Jump to content
Dogomania

Świat według pinczerów


BlackDream

Recommended Posts

O 3.04.2016o14:31, Dioranne napisał:

Ale nas prawie nikt nie odwiedza

Bo zdjęć nie dajesz :P

U mnie też tłumów nie ma, tylko teraz jakoś tak kilka osób się zainteresowało.

Obie panienki piękne! My Julki też mamy, ale ten neonowy kolor. ;) Także jak kiedyś w końcu uda się spotkać to cała ekipa może się zaprezentować w Julkach. :D

Jestem za :D

 

23 godzin temu, Daria&Iga napisał:

No piękne szele,fajnie pasują.Widzę ze dobra ekipa do spacerowania my takie samiutkie chodzimy :(

Ekipa super, ale niestety to tylko jak do rodziców jadę w odwiedziny. Tak na co dzień to też same jesteśmy w tym Poznaniu.

Link to comment
Share on other sites

Jeśli chodzi o poznańskich psiarzy to wiem, że jest grupa spacerowa na fb, tyle mogę podpowiedzieć. :) My od pewnego czasu na spacery też chodzimy raczej sami, ale da się przeżyć. Tymbardziej, że Pan Pinczer bez względu na to czy są inne psy, czy nie, to idzie mi tuż obok nogi... Zaczyna mnie to denerwować niemiłosiernie, lecz niewątpliwie to też ma swoje plusy. :P

Link to comment
Share on other sites

23 godzin temu, Dioranne napisał:

Jeśli chodzi o poznańskich psiarzy to wiem, że jest grupa spacerowa na fb, tyle mogę podpowiedzieć. :) My od pewnego czasu na spacery też chodzimy raczej sami, ale da się przeżyć. Tymbardziej, że Pan Pinczer bez względu na to czy są inne psy, czy nie, to idzie mi tuż obok nogi... Zaczyna mnie to denerwować niemiłosiernie, lecz niewątpliwie to też ma swoje plusy. :P

Nie mam fb :P A to moje przeciwnie, często jak akurat nic nie robimy to działają w znacznej odległości. Zwłaszcza Cleo.

 

21 godzin temu, xxxkaluniaxxx napisał:

My też niestety chodzimy sami :) Niby jest malutka grupa spacerowa w mieście obok ale jakoś cisza tam :) 

A julki super zwłaszcza pomarańcz :) Nie mogę się doczekać aż młoda dorośnie do tych po Kali :)

A jakie macie? O kolor mi chodzi. Nie wiem czy widziałam u was w galerii, jeśli tak to nie pamiętam :P

 

20 godzin temu, majoka napisał:

na juliusach to pewnie z Shadowem bym latała hehe (u nas tylko dobre easy walky )

Gdyby Cleo była takich gabarytów jak Shadow to też bym niewątpliwie latała :D Ona lubi bawić się w mini parowóz :P Moja największa udręka z tym psem. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Tak sobie ostatnio kombinowałam kiedy się w Poznaniu pojawię, ale cienko z tym... Na pewno postaram się być na 'Latających Psach', ale to bez Pana Pinczera. A piszę o tym, ponieważ wypadałoby się w końcu z przyrodnią siostrą spotkać, tym bardziej, że nie mieszka nie wiadomo jak daleko. :P

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
O 24.04.2016 o 21:11, Erykowa napisał:

Hej,hej !

Cudne zdjęcia a w szelkach wylądają ekstra ! Chybatakie kolorowe lepsze niż moje czarne,przynajmniej na takich psach :)

 

O 24.04.2016 o 23:00, Paulina94 napisał:

My też na spacery chodzimy sami, ale to dlatego, ze Edi to taki dzikus, boi się innych psów :/

Viki też przeważnie się boi innych psów (większych, ale nie zawsze) i ostatnio zauważyłam, że jej nerwowość zaczyna udzielać się Cleo :( Żeby z niej tez nie zrobił mi się drugi dzikus zaczęłam po prostu brać Viki na ręce jak widzę, że mam zamiar wpaść w histerię. Muszę jakoś uratować Cleonkową psychikę :P

 

Dioranne szkoda, że bez PP. Ja będę na "Latających" jutro.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
O 14.05.2016 o 20:16, BlackDream napisał:

Dioranne szkoda, że bez PP. Ja będę na "Latających" jutro.

Ostatecznie z Młodym na LP byłam w niedzielę i chyba się minęliśmy. :P Wtopa roku w moim wykonaniu...

U Pana Pinczera też z psychiką walczymy. W niemal każdym aspekcie idziemy do przodu, ale w tym najważniejszym nie dajemy sobie rady. I nie wiadomo jak to dalej będzie, ehh... :(

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...