Jump to content
Dogomania

Trufelek już w DS! Ma sój własny raj na Ziemi! :)


Klaudus__

Recommended Posts

  • Replies 304
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='Avilia']Wszamał wczoraj:)
Mam paragon-starczyło mi żeby kupić jeszcze tabletki Lordowi:)

Paragon później jak go sobie sfotografuję.[/QUOTE]

Paragon nie jest nam tu potrzebny;).
Najważniejsze, że Trufelek odrobaczony, a i przy okazji Lord też:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulinken']Trufelkowi też mogę kilka ogłoszeń zrobić. Chyba że ktoś gdzieś wykupi. Plakat byście powiesiły?[/QUOTE]

Jak tylko możesz to byłybyśmy za ogłoszenia wdzięczne.
Dawaj plakat-może ktoś się skusi i druknie!
Ja w piątek wyjeżdżam do Wwy-powieszę tam.Może ktoś go wypatrzy.

Link to comment
Share on other sites

Mam dla niego pakiet na bazarku ogloszeniowym pliny :-)
Paulinken, czy możesz sie tym zająć? Bardzo proszę! Tekst, zdjęcia... No i napisz Plinie, że ja zapłaciłam już :-)
Zaraz dam link.

[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227496-Bazarek-ogłoszeniowy-OSTATNIE-DWA-PAKIETY!-50-stron-za-10-zł-Na-sterylkę-do-8-06[/url]

Edited by beta ata
Link to comment
Share on other sites

Taki tekst skobnęłam dla Truflątka:


TRUFEL SZUKA DOBREGO DOMU

Trufel to około roczny psiak.
Jest nieduży, sięga człowiekowi pod kolano.
Uwielbia spacery i zabawy, i wszelkie zainteresowanie ze strony człowieka.
Jest żywiołowy i radosny, będzie wspaniałym przyjacielem rodziny.
Trufelek przebywa w punkcie tymczasowego pobytu psów, trafił tu zadbany, myśleliśmy, że zgubił się i właściciel go odnajdzie, ale niestety nikt go nie szukał.
To młodziutki psiak o pięknym umaszczeniu i przemiłym charakterze. Adoptuj go, by uszczęśliwić siebie i jego!
Dla dobra psa wymagamy wizyty przed- i poadopcyjnej oraz podpisania umowy adopcyjnej.
Kontakt:
tel: 785 549 189 / 798 596 534
mail: [email][email protected][/email]

Edited by beta ata
Link to comment
Share on other sites

[quote name='beta ata']Taki tekst skobnęłam dla Truflątka:


TRUFEL SZUKA DOBREGO DOMU

Trufel to około roczny psiak.
Jest nieduży, sięga człowiekowi pod kolano.
Uwielbia spacery i zabawy, i wszelkie zainteresowanie ze strony człowieka.
Jest żywiołowy i radosny, będzie wspaniałym przyjacielem rodziny.
Trufelek przebywa w punkcie tymczasowego pobytu psów, trafił tu zadbany, myśleliśmy, że zgubił się i właściciel go odnajdzie, ale niestety nikt go nie szukał.
To młodziutki psiak o pięknym umaszczeniu i przemiłym charakterze. Adoptuj go, by uszczęśliwić siebie i jego!
Dla dobra psa wymagamy wizyty przed- i poadopcyjnej oraz podpisania umowy adopcyjnej.
Kontakt: ...[/QUOTE]

Pieknie... przypomniało mi się Twoje ogłoszenie Blunia :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='beta ata']:-) A Ty znowu o tym ;-) :-D
Mam nadzieje, a nawet mocno w to wierzę, że Truflowi też przyniesie szczęście i też znajdzie wspaniały dom.[/QUOTE]

Dzięki Tobie / i innym Cioteczkom / mam za towarzysza najwspanialszego psiaka we Wszechświecie, więc nie rozumiem Twojego zdziwienia ;).

Trufelku, marsz do domu...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lobaria']Po odejściu mojej kudłatej Niuni, szukałam podobnej SUNI, ale gdy spojrzałam w oczęta Blunia na zdjęciach, to już było " po mnie" ;)[/QUOTE]

Bo tak zawsze chyba jest, człowiek pokocha raz psa to potem będzie szukał identycznego :) A u mnie podobnie, miałam jamnika i miał być znowu jamnik, a jest kudłaty mieszaniec :evil_lol: Może też dlatego Kuki ujął mnie tak za serce, też kudłacz...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='__Lara']Bo tak zawsze chyba jest, człowiek pokocha raz psa to potem będzie szukał identycznego :) A u mnie podobnie, miałam jamnika i miał być znowu jamnik, a jest kudłaty mieszaniec :evil_lol: Może też dlatego Kuki ujął mnie tak za serce, też kudłacz...[/QUOTE]

Blunio jednak nijak nie jest podobny do Niuni... to znaczy czarny czarny jest... to jedyne podobieństwo ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lobaria']Blunio jednak nijak nie jest podobny do Niuni... to znaczy czarny czarny jest... to jedyne podobieństwo ;)[/QUOTE]

No moja Megi też w niczym podobna do Bursztyna :diabloti:

Fajnie, mieszańce są najlepsze, takie różnokolorowe, każdy inny ;) Tak jak Trufelek ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...