wiem, że potwierdzenia listowne nie będą rozsyłane, ale czy ktoś dostał potwierdzenie na mail ? Ja parę tygodni temu gdy zgłaszałam Tamlina, dostałam tylko takiego maila :
''[FONT=arial]Ta wiadomość została wysłana automatycznie i jest potwierdzeniem przyjęcia zgłoszenia do weryfikacji. Zgłoszenia opłacone w terminie zostaną potwierdzone listownie.''
I co z tą weryfikacją ? Bo drugiego maila nie dostałam i zaczynam się martwić [/FONT]:eek3:[/QUOTE]

Mam to samo wiec co z tym fantem robimy ?

Link to comment
Share on other sites

Ja dostałam potwierdzenie automatyczne mailem, dyplom wysłałam na maila, zapłaciłam i w tytule podałam nr rodowodu oraz imię i przydomek psa. Wszystko jasne i czytelne, teraz czekam na spis wystawców a numerek odbiorę na ringu u sekretarza. Ci co opłacają na wystawie numerek odbierają po zapłaceniu w sekretariacie. Wszystko jasne i czytelne ;-)

Link to comment
Share on other sites

Też tak myślę -ten mail zwrotny od oddziału jest potwierdzeniem (jak pisze w treści) . Podają zarejestrowane dane w celu naszej weryfikacji czy wszystko ok. Teraz mamy czekać na liste wystawców. :p
Fajnie, że osoby bez psów mogą wejść za free, darmowego parkingu na wystawach tez raczej trzeba ze świecą szukać /przynajmniej ja się z tym nie spotkałam/ . Dobry przykład dla innych oddziałów:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='d_orka']Teraz mamy czekać na liste wystawców. :p
Fajnie, że osoby bez psów mogą wejść za free, darmowego parkingu na wystawach tez raczej trzeba ze świecą szukać /przynajmniej ja się z tym nie spotkałam/ . Dobry przykład dla innych oddziałów:cool3:[/QUOTE]


no ja właśnie jestem bardzo niecierpliwa i codziennie zagladam w sprawie listy :evil_lol:

a pomysl z darmowym wejsciem i parkingiem jak najbardziej ok :multi: moze nie jak sie jedzie indywidualnie ale jak sie planuje jechac cala rodzina + zrobic zakupy to jednak te kilka złoty w kieszeni zostaje :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada_Mirra']no ja właśnie jestem bardzo niecierpliwa i codziennie zagladam w sprawie listy :evil_lol:

a pomysl z darmowym wejsciem i parkingiem jak najbardziej ok :multi: moze nie jak sie jedzie indywidualnie ale jak sie planuje jechac cala rodzina + zrobic zakupy to jednak te kilka złoty w kieszeni zostaje :D[/QUOTE]

Nie tylko Ty jesteś niecierpliwa choć mnie bardziej interesuje plan sędziowania a za wejście i parking to 6+ dla oddziału:Cool!:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='izabela.szczepaniak']Nie tylko Ty jesteś niecierpliwa choć mnie bardziej interesuje plan sędziowania a za wejście i parking to 6+ dla oddziału:Cool!:[/QUOTE]


oj tak na plan sedziowania też czekam aczkolwiek przed wystawą w sosnowcu w exposilesi podany był 2 dni wczesniej a na stronie bylo napisane że nie maja obowiązku podawania :roll:

ktoś wie jaka ma być pogoda na wystawie? :razz:

pod jakieś konkretne rasy podejść żeby sfotografować? (potem moge przeslac maile jesli ktos znajdzie swojego psiaka :) )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jula i Dengi']Jeśli byś mogła to podejdź na szetlandy. <3 Będę z tri-colorem w młodzieży i śniadym w pośredniej.

A z tego co wiem, to mają być przelotnie deszcze, ale dość ciepło.[/QUOTE]

ok zapisuje ;) jak tylko beda podane godziny sedziowania to napisze co i jak - ale jak cos to i tak będę krążyć to jak coś to złapać mnie to porobie zdjęcia - bo ja chętnie :P :oops: :razz:

kurcze oby nie było tego deszczuu xD

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada_Mirra']oj tak na plan sedziowania też czekam aczkolwiek przed wystawą w sosnowcu w exposilesi podany był 2 dni wczesniej a na stronie bylo napisane że nie maja obowiązku podawania :roll:

ktoś wie jaka ma być pogoda na wystawie? :razz:

pod jakieś konkretne rasy podejść żeby sfotografować? (potem moge przeslac maile jesli ktos znajdzie swojego psiaka :) )[/QUOTE]

:roll:Tak pamiętam.

A skoro mowa o fotkach to ja bym bardzo poprosiła o podejście pod ring Z Dog de Bordeaux mój rudy w młodzieży a mój znak rozpoznawczy to mały zielony namiot Calsberga. Dam jeszcze znać jaki nr będziemy mieć jak podadzą plan sędeziowania.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='izabela.szczepaniak']
A skoro mowa o fotkach to ja bym bardzo poprosiła o podejście pod ring Z Dog de Bordeaux mój rudy w młodzieży a mój znak rozpoznawczy to mały zielony namiot Calsberga. Dam jeszcze znać jaki nr będziemy mieć jak podadzą plan sędeziowania.[/QUOTE]

ok to będę czekać na numer :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='izabela.szczepaniak']No to już dziękuję:multi:[/QUOTE]


a jak coś to łapać mnie na wystawie :) dzień wcześniej (zależy od pogody) opisze mniej więcej jak będę ubrana i wgl :) a moje zdjęcie jest u mnie w wątku tylko teraz mam inny kolor kłaków na głowie :eviltong:

no i będę przy seterkach - na pewno klasa szczeniąt i baby :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada_Mirra']oj tak na plan sedziowania też czekam aczkolwiek przed wystawą w sosnowcu w exposilesi podany był 2 dni wczesniej a na stronie bylo napisane że nie maja obowiązku podawania :roll:

ktoś wie jaka ma być pogoda na wystawie? :razz:

pod jakieś konkretne rasy podejść żeby sfotografować? (potem moge przeslac maile jesli ktos znajdzie swojego psiaka :) )[/QUOTE]


Amstaffy poproszę :razz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...