Jump to content
Dogomania

Wakacje z Psem - Psorbona


rabendi

Recommended Posts

[quote name='Maciej Trojanowicz']to fajnie:) spotkamy się:)
Ale Ty byłaś na naszym 'turnusie'? Ja kurczę imion ludzi nie pamiętam, tylko psiakowe:)[/QUOTE]

Nie - byliśmy z Tiną na pierwszym. Mieszkaliśmy u Asi (a w moim avatarku Tina stoi na wale :) )

U nas było 8 psów na dwie osoby szkolące. Trudno powiedzieć czy Tina się czegoś nauczyła, bo byliśmy wcześniej po PT, ale my na pewno nauczyliśmy się zupełnie innego podejścia do psa i uczenia go. Poza tym była to zupełnie inna forma nauki niż na wczesniejszym szkoleniu. No i wyszło, że moja Tina to geniusz węchówki :loveu:

Edited by zuanna
Link to comment
Share on other sites

U nas było chyba 15 psiaków, ale podzielili nas na dwie grupy.
My byliśmy w większości początkujący, więc takich podstawowych rzeczy szybko się nauczyliśmy. Moim zdaniem najtrudniej nauczyć psa takich mniej spektakularnych rzeczy jak chodzenie na luźnej smyczy na przykład. No i oczywiście Facet nie nauczył się tego podczas obozu, ale dziewczyny pokazały nam jak ćwiczyć i teraz to już chodzi pięknie:)
W programie było ogólnie posłuszeństwo + węchówka, agility, elementy masażu psa, kształtowanie, a także sporo ciekawej teorii. Ja się najbardziej cieszyłem z zajęć z pierwszej pomocy, bo wcześniej to bym nie wiedział co zrobić w razie W.
A przede wszystkim to ludzie byli fajni. Żadnych wymądrzających się właścicieli idealnych czworonogów, którzy by pouczali itd. Sami normalni ludzie dbający o swoje zwierzęta:) Super!

Link to comment
Share on other sites

Witajcie!
Bardzo się cieszę, że przyjedziecie do nas na "Wakacje z Psem", chociaż szkoda, że niektórzy tylko na weekend. Będzie jeszcze kilka osób z tamtego roku :)
Tina specjalnie dla ciebie możemy zrobić węchówkę w weekend, w który przyjedziecie :)
Pozdrawiam i już nie mogę się doczekać!!!

Link to comment
Share on other sites

Niestety już od dawna na nic nie mam czasu :) W swoim siedlisku nie byłam już chyba ze 2 lata (jakbym była na pewno bym się odezwała :) Byłam tylko 3 dni w Suwałkach, ale ciągle tam pracowałam, więc mam nadzieję, że zrozumiesz i usprawiedliwisz moją nieobecność :)

Link to comment
Share on other sites

Hej! Mam pytanie. Jak będzie wyglądało zakwaterowanie? Ile ludzi i psów będzie w takim domku? Mój Hagrid jest bardzo żywiołowy i trochę się obawiam jak się będzie zachowywał w domku z innymi psami. Generalnie to mam taką klatkę-namiot dla niego, ale pewnie będzie chciał pobiegać luzem trochę...
Pozdrawiam,
Olek

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...