Jump to content
Dogomania

ARON - w typie nowofundlanda - po cięzkiej walce - nareszcie w NOWYM DOMU -


kapuszek

Recommended Posts

[quote name='mmmonika']Niefajny czas na proszenie o pomoc-majowka, ladna pogoda-ludzie powyjezdzali i nie siedza przed komputerem.
Sprobuje poza netem zainteresowac Aronem znajomych niufkarzy...

A jak z tym wtorkowym USG-dojdzie do skutku pomimo braku funduszy?

Oj Aronku ale mnie zauroczyles.[/QUOTE]

Usg bedzie,ale dlug zostanie.:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mmmonika']:)
A ja wlasnie chcialam napisac,zebyscie przeslaly mi rachunek za wtorkowa wizyte Aronka - Żeby ten dlug już nie rosl...[/QUOTE]

Super - dziękujemy mmmonika!!! każda złotówka na wagę złota - niestety dług spory :(dziewczyny napewno jak będą miały już rachunek - podeślą

Link to comment
Share on other sites

[quote name='thinkplando']Dziewczyny,
właśnie wysłałam właśnie przelew i za perfumy - pls o potw. jak dojdzie i stówkę na Aronka....
Z mojej strony - udostępniam Aronka na FB i bazarek do znudzenia :)[/QUOTE]

Ja uzupełnię na wątku bazarkowym post rozliczeniowy jak otrzymam pieniązki :)
jeszcze raz dziękuję :)
co do karmy dziewczyny napewno dadzą znać czy dotarła - ja niestety nie mam wieści w tym temacie

Link to comment
Share on other sites

Jeżel kpujecie karmę w Krakvecie to dam wam radę bo sama tam kupuję - zawsze bierzcie z płatnością przy odbiorze, wtedy karma jest w ciągu dni na miejscu. dziwnym trafem jak płaciłam od ręki przelewem to i półtora tygodnia szła...
Ale w tym przypadku rozumiem, że musiała być opłacona z góry przez Dobrą Duszyczkę :)

Link to comment
Share on other sites

Ze strony internetowej trackingu wynika, że paczka nr 1 (suchy hepatic) jest w warszawie wydana kurierowi czyli powinna dziś być.
Natomiast paczka nr 2 (puszki) jest dopiero w Krakowie, więc pewnie dotrze dopiero w środę...

thinkplando, w Krakvecie kupuję karmę głównie dla psów z dogo i też nie jestem w 100% zadowolona z obsługi - z robienia zakupów dla własnego psa zrezygnowałam po bezowocnym czekaniu ponad miesiąc na obrożę rozmiar 75cm i ciągłym braku tej karmy, którą akurat chcę...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Livka']Mój niufek też różnie z jedzeniem miał aż mu przyprowadziłam koleżankę i teraz michy wyczyszczone ;)[/QUOTE]

mój całe swoje 7 letnie życie miał starszego kolegę (już za TM:( ) ale to nie pomagało - po prostu nie to nie i plucie chrupkami naokoło :-)

Link to comment
Share on other sites

N coś w tym jest, że jak psów kilka to apetyt duuużo większy mają. Choć ja z moim Therionem (amstaf) mam problem odwrotny od zawsze apetyt miał i zjada dosłownie wszystko, a że tendencje do tycia i stawy i kręgosłup siadają, trzeba ograniczać, aż mi go bardzo szkoda czasem takie głodne oczy robi, kiedyś mi nawet surowego czerwonego buraka zjadł, innym razem ogórka. Znajoma się śmiała, że na wegetarianizm przechodzi, albo się mu wydaje, że świnką morską się stał.

Link to comment
Share on other sites

dlatego ja nie narzekam - wole go podtuczyć twarożkiem czy innym mięskiem niż ograniczać i widzieć te spojrzenie ;)
Tym bardziej, ze pies niemłody i duży.
mój drugi pies był odkurzaczem z problemami stawowymi - była masakra pilnować, żeby się nie dożywiał potajemnie ;)

Ale Aronka na pewno trzeba odkarmić i nie ograniczać :)

Link to comment
Share on other sites

no fakt wszystkie karmy i sposoby :) ("no wcinaj Szkuciku, zjedz ładnie, bo przyjdzie Martenek i Ci wszystko zje" LOL)
ale psu można wymacać żebra pod skórą a na wadze jest 75 kg (lato) lub 80 kg (zima), więc jest naprawdę masywnym psem.
ze względu n stawy i wiek wolę, żeby był szczupły przy swoich gabarytach

Link to comment
Share on other sites

monika mój berneńczyk nigdy nie osiągnął wagi ksiązkowej
zawsze był na granicy 40 kg a samce powinny od 40 w górę
i dożył 11 lat z kawałkiem :)
widac niektóre tak mają :)

zazdraszam wpełni wagowego psa :)
u mnie teraz pokurcz 20 kilowy raptem ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...