Jump to content
Dogomania

Paweł Boniecki


Estowa

Recommended Posts

  • 1 year later...

Byłam na wystawie jako widz, gdzie oceniał p. Paweł. Bardzo podobało mi się jego podejście do psów oraz ocenianie wilczaków wg wzorca <czytaj to co wiem o wzorcu potrafię opisać na psie>.
Stało się tak, że musiałam wejść na ring za moją koleżankę, która to pobiegła wystawić drugiego swojego psa na inny ring i sama posłuchałam co sędzia ma do powiedzenia - zgadza się w 100 proc.

Link to comment
Share on other sites

Ma uprawnienia do 1 grupy. Ocenial nas ten sedzia na zimowce w Bedzinie:) Dodam, ze specjalnie zglosilam suke (schapendoes) do Niego, bedac ciekawa co na temat mi tej rasy powie, bo ich w Polsce tylko 3 osobniki.Jest to stazem (i wiekiem tez) dosc mlody sedzia:)
Jak ocenia? Bardzo cierpliwie, spokojnie, dokladnie, jest mily, rzeczowy, daje rady, co cenne, gdy sie o nie zapyta. Fakt- ocenia dlugo! Dokladnie przypatruje sie statyce i ruchowi psa. Dotyka, sprawdza oczy, zeby, uszy, ogon - wszystko. Atmosfera na ringu jest sympatyczna, Sedzia wie, co to wzorzec.
Nie "boi" sie do psa schylic, kucnac, by zobaczyc ruch z "nizszego" poziomu - a nie stoi, a wystawca sie musi nagimnastykowac:)
Ogladalam Jego prace na ringu, na wystawie w Chorzowie - koniec sierpnia 2013 - nas wtedy nie ocenial. Bardzo mi sie podobala, stad zgloszenie moje Elfi do Bedzina.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...