Jump to content
Dogomania

Szczeniaczek mastino ma dom !!!


Inez de Villaro

Recommended Posts

  • Replies 492
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Leoś ostatnio został sam w domu na ok. 1,5 godz. Wyjście Pańciostwa oznajmił przeciągłym wyciem. Ale trwało to krótko. Po powrocie opiekunowie zastali go śpiącego jak suseł za fotelem- była chwila konsternacji, bo nie mogli go znaleźć. Zasnął tak głęboko, że dopiero szturchnięcie go zbudziło.
Zdecydowanie nie nadaje się na psa pilnującego :)
Jego aktywnośc życiowa też jest dziwna, jeden dzień szaleje np. z towarzyszką na spacerze, a drugi cały przesypia. Ponoć układa się to w taką naprzemienną prawidłowość.
Skóra wygląda coraz lepiej, ale do zdrowia jeszcze jej daleko, nadal są wyłysienia, ale przynajmniej już tak nie śmierdzi, chociaz do ideału zapachowego to jeszcze jej daleko.
Leczenie trwa, kapiele co drugi dzień. Staram się załatwić dla niego leki po znajomych, coś już mam obiecane...bo to wszystko kosztuje masakrycznie.
Dziękuję Wam za obecność na wątku...jestem bardzo wdzieczna za każde odwiedziny i zapytania o psiaka. Bez takich ludzi, jak Wy nie dałoby się nic zrobić.

Link to comment
Share on other sites

Bardzo się cieszę, e maluch z dnia na dzień czuje się lepiej :)
Jak wieźliśmy malucha do DT to Tomek miał okazję usłyszeć jego wycie gdy wysiadłam na chwilkę i odeszłam od samochodu ;)
A sen maluch ma naprawdę baaaardzo mocny ...jak usnął w samochodzie to dobudzić go nie było można ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...