Jump to content
Dogomania

Draka w typie pit bulla zbiera na transport i DT


Recommended Posts

[B]Draka to 5-miesięczna sunieczka w typie pitbulla red nosa.
Jest ślicznie umaszczona, biała w brązowe łatki..

Została odebrana z pseudohodowli.

Potrzebuje doświadczonego domu, znającego się na rasie, ponieważ sunia wymaga jeszcze socjalizacji.

Adopcja możliwa jest po podpisaniu umowy adopcyjnej oraz pod warunkiem wizyty przed- i poadopcyjnej.

Draka przebywa w domu tymczasowym w Sokółce, w woj. podlaskim. Możliwy jest dowóz po wcześniejszym ustaleniu szczegółów.

Magdalena Gos.
Po sunię chcę jechać jak najszybciej aby ją socjalizować, nauczyć zasad jakie panują w domu jak i na spacerach. Potem sunia będzie nadawać się do adopcji po wcześniejszym wypełnieniu ankiety adopcyjnej, wizycie przed i koniecznym warunkiem będzie sterylizacja suni zaraz po pierwszej cieczce. Każda złotówka kochani się liczy. Dodatkowo jakby ktoś miał klatkę kennelową wypożyczyć byłabym bardzo wdzięczna. W koszt hoteliku wlicza się karma i ewentualna wizyta u lekarza czy behawiorysty.
WPŁATY NA KONTO
Aliorbank: 95 2490 0005 0000 4000 6389 8633

Gos Magdalena
ul. Zarzewska 25 m 4
93 180 Łódź

koniecznie z dopiskiem Draka

Abyśmy mogli efektywnie pomagać, potrzebujemy funduszy, dlatego zwracamy się z gorącą prośbą o wpłaty na nasze konto. Wysokość wpłat jest dowolna, za każdą, nawet najmniejszą darowiznę serdecznie dziękujemy.[/B]
[IMG]http://images37.fotosik.pl/1387/f6dbc2ded0a81503gen.jpg[/IMG]

[IMG]http://images37.fotosik.pl/1387/7caf1c85e17c3d80gen.jpg[/IMG]

Edited by Shinya
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

a dlaczego draka jest tu, w tym dziale a nie w psach do adopcji? tu mało kto zagląda. poproś moda by przeniósł wątek do odpowiedniego działu, trzeba też wkleić link na wątek ogólny bullowatych do adopcji, wtedy wszyscy którzy pomagają ttb będą o niej wiedzieć.

Link to comment
Share on other sites

Z tego co się dowiedziałam po rozmowie nie ma problemów, prócz tego że p. Joasia nie ma zielonego pojęcia jak tą rasę socjalizować i po prostu nie chce suni zrobić krzywdy na przyszłość dlatego ja wystąpiłam o pomoc .

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...