Jump to content
Dogomania

Sara - owczarkowata sunia za Tęczowym Mostem [*]


Recommended Posts

Też jestem ciekawa jak kondycja fizyczna Sary? Z czasem będziemy musieli o sterylce pomyśleć.

Mam napoczęte opakowanie witamin Aptus multidog, mój pies nie zjadł, a w październiku termin minie, szkoda żeby się zmarnowało, myślicie, że nadadzą się dla Sary? Wetka z kliniki zalecała ją biotyną itp suplementować...

Penny, Maciek możecie już nam coś o niej napisać od siebie, dodalibyśmy co nieco do ogłoszeń, bo wypadałby już tekst odświeżyć :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 287
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='SkarpetKa']Penny, Maciek możecie już nam coś o niej napisać od siebie, dodalibyśmy co nieco do ogłoszeń, bo wypadałby już tekst odświeżyć :)[/QUOTE]

Raczej się powtórzę: Sara uwielbia ludzi, a nienawidzi psów. Idąc z nią korytarzem między boksami wyrywa się do krat boksów innych psów i dość agresywnie się zachowuje w stosunku do nich.
Spokojnie daje się dotykać podczas czesania, nie warczy.
Jeszcze do niedawna skakała przednimi łapkami na ludzi, ale teraz robi to rzadziej, co moim zdaniem jest dobre. Apetyt ma, ze smakiem zjada Waszą karmę :)
Na smyczy jeszcze niestety ciągnie, ale pod czujnym okiem Maćka powinno to za jakiś czas minąć.

Moim zdaniem te witaminy jak najbardziej przydadzą się Sarze.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Penny']Raczej się powtórzę: Sara uwielbia ludzi, a nienawidzi psów. Idąc z nią korytarzem między boksami wyrywa się do krat boksów innych psów i dość agresywnie się zachowuje w stosunku do nich.
Spokojnie daje się dotykać podczas czesania, nie warczy.
Jeszcze do niedawna skakała przednimi łapkami na ludzi, ale teraz robi to rzadziej, co moim zdaniem jest dobre. Apetyt ma, ze smakiem zjada Waszą karmę :)
Na smyczy jeszcze niestety ciągnie, ale pod czujnym okiem Maćka powinno to za jakiś czas minąć.

Moim zdaniem te witaminy jak najbardziej przydadzą się Sarze.[/QUOTE]
Zgadzam się z Penny. Z resztą na smyczy i tak już zrobiliśmy z nią duży krok do przodu. Było dużo gorzej, ale nad ideałem jeszcze pracujemy:-)

Co do agresji wobec psów to postaramy się pogodzić ją z jakimś uległym psem, ale niczego nie obiecujemy. Jeśli z nim się dogada to już będzie jakiś sukces:-)

Myślę, że przydałyby się jej witaminy specjalnie na sierść bo jak widać mogłaby mieć lepszą:-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maciek777']Zgadzam się z Penny. Z resztą na smyczy i tak już zrobiliśmy z nią duży krok do przodu. Było dużo gorzej, ale nad ideałem jeszcze pracujemy:-)

Co do agresji wobec psów to postaramy się pogodzić ją z jakimś uległym psem, ale niczego nie obiecujemy. Jeśli z nim się dogada to już będzie jakiś sukces:-)

Myślę, że przydałyby się jej witaminy specjalnie na sierść bo jak widać mogłaby mieć lepszą:-)[/QUOTE]

P & M dzięki za info. :) No to Sara tylko nie daj plamy!

A z witamin to podeślę to co mam, to jest pełen zestaw, więc na sierść też miejmy nadzieję, że podziała. A na jaki adres mam to wysłać? Na Lipkę Wlk?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='SkarpetKa'] A z witamin to podeślę to co mam, to jest pełen zestaw, więc na sierść też miejmy nadzieję, że podziała. A na jaki adres mam to wysłać? Na Lipkę Wlk?[/QUOTE]

Tak, najlepiej na Lipkę Wielką.

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#000000][COLOR=#000000]Przepraszam że się wetnę ale sytuacja MEGA PILNA[/COLOR][/COLOR]

[COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000]Dramatyczna sytuacja w schronisku w Ruskiej Wsi !! W związku z tą sytuacją zaczeliśmy akcję mailingową , proszę wejdźcie zapoznajcie się z sytuacją i pomóżcie Nam. [/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR]

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/228417-Dramat!!-Ruska-wie%C5%9B-!!-Potrzebny-transport-DT!-POMOCY!!!!!!!?p=19257460#post19257460"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...0#post19257460[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Boogie']Ale ona już dostaje nutraceutyki i Omegan. Sierść nie wróci do normy w 2 tygodnie także spokojnie, za dużo to też nie jest zdrowo.[/QUOTE]
Nutraceutyki? Mówisz o Maced?
Omegan wystarczył na krótko. Już się skończył:-(

[IMG]http://img11.imageshack.us/img11/4863/sdc10408z.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Boogie']Sarze uszy urosły? ;)[/QUOTE]
Wiatr wiał to jej się nieco wyciągnęły;-)

Dzisiaj razem z Penny zabraliśmy na spacer Sarę i dorosłego malamuta (Komi'ego). Oczywiście na początku było mnóstwo sprzeciwów ze strony Sary, ale po 10 minutach już normalnie szły nie zwracając na siebie uwagi:-) Odstęp między nimi był ok 1 - 1,5 metra. Tak jak u zwykłych ludzi idących z psami na spacer.
Postaramy się o więcej, a przede wszystkim też o fotki:-)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Sara robi postępy, ale w jej przypadku nie można spodziewać się expresowej przemiany. Sunia potrzebuje sporo uwagi i pracy opiekunów. Myślę, że jej niedowaga może wynikać z nadpobudliwości. Nawet zmęczona po spacerze wierci się i zaczepia inne psiaki. Mam plan w związku z Sarą, ale chciałabym jeszcze pokazać sunię specjaliście.

Link to comment
Share on other sites

Z Sary jednak będą ludzie:-)
Jeśli dalej będzie się tak ładnie zachowywała to już niedługo zamieszka z Bambu:-)

[IMG]http://img849.imageshack.us/img849/5203/sdc10994m.jpg[/IMG]

[IMG]http://img221.imageshack.us/img221/5562/sdc10992.jpg[/IMG]

[IMG]http://img706.imageshack.us/img706/4928/sdc10991i.jpg[/IMG]

[IMG]http://img201.imageshack.us/img201/7617/sdc10923q.jpg[/IMG]

Sara była już przedstawiana kilku psom i muszę powiedzieć, że co zapoznanie to jest łatwiej i szybciej:-)
Na Bambu zaburczała ze 2 razy, a już 10 minut później chodziły sobie luzem po biurze i nawet nie myślała o napoczęciu Bambu:-)

Link to comment
Share on other sites

Wysłałam tabletki w obecnym mijającym tygodniu niestety dopiero, ale widzę z systemu, że doszły, więc Sara pewnie już jest po pierwszym odrobaczeniu.
Poszedł Milbemax - 1 tabletka na teraz, druga powtórka za 2 tygodnie. Posłałam też profilaktycznie 1 tabletkę dla Bruna, ale to oczywiście dopiero jak dojdzie do siebie po kastracji będzie mógł dostać.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='SkarpetKa']A jak Sara po odrobaczeniu, dziś chyba druga dawka przypada, ale czy po ostatniej coś się poprawiło z wagą?[/QUOTE]
Jutro będzie zważona i się okaże.
O ile dobrze pamiętam to chyba właśnie dzisiaj przypada dzień odrobaczenia - masz rację:)

Skończył się Arion. Teraz Sara i Bruno dostają tę karmę z pojemnika od Friskies.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...