Jump to content
Dogomania

Nie pozwól bym odszedł bez domu...odszedł za TM otoczony miłością...


rita60

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='Boni-Bobo']Rita masz jakieś wiadomości o Kacperku? Bardzo denerwuję się - czy maluszek dzielnie trzyma się .[/QUOTE]

Miejmy nadzieję, że chłopak jest dzielny i da radę do piątku.... w sumie zostały jeszcze "tylko" 3 dni życia w schronisku.... a potem zacznie nowe życie!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Celina12']Poproszę o numer konta0Sopelek też chce coś wpłacić na kolegę,Fokus to z Nim ustalił....Fokusik był w tym samym schronisku...[/QUOTE]
Witaj cioteczko:lol:jak chłopaki ustalili,to nie ma mocnych;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Boni-Bobo']Jeszcze tylko środa i czwartek ,a w piątek to chyba dopiero wieczorem Kasperek wyjdzie na wolność? Czekam....czekam...[/QUOTE]
Malwinka zabiera małego do siebie,a rano w drogę do cioteczki Boni-Bobo:loveu:

Edited by rita60
Link to comment
Share on other sites

Witam,
usłyszałam modlitwę Kacperka. Wiem, że ma już zapewniony dom oraz transport i bardzo się z tego cieszę. Chcę tylko powiedzieć, że gdyby była taka potrzeba, bez problemu podejmę się przewiezienia psiaczka pociągiem. Jestem na emeryturze, dysponuję wolnym czasem. Kacperkowi funduję bilecik, nie byłoby żadnych kosztów. Zatem, proszę brać mnie pod uwagę, gdyby co...

WIELKI SZACUNEK DLA WASZEJ PRACY I SERCA DLA ZWIERZAKÓW!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rita60']Jestem umówiona w schronie między 14.30- 15.00,załatwiam formalności,a potem Malwinka zabiera małego do siebie,a rano w drogę do cioteczki Boni-Bobo:loveu:[/QUOTE]

Super!!! Pięknie!!! I tak Kacperkowi zostały dwa i pół dnia w schronie:)
Malutki, życie się przed Tobą otwiera, czeka na Ciebie Najlepszy DT! Teraz może być już tylko lepiej:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Figunia']Witam,
usłyszałam modlitwę Kacperka. Wiem, że ma już zapewniony dom oraz transport i bardzo się z tego cieszę. Chcę tylko powiedzieć, że gdyby była taka potrzeba, bez problemu podejmę się przewiezienia psiaczka pociągiem. Jestem na emeryturze, dysponuję wolnym czasem. Kacperkowi funduję bilecik, nie byłoby żadnych kosztów. Zatem, proszę brać mnie pod uwagę, gdyby co...

WIELKI SZACUNEK DLA WASZEJ PRACY I SERCA DLA ZWIERZAKÓW!!!![/QUOTE]

Witam Ciebie i tez dziekuje za ofertę pomocy. Bez takich ludzi niewiele by się zrobiło.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isadora7']Witam Ciebie i tez dziekuje za ofertę pomocy. Bez takich ludzi niewiele by się zrobiło.[/QUOTE]

Dziękuję za powitanie. Proszę kochane kobietki, podajcie mi nr konta i nazwę banku, bo chciałabym wesprzeć leczenie tego malucha. Czytam, że podajecie te dane na PW - nie wiem co to jest, ja "mało kumata" jestem w komputerowych sprawach. Dobrze, że (w końcu) udało mi się tutaj zarejestrować.

Serdeczności.

Anna S.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Figunia']Dziękuję za powitanie. Proszę kochane kobietki, podajcie mi nr konta i nazwę banku, bo chciałabym wesprzeć leczenie tego malucha. Czytam, że podajecie te dane na PW - nie wiem co to jest, ja "mało kumata" jestem w komputerowych sprawach. Dobrze, że (w końcu) udało mi się tutaj zarejestrować.

Serdeczności.

Anna S.[/QUOTE]
Aniu podaje dane do przelewu na PW, już wysyłam,dziękuję w imieniu Kacperka.

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję raz jeszcze za tak miłe powitanie.

Pieniążki już wysłane - 30zł. To niewiele, ale chciałam też pomóc tej maleńkiej Foczce, która zbiera na naprawę łapek. Wysłałam wczoraj maila pod adres Wzajemnie Pomocni, (o podanie konta) ale nie mam odpowiedzi. Najlepiej chyba napisać na wątku tej suni.
I jeszcze Teodor - tyle tych nieszczęść. A przecież tym zwykłym, zdrowym, młodym i (jeszcze) radosnym, też powinno się pomóc.
Gdyby tak mieć wór pieniędzy...
Gdyby tak mieć duży dom i kawał ziemi... Albo najlepiej:

Gdyby mieć taką moc, by zmiękczyć ludzkie serca, by nie było w nich zła...

Pozdrawiam i trzymam kciuki za Kacperka i inne biedy też!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Figunia']Dziękuję raz jeszcze za tak miłe powitanie.

Pieniążki już wysłane - 30zł. To niewiele, ale chciałam też pomóc tej maleńkiej Foczce, która zbiera na naprawę łapek. Wysłałam wczoraj maila pod adres Wzajemnie Pomocni, (o podanie konta) ale nie mam odpowiedzi. Najlepiej chyba napisać na wątku tej suni.
I jeszcze Teodor - tyle tych nieszczęść. A przecież tym zwykłym, zdrowym, młodym i (jeszcze) radosnym, też powinno się pomóc.
Gdyby tak mieć wór pieniędzy...
Gdyby tak mieć duży dom i kawał ziemi... Albo najlepiej:

[COLOR=#800080][B]Gdyby mieć taką moc, by zmiękczyć ludzkie serca, by nie było w nich zła...
[/B][/COLOR]
Pozdrawiam i trzymam kciuki za Kacperka i inne biedy też![/QUOTE]

Tak Figuniu, to świete slowa!!!
Witamy cieplutko na dogomanii:)

Link to comment
Share on other sites

Figuniu, dajesz, ile możesz - każdy z nas chciałby dać tyle, ile chciałby dać, a nie tyle, ile może, ale trzeba mierzyć siły na zamiary, inaczej nic nie wyjdzie z pomocy.
Można zrezygnować z wyprawy do kina i pieniądze na bilety przekazać na pomoc jamnikowi, ale nie można zrezygnować ze zjedzenia obiadu czy zakupienia lekarstw.
Jednak to, że jest nas wielu, jest naszą siłą. Każdy daje tyle, ile może, a razem dajemy na ogół tyle, ile chcielibyśmy dać :) <3

Można też jeszcze wspierać adopcje zamiast kupowania psów, sprzeciwiać się złemu traktowaniu zwierząt, głośno i dobrze mówić o tych, którzy pomagają w konkretny sposób. Nie są to pieniążki, ale jest to również wymierna pomoc :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...