Jump to content
Dogomania

Nagi pies peruwiański - bardzo proszę o informacje


neesha1989

Recommended Posts

[SIZE=2][COLOR=#333333][FONT=Tahoma]Witam, [/FONT][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=2][FONT=Tahoma][COLOR=#333333]Jestem studentką zootechniki na SGGW i jestem w trakcie pisania pracy zaliczeniowej pt. „Czy nagie psy mają powód do wstydu?” W związku z tym mam do Panśtwa kilka pytań jako właścicieli, opiekunów i hodowców nagiego psa peruwiańskiego :)[/COLOR][/FONT][COLOR=#333333][FONT=Tahoma]i będę bardzo zobowiązana za udzielenie odpowiedzi.[/FONT][/COLOR][/SIZE]
[COLOR=#333333][FONT=Tahoma][SIZE=2]1. Dla jakich ludzi te psy są najlepszymi towarzyszami?[/SIZE][/FONT][/COLOR]

[SIZE=2][FONT=Tahoma][COLOR=#333333]2. Jak wygląda pielęgnacja skóry takiego psa i przygotowanie do wystawy? (czy w naszym klimacie, np. zimą nieodzowne są „sweterki”, a z kolei latem krem z filtrem uv?)[/COLOR][/FONT][/SIZE]

[SIZE=2][FONT=Tahoma][COLOR=#333333]3. Jak wyglądają interakcje nagich peruwiańczyków z innymi, owłosionymi psami? (bo, jak sądzę, sierść jednak ma znaczenie w komunikacji międzypsiej).[/COLOR][/FONT][/SIZE]

[SIZE=2][FONT=Tahoma][COLOR=#333333]4. Jak reagują ludzie na spacerach na nagiego psa, i właściciele innych psów?[/COLOR][/FONT][/SIZE]

[SIZE=2][FONT=Tahoma][COLOR=#333333]5. Jaki jest charakter tych psów – czy są one kochanymi, spokojnymi towarzyszami ludzi? Czy jednak potrafią zamanifestować swoje zdanie? [/COLOR][/FONT][/SIZE]

[SIZE=2][FONT=Tahoma][COLOR=#333333]6. Jak Państwo, jako opiekunowie peruwiańczyka, odpowiedziałby na pytanie zadane w tytule pracy?[/COLOR][/FONT][/SIZE]

Z góry bardzo dziękuję za pomoc i pozdrawiam serdecznie :)

Link to comment
Share on other sites

Nie sądzę żeby wypowiedziało się tu tylu właścicieli peruwianczyków żeby można było formuować jakieś wnioski, to raz.
Dwa,czemu akurat ta rasa? Czemu np. nie grzywacze?
Pytania 1,2,5 co maja wspólnego z tematem?
No i po 3,skąd ten pomysł na temat? Moim zdaniem jest dosyć głupi.Po pierwsze czy te psy miałyby się wstydzić, bo są "nagie" tzn na tej zasadzie co wstydzi się swojej nagości człowiek?? Jesli tak,to chyba się "wstydzą" tak samo jak wszystkie inne psy. Pewnie jednak chodzi o to,że im wstyd że tak dziwnie wyglądają? Rozumiem że temat może być jakikolwiek i hipotezę w nim zawartą można obalić, aczkolwiek jest dla mnie głupie pytanie o wstyd psa z powodu wyglądu zewnętrznego.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...