Jump to content
Dogomania

Nie pozwól bym odszedł bez domu...odszedł za TM otoczony miłością...


rita60

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='malkoz45']A nie ma za co :)
Przejedziemy się i wrócimy w kilka godzin :)
A 375 zł to trochę drogo...[/QUOTE]

Oby ten piątek był jak najszybciej... A jak już Kacperek będzie u Boni-Bobo, to wtedy będzie już wszystko na najlepszej drodze:)
Jeszcze raz wielkie dzięki Malakoz:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rita60'][B]malkoz45 [/B]witaj,to ja z tobą rozmawiałam:lol:bardzo ci dziękuję za pomoc w transporcie Kacperka.[/QUOTE]

Ja równiez witam [B]malkoz45[/B] już wiesz z kim rozmawiałaś telefonicznie, a ze mną rozmawiasz fejsbukowo :) to znaczy ja zrobiłam event. Ja również dziękuje za pomoc.

Link to comment
Share on other sites

Rita, przelałam dla Kacperka 53,85 zł <3 , tyle ostatecznie wydłubałam z tych smętnych pustek na naszym koncie :( - będę czekać na potwierdzenie na początku wątku, że dotarło :)
Sądzę, że wyższa cena transportu podana przez Jubu może wynikać z większego zużycia paliwa przez jego samochód (o ile pamiętam ze zdjęć, ma kombi i to chyba nie najnowsze) oraz tego, że Jubu startuje zdaje się z Koluszek i do nich wraca. Rzecz jasna, Malwina z siostrą startują z Łodzi i tam wracają, więc dla Kacpra to czysta korzyść. Wielkie dzięki Malwino za serduchową propozycję :)

Trzymamy mocno łapy za Kacpra i ogrzewamy Go myślami :)

Link to comment
Share on other sites

Już przestańcie dziękować :)
Nie ma za co :)
Będziemy miały wycieczkę :)
Ważne żeby wszystko ustalić :)
p.s mam nadzieje, że Was spamiętam :) Ale jak się spotkamy na żywo to będzie łatwiej :)
A piątek już niedługo :)
Oby Kacper wziął się w garść :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rita60']Jutro zrobię wykaz wpłat w pierwszym poście. W tej chwili na koncie są dwie wpłaty
[B]anica - 30,-
keakea- 53,85

Dziękujemy[/B]:loveu:[/QUOTE]

Jutro jeszcze powinno wpłynąć od mojej siostry 20 zł (Joanna Kasprzyk, nie ma jej na dogo) :)

Link to comment
Share on other sites

Witam malkoz45 - Tobie i wszystkim, którzy pochylili się nad losem Kacperka wielkie DZIĘKUJĘ . Wzruszyliście mnie swoją obecnością i zaangażowaniem.Kacperku jeszcze wtorek ,środa i czwartek ,a potem będzie:multi: piątek, będzie piątek :multi: :multi:

Link to comment
Share on other sites

Rita mnie przysyla.... zagladam i oczom nie wierze....

serce sie sciska na widok tego malucha....

widze, ze ciotenki wspaniale dzialaja i juz jest swiatelko w tunelu....
Maluch napewno dobrze zniesie podroz, takie starowinki sa bardzo dzielne... i czuja doskonale, ze jada do kochanego domku.....

szczesliwej drogi maluchu....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isadora7']Ja równiez witam [B]malkoz45[/B] już wiesz z kim rozmawiałaś telefonicznie, a ze mną rozmawiasz fejsbukowo :) to znaczy ja zrobiłam event. Ja również dziękuje za pomoc.[/QUOTE]
Dziekuje Malakoz!:):):)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='keakea']Ciocia Rita, jeszcze 2 dychy od mojej siostry (Joaśka Kasprzyk) powinny dziś przyjść do Ciebie dla Kacpra.[/QUOTE]
Ok dzięki,co jakiś czas podglądam konto,jak coś wpłynie wpiszę w pierwszy post.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='keakea']Ciociu Rito, na wydarzeniu Kacperka na facebooku też jest parę deklaracji :)[/QUOTE]

[h=6][URL="https://www.facebook.com/agnieszka.kasprzyk.31"]Agnieszka K.[/URL]

[/h][h=6]Piątka na Kacperka podróż do Domu znajdzie się na pewno u każdego z nas, ja już przelałam, co udało nam się wyskrobać na koncie, przybijcie i Wy "piątkę" Kacperkowi :) ♥[/h][URL="https://www.facebook.com/profile.php?id=100001411647744"]Małgorzata Z.[/URL] już zrobiłam przelew, co prawda niewielki bo jestem przed wypłatą ale mam nadzieję że z innymi się uzbiera.

Magdalena C.ja też poproszę nr na priv

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ellig'][B][URL="https://www.facebook.com/agnieszka.kasprzyk.31"]Agnieszka K.[/URL]

[/B]

[B]Piątka na Kacperka podróż do Domu znajdzie się na pewno u każdego z nas, ja już przelałam, co udało nam się wyskrobać na koncie, przybijcie i Wy "piątkę" Kacperkowi :) ♥[/B]

[URL="https://www.facebook.com/profile.php?id=100001411647744"]Małgorzata Z.[/URL] już zrobiłam przelew, co prawda niewielki bo jestem przed wypłatą ale mam nadzieję że z innymi się uzbiera.

Magdalena C.ja też poproszę nr na priv[/QUOTE]

Agnieszka K. to ja, keakea :( - przepraszam za zamieszanie i podwójną nadzieję :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...