Jump to content
Dogomania

Hektorek- po raz 3 w schronisku... Ale los się do niego uśmiechnął :) Znalazł dom!!!


Nemooo

Recommended Posts

jaki jest stosunek Hektorka do kotów i innych psów?
zaproponowałam Hektora dla Państwa którzy chcieli adoptować Stefanka ale on jednak zostanie w DT na stałe i stąd to pytanie [url]http://www.dogomania.pl/threads/209595-Zostaje-w-dt-nastale!kochaja-Stefunia!-dziekujemy!-w-schronie-szukamy-ds-z-sercem?p=18862539#post18862539[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 85
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dzwonił Pan z Ojcowa w sprawie Hektorka, ma ogrodzony teren 1 hektar, chce psa do domu, ma rudego kota i bardzo podoba mu się Hektorek chce go zabrać od razu!

Powiedział, że daje mu dom na zawsze, że nigdy już nie wróci do schroniska!

Warunki oferuje Hektorkowi świetne, dużo biegania i miłości!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='soboz4']Dzwonił Pan z Ojcowa w sprawie Hektorka, ma ogrodzony teren 1 hektar, chce psa do domu, ma rudego kota i bardzo podoba mu się Hektorek chce go zabrać od razu!

Powiedział, że daje mu dom na zawsze, że nigdy już nie wróci do schroniska!

Warunki oferuje Hektorkowi świetne, dużo biegania i miłości![/QUOTE]

metro działa cuda?:D bardzo się cieszę, do trzech razy sztuka Hektorek!

Link to comment
Share on other sites

Niestety dzwonią tez nawiedzeni...
pani z 6 dzieci, najstarsze niecałe 6 lat, najmłodsze 7 miesięcy, mieszkanie w bloku i chcą psa dużego, bo dzieci nie lubią malutkich, żadnego bym im nie dała, ale szukają, mają tez przyjechać do nas, mam nadzieję że nie dojadą bo nie mają samochodu, a z 6 dzieci chyba nie będą się tłuc autobusem (mam taką nadzieję!) brrrr

Hektorek czeka na szczęście na Pana z Ojcowa!
Ale innych mi żal, gdyby trafiły na rodzinę, bo obawiam się, że z rozmowy wynikało, że gotówki tam nie ma, dzieci jeszcze może przybyć i gdzie tam jeszcze miejsce i kasa na psa?

Oni uważają, że z resztek po dzieciach pies się pożywi...

Schronisko uprzedziłam, Ania im mówkę strzeli!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='soboz4']Niestety dzwonią tez nawiedzeni...
pani z 6 dzieci, najstarsze niecałe 6 lat, najmłodsze 7 miesięcy, mieszkanie w bloku i chcą psa dużego, bo dzieci nie lubią malutkich, żadnego bym im nie dała, ale szukają, mają tez przyjechać do nas, mam nadzieję że nie dojadą bo nie mają samochodu, a z 6 dzieci chyba nie będą się tłuc autobusem (mam taką nadzieję!) brrrr

Hektorek czeka na szczęście na Pana z Ojcowa!
Ale innych mi żal, gdyby trafiły na rodzinę, bo obawiam się, że z rozmowy wynikało, że gotówki tam nie ma, dzieci jeszcze może przybyć i gdzie tam jeszcze miejsce i kasa na psa?

Oni uważają, że z resztek po dzieciach pies się pożywi...

Schronisko uprzedziłam, Ania im mówkę strzeli![/QUOTE]


Ludzie są czasem dziwni, traktują psa jak świnię - że niby wszystko zje, z resztek wyżyje,
sam się wychowa i wszystkiego sam się nauczy, a jak zachoruje to i sam się wyleczy :/
Nie no, ja bym im serio prosiaka dała :D Chociaż nie... szkoda prosiaczka.

Link to comment
Share on other sites

Hektorek bardzo mi leży na sercu, te jego oczy w czasie powrotu mnie prześladują, zresztą jak ta kobieta z szóstką dzieci, która jeszcze dziś dzwoniła do mnie 4 razy...

Zadzwoniłam do Pana z Ojcowa, bo martwiłam się, że jeszcze nie odebrał Hektorka, na razie stoi w banku, jak nie da rady dziś to jutro na pewno podjedzie po Hektorka. ma dom z pięcioma pokojami, w zimie przygarnął jeszcze 4 miesięcznego pieska, jest na rencie, cały dzień w domu. Wcześniej miał tylko koty - dwa koty. zwierzaki mieszkają w domu, podał mi konkretne miejsce zamieszkania. Przygarnięty w zimie zmazluszek (ktoś wyrzucił w czasie mrozu 4 miesięcznego szczeniaka) obecnie rozwala się na kanapie, powiedział, że nie broni wstępu zwierzakom do łózka, to chyba najlepsza rekomendacja!

Link to comment
Share on other sites

Kamil poczytaj sobie wątek Inki i Rokiego, będzie mieli na spółkę z Martyną oba psy! Oczywiście o ile Hektorek w końcu pójdzie, ale myślę, że teraz juz wreszcie pojedzie do nowego domu, jest śliczny, na dodatek tak delikatny, nie skacze na ludzi, nie warkota na inne psy, śmiało można go dać do każdego domu!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...