Jump to content
Dogomania

Za stare na miłość??? Staruszki ze Schroniska w Dalabuszkach czekają na cud!


Recommended Posts

  • Replies 885
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Ewelinaaa']Witam kochane, a zarazem biedne staruszki. Oby tylko do końca swoich psich lat nie zostały w schronie. One pewnie przeżyły straszny szok, nie wiedzą do końca dlaczego znalazły się w takim miejscu, a nikt im tego nie przetłumaczy.. :([/QUOTE]

:(:(:(

Zaglądam do sunieczek...

Link to comment
Share on other sites

tekst jest bardzo dobry, chyba sama nie wiedziałaś ,że masz talent :)
no to będziemy próbować same.. może się uda.. nie chyba trzeba myśleć... Musi się udać!!!
to jeszcze potrzebujemy dwa teksty do ogłoszeń, czy dobrze myślę ?...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fochu']nijak pomóc nie mogę :/
ewentualnie mogę zrobić ulotki
można wydrukować i porozwieszać gdzieś w okolicy ,może ktoś dziewczyny wypatrzy[/QUOTE]

Wydaje mi się, że ulotki to bardzo fajny pomysł. :) Byłabym Ci ogromnie wdzięczna, gdybyś się tym zajęła. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='funia']Dostałam pw .Boze zawsze ogromnie mi żal własnie takich osieroconych .....
Czy one mieszkały razem? bo nie czytałam wszystkiego .
Czy to dobry schron tam gdzie są ?[/QUOTE]

Sunie przez całe życie mieszkały razem. Do schronu trafiły z powodu śmierci właściciela.. :(
Jeśli chodzi o standardy to jesteśmy jednym z lepszych schronisk w Polsce. :) Psiaki mają u nas lepiej niż u niektórych w domu. :) A Lilka i Kulka to już w szczególności. Całe dnie biegają luzem. Do dyspozycji mają cały teren schroniska. Są strasznie grzeczne. Kiedy przechodzą koło innych kojcy praktycznie żaden pies na nie nie reaguje. :)

[quote name='funia']Jaka to częsć Polski bo nie kojarze za nic miejscowości schronu .[/QUOTE]

Schronisko znajduje się w Dalabuszkach, koło Gostynia w woj. wielkopolskim. 30km od Leszna i 70km do Poznania. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basieńka1997']Wydaje mi się, że ulotki to bardzo fajny pomysł. :) Byłabym Ci ogromnie wdzięczna, gdybyś się tym zajęła. :)[/QUOTE]
to proszę pierwszą ulotkę dla Lilki
[IMG][URL="http://imageshack.us/photo/my-images/266/lilkaz.jpg/"][IMG]http://img266.imageshack.us/img266/3624/lilkaz.jpg[/IMG][/URL]

pewnie mod wywali bo za duży rozmiar więc podam jeszcze link do str gdzie jest ulotka [URL]http://imageshack.us/photo/my-images/266/lilkaz.jpg/[/URL]


jak będzie reszta tekstów to zrobię resztę ulotek,bo niestety w pisaniu to ja noga jestem ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yorija']witajcie
nie doczytałam - czy one sa wysterylizowane?
a czy cos o stosunku do kotów możecie powiedzieć?
i jeszcze - czy one wcześniej mieszkały w bloku czy zawsze w domu albo na dworze?[/QUOTE]
To trzeba dopisać - ważne! ale po za tym... Suuuper!
tylko ...czekać na telefon :kciuki:

Link to comment
Share on other sites

Zrobiłam juz ogłoszenie dla Lenki :) Komu przesłać na emial, bo tutaj nie potrafię go wstawić :) Tekst w ogłoszeniu jest krótki zwięzły i na temat. Jeśli czegoś bedzie brakować to powiedzcie. Tylko niech któraś z cioć wstawi go tutaj :D
Jeszcze została mi kulka, tylko nie wiem z jakim tekstem ją opisać. Myśle, ze coś zdziałam, ale nie obiecuje :P

Link to comment
Share on other sites

[B]Wymyśliłam dla Kulki coś takiego:
[CENTER][FONT=times new roman][COLOR=#800080]
[/COLOR][/FONT][SIZE=5][COLOR=#800080][FONT=times new roman]Jestem czarna,zwykła no i mała,
Jestem również nieco stara.[/FONT]

[FONT=times new roman]10 lat mam już za sobą,
chcę żyć dalej właśnie z Tobą.

Mój Pan zmarł i jestem w schronie,
moja miłość w kratach tonie.

Ciągle myślę o tym skrycie,
mogę tutaj stracić życie...

Jednak czekam na ten dzień,
w którym TY pojawisz się.

Zechcesz zabrać mnie do domu,
i nie oddać już nikomu![/FONT][/COLOR]
[/SIZE]


[/CENTER]
[/B][CENTER][IMG]http://img20.imageshack.us/img20/781/img54281670.jpg[/IMG]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

fochu, ulotka jest po prostu prześliczna! :loveu:

[quote name='Yorija']witajcie
nie doczytałam - czy one sa wysterylizowane?
a czy cos o stosunku do kotów możecie powiedzieć?
i jeszcze - czy one wcześniej mieszkały w bloku czy zawsze w domu albo na dworze?[/QUOTE]

Żadna z suni nie jest jeszcze wysterylizowana, ale przed adopcją zabieg na pewno zostanie wykonany. :) Jest to zawarte w umowie adopcyjnej.
Jeśli chodzi o stosunek do kotów, to wydaje mi się, że z Kulką i Lilką nie powinno być żadnego problemu, ale jutro dla pewności jeszcze to sprawdzę. Nie wiem natomiast jak będzie z Lenką.. :( Niestety, w schronisku sunia coraz bardziej "dziczeje".. :( Dziś, kiedy głaskałam ją przez kraty zaczęła na mnie powarkiwać i sobie poszła.. :(
Z tego co się orientuje sunie mieszkały na podwórku na wsi, ale były bardzo dobrze traktowane. Przez pierwsze dni w schronie nie chciały nic jeść z tęsknoty za Panem.. :( Jednak, mimo, że były psiakami podwórkowymi w schroniskowym budynku są bardzo grzeczne i świetnie zachowują czystość. :)

[quote name='Ewelinaaa']Zrobiłam juz ogłoszenie dla Lenki :) Komu przesłać na emial, bo tutaj nie potrafię go wstawić :) Tekst w ogłoszeniu jest krótki zwięzły i na temat. Jeśli czegoś bedzie brakować to powiedzcie. Tylko niech któraś z cioć wstawi go tutaj :D
Jeszcze została mi kulka, tylko nie wiem z jakim tekstem ją opisać. Myśle, ze coś zdziałam, ale nie obiecuje :P[/QUOTE]

Bardzo Ci dziękuję za napisanie tekstu do ogłoszeń! :loveu: Możesz go przesłać do mnie na maila. :) Oto on: [email][email protected][/email] :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewelinaaa'][B]Wymyśliłam dla Kulki coś takiego:
[CENTER][FONT=times new roman][COLOR=#800080]
[/COLOR][/FONT][SIZE=5][COLOR=#800080][FONT=times new roman]Jestem czarna,zwykła no i mała,
Jestem również nieco stara.[/FONT]

[FONT=times new roman]10 lat mam już za sobą,
chcę żyć dalej właśnie z Tobą.

Mój Pan zmarł i jestem w schronie,
moja miłość w kratach tonie.

Ciągle myślę o tym skrycie,
mogę tutaj stracić życie...

Jednak czekam na ten dzień,
w którym TY pojawisz się.

Zechcesz zabrać mnie do domu,
i nie oddać już nikomu![/FONT][/COLOR]
[/SIZE]


[/CENTER]
[/B][CENTER][IMG]http://img20.imageshack.us/img20/781/img54281670.jpg[/IMG]
[/CENTER]
[/QUOTE]

Jejku! Strasznie podoba mi się ten tekst! :loveu: Jutro pochwalę się nim wszystkim w schronisku! :) Gdzie Ty nauczyłaś się tak pisać!? :) Też tak chcę.. :(

Link to comment
Share on other sites

Tekst wspaniały ,zdjęcie cudne !!!!!!!!!!Boze własnie ją bym wzięła gdybym tylko mogła .Nie dawno odeszła za TM staruszka która była u mnie na BDT .Ale w tej chwili nie moge wziąc kolejnego .
Będę szeptać do góry o wspaniały dom dla niej .Bede swoja droga rozpytywac gdzie się da.
Kuleńka kochana .Kocham ja na odległośc .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='funia']Tekst wspaniały ,zdjęcie cudne !!!!!!!!!!Boze własnie ją bym wzięła gdybym tylko mogła .Nie dawno odeszła za TM staruszka która była u mnie na BDT .Ale w tej chwili nie moge wziąc kolejnego .
Będę szeptać do góry o wspaniały dom dla niej .Bede swoja droga rozpytywac gdzie się da.
Kuleńka kochana .Kocham ja na odległośc .[/QUOTE]

Bardzo się cieszę, że Kuleczka aż tak się spodobała! :) Byłoby cudne, gdyby udało Ci się znaleźć domek dla niej. :) A z doświadczenia wiem, że takie miłości do psiaka bardzo w tym pomagają. :)

[quote name='Ewelinaaa']Jak mam dobry dzień i wenę twórczą to właśnie mi tak wychodzi :D:D:D:D[/QUOTE]

Więc, życzę Ci tak wspaniałej weny jak najczęściej! :)

[quote name='funia']To wspaniale .ze sa takie schrony .Ja zostałam wyrzucona ze swojego z Zamościa jako niewygodna .....
Macie jakąs stronę internetową ?[/QUOTE]

Strona internetowa naszego stowarzyszenia nie jest za ciekawa.. :(
[URL]http://www.stowarzyszenienoe.pl/[/URL]

Fotoblog jest za to świetny. :)
[URL]http://atelier18.home.pl/wordpress_ola/[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewelinaaa']Jeśli potrzebujecie dla innego psiaka taki wierszyk to postaram sie coś wymyslić :) Doszedł do ciebie email z ogłoszeniem, bo własnie wysłałam? :)
To ogłoszenie nie jest chyba zbyt atrakcyjne... ;)[/QUOTE]

Wiadomość doszła, ale, niestety nie mogę otworzyć załącznika z tekstem ogłoszenia.. :( Może gdyby inna ciocia podała swój e-mail, to by się udało? :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...